ВИДИНското хлапе е щастливо дете!

  • 27 349
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Моето кърмаче вече едногодишно е юначе!
Габи,нека радост топли твоите очи,
нека щастие огрява пътя ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки Божи ден,
да посрещаш 100 години свой рожден ден!
Обичам те, слънчице!



Честит рожден ден и на Алекс на Диди! Да е здрав, щастлив, послушен и много обичан! Весел празник   bouquet

# 46
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
  bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБКО И НА АЛЕКС! ДА СА ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ!   bouquet

днес мойто мъж също има РД! наздраве!

# 47
  • Мнения: 2 653
Честит празник , Алекс!Честит празник, Габко!Честит празник, Половинка на Куши!
Много подаръци и страхотен купон!


# 48
  • Мнения: 13
Ехе много рожденници днес Mr. Green
Честит 1ви специален рожден ден на Габи! Мама аманита е дала най-хубавото пожелание, към което се присъединявам! Hug
ЧРД на сладък Алекс на мама Диди да расте здрав, палав и много да радва мама и тати! Диди време е вече да го зарадвате с братче(сестриче) Wink
ЧРД на половинката на Куши да е здрав, обичан и много да обича и уважава Куши! Peace

# 49
  • Мнения: 135
Диди,честит рожден ден на Алекс.Да ти е жив и здрав и много да ви радва и слуша.

Зори,честит рожден ден на Габи.Пожелавам му здраве и щастливо детство.

Куши,честит ти рожденник.Да ти е жив и здрав.

Ние сме още на морето,заега оцелваме хубаво време.

# 50
  • Мнения: 318
Здравейте банда  Hug

Честито на рождениците Габи и Алекс да растат здрави,палави сладури и да радват мама и тати   Hug   ura

Честито и на мъжото на адаша   Wink


тези дни не съм се разписвала,че ходихме на море,изкарахме си супер,въпреки,че имаше и няколко дъждовни дни,Паола се забавлява много,ще пусна и снимчици по-късно  Peace

Приятна ви вечер  Grinning

# 51
  • Мнения: 13
Рони чакам снимки да знаеш с разказ къде на море сте ходили и как Паола понесе морето?
БубаД я кажи ти във Видин ли си или по странство?  Wink

# 52
  • Видин
  • Мнения: 685
Честито на всички рожденници. Много да сте здрави и щастливи
Толкова от мен. Докато се климатизирам с това работно време, няма да съм от най-често пишещите, но ще ме простите. Иначе работата ми харесва, но е доста отговорна, а с това още не съм свикнала Whistling

# 53
  • Видин
  • Мнения: 4 921
http://www.album.bg/amanita/images/24184656/
Ето ни и нассс
Куши, честит рожденник! Само да те радва!

# 54
  • Видин
  • Мнения: 159
Честити рожденици на Аманита, Диди и Куши, много да ви радват и да са живи и здрави.

Миме във Видин сме.

# 55
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
хельоу! мерси за пожеланията   bouquet
ние сега се прибираме от кръчма, как съм преяла, а комарите преядоха с краката ми  Sick

АМАНИТА, много ви е интересна трапезата, а малкия е най-сладкото нещо на нея  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 13
Бубе моята баба говорила с твоя дядо и той казал че сте в Чикаго Embarassed аз и казах че не знам такова нещо ама ходи се разправяй Blush  Joy
Аманита Габи е твое копие, таткото не го виждам но определено Габи е твое и на твоята мама копие, сладур Heart Eyes

# 57
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честит първи рожден ден на сладък Галко, да е жив и здрав и да расте послушен и добър за радост на мама и тати! Hug  bouquet
Куши, честито на половинката ти, да ти е жив и здрав, много да те слуша и обича!
Wink
благодаря за честитките, ето го и мойто порастнало момченце

# 58
  • Видин
  • Мнения: 159
Бубе моята баба говорила с твоя дядо и той казал че сте в Чикаго Embarassed аз и казах че не знам такова нещо ама ходи се разправяй Blush  Joy
Аманита Габи е твое копие, таткото не го виждам но определено Габи е твое и на твоята мама копие, сладур Heart Eyes

Миме явно нещо не са се разбрали, не сме и помисляли да ходиме някъде извън България.

# 59
  • Мнения: 781
Честит рожден ден на Алекс и Габи.Да са здрави и да имат щастливо и безгрижно детство.


Честит рожден ден и на половинката на Куши.Здраве и щастливо семейство още дълги години.  smile3525 newsm59  ura  Gift

Общи условия

Активация на акаунт