Отговори
# 60
  • Мнения: 102
ама момичета, в този профил може всяка от вас да си влезне и да си потвърди примерно нейното си приятелство - по- горе припомних имейла, а паролата е като на албумчето.

Вече си записана  Mr. Green Галя- вестителката  Mr. Green

 smile3533 smile3534 newsm53 newsm48

между другото пуснах една пералня с бебешките дрехи - около 5-6 кг. е нямаше такова простиране сега , 40минути - свършиха ми щипките и два от металните простори, да не говорим че без кръст останах.  то това е все едно да изпереш една пералня с носни кърпи и да ги простреш после  hahaha

# 61
  • у нас
  • Мнения: 1 872
мама на Део  Peace Hug аз също гледам да се смея Laughing
то това е все едно да изпереш една пералня с носни кърпи и да ги простреш после  hahaha

 hahaha hahaha hahaha

# 62
  • Мнения: 9
може ли паролката за фейса на лични ,че нещо съм изостанала от вас Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 9
Извинявам се,сега видях че е като на албумчето Embarassed

# 64
  • Мнения: 214
Запис и от мен в новата темичка

Даниелка страхотна е както винаги  Peace Peace

днес най-накрая си купих скринче за бебко, остана само повивалничето с чекмедженцата за кошарката и започвам и аз с прането на бебешките дрешки.
 Party

Има ли новини от Димяни?

# 65
  • Мнения: 104
Килограмите и стриите....няма как да минем без тяхното обсъждане Simple Smile Аз съм качила 12кг, но честно казано нито ми тежат, нито много ми личат, самата аз не се виждам толкова наедряла, отделно, че всички ми казват, че само на корем съм качила...е, разбира се не е така, защото 12 килограмов корем  Shocked Mr. Green
Стрии нямам никакви, не са мажа с нищо, нито веднъж не съм се намазала...мислех, даже си купих бадемово масло....ама все не стигам до него...както сме го коментирали и по-рано всичко си е до кожа.
Дано всичко с Димяни мине добре, 900гр не е малко, вярвам, че ще се справят малките приценски  Hug 

# 66
  • Мнения: 103
Здравейте  Hug
 Абе сега се сетих misseli като каза за обецата на пъпа и аз имам и още не съм я махнала че ме е страх дупката да не се затвори... знаете ли дали се затварят лесно или не толкова.... Mr. Green Моя пъп не е изкочил мисля че няма и такова намерение..... Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 102
Добре де - а аз като родя сама ли да си известя  Joy Joy Joy???  newsm78 newsm78

# 68
  • Мнения: 95
Добре де - а аз като родя сама ли да си известя  Joy Joy Joy???  newsm78 newsm78
hahaha, Еми опитай. Не, ще има и други вестителки от София, някоя от тях ще известиш. Но споко, има време и за други кандидатури. А можеш и сама да си избереш някоя мама да ти е лична вестителка. (виждала съм го в някои отчетни)

# 69
  • Мнения: 1 427
Здравейте  Hug
 Абе сега се сетих misseli като каза за обецата на пъпа и аз имам и още не съм я махнала че ме е страх дупката да не се затвори... знаете ли дали се затварят лесно или не толкова.... Mr. Green Моя пъп не е изкочил мисля че няма и такова намерение..... Rolling Eyes
аз не си нося обицата вече 3-4 години и още не се е затворила.

# 70
  • Мнения: 102
Новини от Димяни:
Сега ми писа.Добре е до колкото й е възможно.Уговорила е шефа на родилното за секциото и така.Тоновете са добре,водите си текат..........Продължаваме  палците Praynig
Не може да се чака, така ли!? Стискаме как няма да стискаме!

нали съм си цветарка

Милата , явно е дошъл момента да ги вадят  Praynig

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 6 670
Дано всичко мине леко и успешно Praynig Praynig Praynig
Стискам паллци за тях fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

И аз се "сдобих" с нещото, наречено стрий Thinking Имам малко по външната част на краката #Crazy #2gunfire

# 72
  • София
  • Мнения: 1 193
Димяни  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 73
  • Мнения: 1 427
не мога да намеря групата във ФБ  Confused някой може ли да ми прати на лс потр.име и паролата. опитах с тези на албума и не става.
 Peace готово, благодаря

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 22:09 от E.L.

# 74
  • Мнения: 1 900
Здравейте,
какво става тука
на Димяни водите ли са й изтекли? Дано са добре,  Praynig

Днес ми казаха че пъпната връв е увита около врата, много съм притеснена. Има ли други освен мене така?

Общи условия

Активация на акаунт