Юлски бебета-Тема 35

  • 24 959
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Ох, и Катерина е така. Хляб и бисквитки никога не отказва, ама манджата - хапва две лъжички и се почва кошмар. Плодове - ябълки и банани също ги тачи. Казвам си, че е зъби, па дали те са виновни само тя си знае.
Сега съм направила ориз със зеленчуци, надявам се да хапне...

# 16
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте от нас Heart Eyes!

Благодаря на всички за страхотните пожелания! Да ви се връща Hug!
Както бях писала няма да празнуваме, а ще отидем по-късно на ресторант. Цяла сутрин бабите и дядовците бяха на Скайп, 100 пъти преобличах Стейси ту едните да я видят, ту другите, после пък да спи и т.н.Ще направим снимки вкъщи. Отказахме се професионални, защото най-евтиния пакет е поне $400-500, а в разните студия, където не работят професионалисти е пак поне $100-150, като става дума само за снимки на хартия. Ако искам на диск, трябва да купя правата върху тях и става още по-скъпо. Просто няма смисъл.
Бубичка, около годинката много често децата хапвали по-малко или пък както при вас, било нормално. Не знам причините точно, не ми се търси сега, но съм го чела и във форума и извън него. Така че не се притеснявай. За режима-нашето не мога да кажа, че е режим, нямаме час на нищо, понеже става по различно време. Но пък спазвам някакъв ред, но е просто в различен час. Например след всяко ставане от сън се кърмим, след около час хапва твърда храна и след около2-3 часа я слагам да спи.И така цял ден. Преди имахме 1 сън за деня, сега пак мина на 2. Гащичките според мен са , ако детето не носи памперс или пък е с рокличка. Нашите рокли почти всички си идват с гащички и аз си й ги слагам. 
Aлекcандрa, много е хубава количката. Нашата, ако си спомняш, я използваме супер много, даже изобщо вече не я слагам в нейната си количка, а само в тази. На нея й е по-интересно, може да гледа навсякъде, а и на мен ми е доста по-лека и удобна.
Емили, хайде, кога да честитим официално?
Фортун, честито ви прохождане!
Тан, страхотни сте и вие и дечицата!
Рал, дано да се окаже, че е грешка!
Оля, дано да успеят да ти възстановят информацията!
Фелисити, дано бързо да се оправите, не е време вече за хреми!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте момичета,
Благодаря за пожеланията. Ние днес направихме и кръщенето, после ще пусна и снимков материал и ще ви чета  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 15
Александра пропуснах да ви честитя последната месечинка, хайде следващия месец и вие на годинка.
За яденето какво да кажа ядем си ние, само днес нещо ми отказва, но тя от сутринта си е нещо вкисната незнайно от какво, всъщност може и аз да съм виновна, защото като й цедих сутринта сока (от ябълки и череши беше днес) ябълките не бяха никак сочни и остана преобладаващо от череши, а те много я разхлабват и имахме два памперса с доста течно ако и си мисля, че може и коремчето да я е боляло.
За съня: Аз режими не й правя, тя сама си ги прави. От няколко дни май се опитва да си промени режима и да прескочи обедния сън, но аз нали си карам по инерция все я мъча и на обяд, но тя заспива ужасно трудно и дремва 20-тина минути после привечер вече си спи 1-2 ч., но може би детето иска вече да има само един следобеден сън и мисля утре да я пробвам без обедния и да си я сложа направо към 14-15ч. да видим ще се получи ли номера.
Когато сме с роклички слагам гащички над памперса  просто ей така за красота. Laughing  
За анкетата: Не съм гласувала, нещо не ме допуска, показва ми направо резултатите и няма опция за гласуване, но пък аз и незнам как да гласувам де. Юлски бебета си ми звучи някак емблематично и не ми се разделя с това заглавие, но пък мъниците ни вече не са бебета. Юлски дечица ми изглежда най-подходящо, но пък не е същото. Ами ако сложим едни Юлски бебета в кавички- "Юлски бебета", може да се тълкува двузначно, че всъщност те вече не са бебета, но за нас ще си останат такива, един вид може да се разбира и като порастналите ни бебета. Ама как само го обясних, дали някой ме разбра?
 newsm78

# 19
  • USA
  • Мнения: 675
Забравих, вчера и днес Стейси се събужда с по няколко пъпчици, личи си, че е нахапано. Понеже й пускам в стаята климатика на доста ниски градуси я обличам с боди с късо ръкавче и чувалче. Явно през чъвала влиза това нещо и не знам какво да правя, след малко като се събуди ще извадя всички дрешки отдолу, ще махнем и матрака, но едва ли ще намеря какво е. В стаята няма комари, нито пък паяци. Чудя се дали няма някакъв безвреден за нея препарат, с който да напръскам или и аз не знам какво да правя newsm78 .

# 20
  • Мнения: 32
Тан, хахаха и аз се бях спряла на Дядо вади ряпа Joy.
Буболече и ние сме на вашият "режим", тоест на безрежимие Laughing.
Мила, честит да ви е и днешният празник.
Фелисити, да минават сополите Hug.

# 21
  • Мнения: 1 054
А, успокоихте ме Simple Smile Ще караме на хляб... добре, че не подбира и яде и бял и ръжен и пълнозърнести...
Драга, "безрежимието" е яко.. ама като ме пита някой в колко трябва да яде, кога ще се прибирате.. и аз все вдигам рамене и викам "като огладнее ще яде.."  Joy

А гащите.. ами на тях има размер 6-9.. месеца?! години?! за едното ми се виждат големи, а за другото адски малки  Crazy

# 22
  • Мнения: 914
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АСТРАЛНИТЕ БЛИЗНАЧЕТА - на Стейси, Дария, Изабел,  Анна, Дея, Мишо  и Божидар. Да са ни живи и здрави! Честито и на всички, които пропуснах предишните дни - Ру, Елин, Неви, Кайо и изобщо всичките ни сладури Simple Smile И честити ходещи крачета на Йоана!
Благодаря ви на всички и за честитките  Simple Smile
Явно страстта към хляб, солети и прочее е завладяла всички бебета тия дни.
Брей, аз пък още не мога да превключа на "деца", бебета са ми още нашите бебета  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета,

Да почерпя за Рожденния ни ден





Честит рожден ден на Дария, Михаил, Изабел, Моника, Стейси, Божидар, Дея! Да са вижи и здрави и много щастливи!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 493
Честит рожден ден на Стейси,Моника, Дария, Изабел,  Анна, Дея, Мишо  и Божидар!! Да растат весели и игриви дечица!
Ние ви пращаме морски целувки и свеж морски бриз..Друго си е на морето,като се сетя за София и усмивката ми пада,затова не се сещам за нея  Mr. Green
Ние сме добре,малчо се плаши от вълните,но сигурно ще свикне,плицика се в басейнчето му и куфее в още едно надуваемо "нещо",мисля,че Карелийка имат такова..
Айде лека и мека на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 24
Макар и в края на деня, да честитя и аз празника на днешните рожденици, да са живи и здрави и много да слушкат.
Бисквити, хляб и сухари и ние не отказваме, когато и да му предложа не отказва, виж за плодовете не е така, ако ги сложа в киселото мляко ги яде, но няколко пъти му давах само плод, е няма такова отвращение. Нарязах ме пъпеш в купичка, да си вземе сам, ами той само като го пипна и направи физиономия на отвращение и го пусна веднага. Така се повтори и с други плодове. Иначе режим си имаме още от бебе, яде под час, спи под час и вечерно време пак по едно и също време си ляга, което напълно ме устройва, защото така мога да си планирам нещата, като се съобразя с режима му.
Лека нощ на всички.

# 26
  • Мнения: 49
Аз да отговоря за гащичките- слагам когато е срокля, все пак е дама и да не се вижда памперса. Бяхме на Хисаря 10 дни и от там й купих много шарении и сладки.
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 nbirthday nbirthday на всикчи малки сладки " бебета"!

# 27
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Бързо докато не е минал деня:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ ДНЕС, а те не са никак малко!  bouquet ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА РАСТАТ ВЕСЕЛИ И ОБГРАДЕНИ С МНОГО ЛЮБОВ!

Не мога да се включа адекватно, защото не съм ви чела... Надявам се това да стане утре Crazy

Лека нощ и сладки сънища! Hug

# 28
  • Мнения: 1 113
Честит рожден ден на любимата ми пианистка Стейси! Да расте здрава, усмихната, красива и умна! МаймунчеHeart Eyes  Hug Във фейса има снимки от нашия празник, можеш да ни видиш.

Честит рожден ден на малката дама с очи, в които да искаш да се удавиш отново и отново! Ем, да ти е жива и здрава Бела и много да те радва!  Hug

Инкс, честит рожден ден на Моника! Много усмивки, здраве и весели игри!   bouquet

Нели, честит рожден ден на Дари! Здраве, късмет и лека климатизация в хАмериканско!  Hug

Честит празник и на Божидар, Дея и Анна!   bouquet


Благодаря ви, че допълнихте с емоция и усмивки празника ни!  Hug
Направихме рождения ден напълно импровизирано, без специална организация и може би затова се получи супер спокойно, весело и приятно. Единствените ми забележки са към прическата ми, която в събота фризьорката ми о*ра /уж трябваше да ме оформи само, а тя ми скъси драстично косата и я филира където най- не трябваше/ и вчера като си носехме тортата до вкъщи явно сме я подрусали в колата повечко и бебето, което представляваше тортата получи бръчка на носа, но пък беше много вкусно, ммммм.

# 29
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Еѝѝ Сафо, не е честно, ами аз като незнам коя си във Феѝса, как да видя снимките? Simple Smile
В тази връзка Емили, на теб ли съм пратила да ме добавиш, като приятел или...? Rolling Eyes
За съня да кажа и аз- Николетка от седмица спи само по веднъж на ден, ама винаги около 16ч., плюс- минус 10 мин. и се буди в 17-30ч. Вечерта заспива около 00ч. Crazy, сега току-що заспа ooooh!
За хапването, ние също много обичаме хляб, аз солети и др. подобни не и давам.
Аз гласувах за юлски бебета.  Ами просто никак не ми се иска да порастват толкова бързо! Crossing Arms
Хаѝде, вече наистина лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт