Под черешата на кайсиев речел+прасковен конфитюр да обсъдим ваканционния турTR33

  • 33 637
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 988
Апропо вие изядохте ли кайсиевия рачел и прасковния конфитюр, че ги ни видя никъде. Ако е така сериозно се замислете че инак си прибирам леберкеза така за знаете ама ха.

# 76
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
ха!

аз имам въпрос - речел на български същото като на турски ли значи? все не мога да си ги изясня тия маджуни и други сладки работи. бях питала и преди, но явно не ми е станало ясно...

то и разликата между сладко и конфитюр не ми е много ясна, де...

# 77
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ти върви гледай Касиляс колко е много готин! Simple Smile Наздраве за Националния на Негово Кралско Величество Хуан Карлос I отбор на Испания! Simple Smile

# 78
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Добро утро девойки и младежо Hug
Отново благодаря са пожеланията ,отправени към дъщеря ми.В събота вечерта прилежно ѝ бяха показани и разбира се детето беше трогнато.Особено виждайки в постовете ви любимите си филмови герои.
Аз пък запалена от общата еуфория,наречена Елиф Шафак си купих от вилната книжна сергия ей тез книги.http://ahmetalpat.files.wordpress.com/2009/03/elif_safak_ask_yeni.jpg
http://img.blogcu.com/uploads/erguvanlar_84887_2.jpg   http://static.ideefixe.com/images/84/84888_2.jpg
Сега почнах да чета АШК ,заедно с привършващата Baba ve piç,остава да си купя БИТ ПАЛАС и АРАФ и няма да се помайвам за четиво за през лятото.
АШК определено е много добър роман,вмъкнат в романа.
Айде да не ви надувам главите.От мен кафето

# 79
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689


Лек ден и успешна седмица на всички!

# 80
  • Мнения: 6 243


Айде, от мен едно сокче към кафенцето и вместо "запис".

И на голяма патерица - ЧРД на дъщеричката, Хаки! Да ти е жива и здрава, а на тебе само щастие!

# 81
  • Мнения: 113
Добро утро и от мен за всички девойки и младеж(и)  Hug  Кафенцата са добре дошли, че без тях не знам на кой свят съм  Blush , благодря haksev и angelina.bgk ! DELTA_DELTA, благодаря за късметлийската детелника, и калинка, и за пожеланията   bouquet
Така, днес е мой ред да почерпя за здравето на малкия ми голям племенник Филип,който към следобяда ще чукне цели 3 годинки... както и на майчето му, която ми се явява сестричка  Hug



Да ви е сладко  Flutter

# 82
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Йей! за испанците!!!

Хаки, дано да ти харесат. Интересно ми е, всичките ли ги е писала първо на английски и после са ги превеждали за да ги издадат тук на място?

от мен един тараторски за обяд   chef


да ти е жив и здрав племенника, Луизи  bouquet!

# 83
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЛУИЗИ, ДА ТИ Е МНОГО ЗДРАВИЧКО И УСМИХНАТО МАЛКОТО, ГОЛЯМО ПЛЕМЕННИЧЕ, ФИЛИП!!!
и яка и гърбинка на мама му, ако е много палаФФФФ Laughing Тука обикновенно пожелаваме- средна палавУст Joy

# 84
  • Истанбул
  • Мнения: 312
ДЖорде,аз абравих да ти отговоря=да,можеш със същия автобус да продължиш и да слезеш на спирка ЕЙЮП=EYÜP-ottam вървиш малко и се качваш на телеферика.Той те отвежда директно към ПИЕР ЛОТИ.
Луизи Ч.Р.Д. НА ФИЛИПДа е жив и здрав ,да ти кажа отсега.Когато се изселиш в ТР повярвай ми ще ти е най=мъчно за него.

# 85
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Благодаря, Хаки  Hug


значи автобус 99А с първа спирка Балат, за църквата и втора - Еюп плюс лифта за Пиер Лоти.

Ох, и аз за това си помислих като спомена Луизи племенника си... Така ми липсват моите две кукли Sad. Растат без мен, няма да ме чакат, я!

# 86
  • Мнения: 113
Благодаря на всички за пожеланията, но ми стана мъчно, че ще ми бъде мъчно.... Sad  но и аз съм си го мислела това....   
DELTA_DELTA той вече е над средната палавУст, гони максимума така да се каже....

# 87
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Ето нещо интересно и мноооого кефско!

http://www.smehurko.info/mototurkey/mototurkey1.php

За хубавите хора  Hug Hug Hug

Делтич,  Hug Praynig Hug Praynig Praynig

# 88
  • Варна
  • Мнения: 924
  Луизи , честит Рожден ден на племенничето ти !
Да ви е жив и здрав , да порасте голям юнак и само радости да ви носи !
Не се натъжавай де ! ... Не отиваш на Луната я !  Grinning ... Само няколко часа път ще ви дели !

mistik , с голям интерес разгледах блога , който си ни предложила ... Ето , за такива неща завиждам аз ... за такава компания , за такива пътешествия и преживявания  Simple Smile ...

# 89
  • Мнения: 0
Луизи,честит рожден ден на милия ти племенник.Да е здрав, игрив и щастлив. nbirthday

Що да ти е мъчно,джанъм?Ми лятно време ще ти идва на дълго гости,после вие на дълго

гости и ето радости предстоят. Hug

Мисти,бая се залисах в тоя пътепис,интересно преживяване и свежо описание.Хареса ми.

Лорче и аз обичам такива пътешествия и в младостта си съм обикаляла.Но главно в България.

70-80години по-далеч трудно...Бях млада и всичко ми харесваше.Сега пак съм млада, но се

скарах с огледалото Mr. GreenНе го е срам,ще ме лъже в очите Mr. Green

Джорди, Hug

Общи условия

Активация на акаунт