"Системата минус 60" -Тема №11

  • 39 318
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
 Hug Здравейте,системни момичета! Записче в новата темичка и от мен! Да ни е честита! Огромно благодаря на всички,постарали се да изглежда по този начин! Тази сутрин видях,че едно килце го няма /след почти съвестно системстване през последните дни/и реших да карам с две закуски - в 7.00 и в 10.00- Embarassed  smile3512 много ме е срам! Чакам порицание,за да не правя повече така! Хубав ,системен и много късметлийски ден!  newsm51
Ееех ,съжалявам,ама не успях на първа страница,ама нищо-втора страница-по 2 килца на седмица! newsm10

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Hug Здравейте,системни момичета! Записче в новата темичка и от мен! Да ни е честита! Огромно благодаря на всички,постарали се да изглежда по този начин! Тази сутрин видях,че едно килце го няма /след почти съвестно системстване през последните дни/и реших да карам с две закуски - в 7.00 и в 10.00- Embarassed  smile3512 много ме е срам! Чакам порицание,за да не правя повече така! Хубав ,системен и много късметлийски ден!  newsm51
Ееех ,съжалявам,ама не успях на първа страница,ама нищо-втора страница-по 2 килца на седмица! newsm10


       Няма от какво да се срамуваш, щом първата ти закуска е ранна, втора е позволена. Само едната може да ти е по-лека, нещо като похапване... Ти си реши коя да е основната. А и резултатите ти показват, че не грешиш  Peace

# 17
  • Мнения: 3 453
  Добър ден системки!Благодаря на Жаси и Бебока за обновяването и новата тема  bouquet
 Плюса от цикъла почти ми го няма, останаха 300-400гр Laughing

maimun77, Честит рожден ден на детецето ти  bouquet

Жаси, прекрасно време и емоции ви желая на морето Hug

Ася, може пиле с ориз Peace

   Мляко с нес, от къде е това инфо че може да има две закуски?Аз не съм чела такова нещо...питам понеже тия дни ставам все в 4ч и ако може искам и аз втора закуска сладолед Joy


  Менюто ми днес:
з- 1 и 1/2 филия домашен пълнозърнесто-ръжен хляб с пастет и млечно-чушкова-чеснова салата, 4 бисквитки Фавори
о- ориз с подправки, 2 доматчета, пак от салатата от сутринта/обожавам я/ Имам време и за фрапе, направих си Mr. Green
в- зелен фасул или таратор

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 13:38 от ♥ Кашарел ♥

# 18
  • Мнения: 303
  млечно-чушкова-чеснова салата
ще споделиш ли как я правиш?

# 19
  • Мнения: 46
 smile3525  maimun 77,  честит рожден ден на твоята малка принцеса! Да е жива и здрава ,да расте безгрижна и весела и много,много да ви радва!  newsm59
Мляко с нес, хич не беше похапване- вафла шоколадова  Embarassed , ама няма вече така... newsm53

# 20
  • Мнения: 3 453
  млечно-чушкова-чеснова салата
ще споделиш ли как я правиш?

 2кутии цедено мляко на Бор чвор/ с никое друго не става така вкусна/
 8 печени чушки нарязани на ситно
 150гр сирене
 чесън на гранули

 Всичко се обърква хубаво и се оставя да престои поне 1 час.Страхотна е за летните горещини.Сутрин си я мажа на сухарите

# 21
  • Мнения: 5 001
Кашарелче, нарежи и варено яйце, ако обичаш става още по-вкусна салтата  Peace

На обяд можеше и плод да се яде нали, наред с другото хапване?

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
  2.Если среди дня я делаю прекусы, яблоками или апельсинами, несколько раз, это ошибка?
Лучше три раза есть: завтрак, обед и ужин. Если завтрак ранний, то можно немного перекусить вредностями до 12-00. Если обед ранний и тяжело дожить до ужина, то можно перекусить разрешенными овощами или фруктами.


   Ако между храненията похапвам няколко пъти ябълки или портокали, това грешка ли е?

   Най-добре е да се яде три пъти: закуска, обяд и вечеря. Ако закуската е много рано, е разрешено леко похапване, дори и с "вредни храни" (и шок. вафла значи би трябвало да може  Wink или сладоледченце... ) до 12.00. Ако обяда е ранен и ни е трудно да "доживеем" до вечерята, може да си позволим едно похапване с някой от разрешените след 12ч плодове или зеленчуци.


Това е от списъците с разрешените храни

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 13:56 от Мляко с нес

# 23
  • Мнения: 99
Мляко с нес точно това щях и аз да напиша като цитирам текст от книгата Peace
Кашарел я напиши рецептата в темата Peace ще видиш как за още 1-2 дни и този плюс няма да го има Hug
Отивам да обядвам нещо....не съм го измислила още Thinking Но сега ще отворя хладилника и ще си избера нещо системно Crazy

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Кашарелче, нарежи и варено яйце, ако обичаш става още по-вкусна салтата  Peace

На обяд можеше и плод да се яде нали, наред с другото хапване?


      Може и плод, но само от разрешените  Wink


Разрешени плодове, сухи плодове и ядки
1. Ябълки (1-2 през деня (след 12-00)
2. Цитрусови
3. Сливи (не много)
4. Киви
5. Диня (1-2 парчета за деня (след 12-00)
6. Сушени сини сливи (не много, 4-6 сливи)
7. Ананас
8. Авокадо

# 25
  • Мнения: 3 453
   Ехааааааа, благодаря Мляко с нес!Значи може към 10 по един сладолед, както закусвам рано  bouquet Laughing

  Жани , отивам да я пиша. Hug

 Май трябва да се редактира и първа страница на темата с рецептите Peace

# 26
  • Мнения: 5 001
Мляко с нес, мерси  Hug

Ядох пъпеш  Blush а то не могло.

# 27
  • Мнения: 2 317
Време е за следобедно кафе

Отчет до сега
З:2 сухара с пастет, 10 маслини, 1 банан
О:Сърми с кисело мляко

# 28
  • Мнения: 3 453
Време е за следобедно кафе

Отчет до сега
З:2 сухара с пастет, 10 маслини, 1 банан
О:Сърми с кисело мляко

 Мерси за кафето Hug Ти до обяд все си пушка, гледай и вечерята да е режимна и вече да си все системна.В понеделник с 2кила надолу Hug

# 29
  • Мнения: 2 317
Мерси за кафето Hug Ти до обяд все си пушка, гледай и вечерята да е режимна и вече да си все системна.В понеделник с 2кила надолу Hug
Да ама палатката ще ми разкаже играта. Сега се чудя как да сместя системата - освен закуска мекици със сладко и ракия, на обяд ядене+1 чашка бира и за вечеря само мръвки Mr. Green  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт