Отзиви за Invisalign

  • 167 521
  • 1 110
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 207
Здравейте и от мен! В момента съм на 26-та шина от 54 и вчера се наложи спешно да ми извадят един зъб, защото се счупи и след снимка се видя, че изграждането е невъзможно 😭 Утре предстои да се чуя с др Мисова (във вторник имам плануван преглед така или иначе), но да питам и тук: има ли някой, на който му се е наложило вадене на зъб по време на лечение с алайнери и как се отрази това на лечението? Печатахте ли нови алайнери? При мен изваденият зъб е най-заден, което май е още по-неприятно като вариант Sad

# 1 006
  • Мнения: 627
Здравейте и от мен! В момента съм на 26-та шина от 54 и вчера се наложи спешно да ми извадят един зъб, защото се счупи и след снимка се видя, че изграждането е невъзможно 😭 Утре предстои да се чуя с др Мисова (във вторник имам плануван преглед така или иначе), но да питам и тук: има ли някой, на който му се е наложило вадене на зъб по време на лечение с алайнери и как се отрази това на лечението? Печатахте ли нови алайнери? При мен изваденият зъб е най-заден, което май е още по-неприятно като вариант Sad
На сина ми вадиха мъдрец за да се отвори място .

# 1 007
  • Мнения: 2 534
По пътя на логиката мястото ще си остане празно и после можете да си сложите имплант там 🤔 кажете после какво е казала доктор Мисова.

# 1 008
  • Мнения: 207
Чухме се с др Мисова, няма да се промени лечението, като отида на преглед ще ми покаже как да си изрязвам шината там, където ми е липсващия зъб, ако ми пречи. Трябвало е да сложа алайнерите до 2 часа след екстракцията, аз чаках почти 48 часа, но нямаше проблем, паснаха шините.

# 1 009
  • Мнения: 13
Здравейте,
Може и да е задаван този въпрос, за което се извинявам, но колко време след като ви беше одобрен плана за лечение ви пристигнаха Invisalign?

# 1 010
  • Мнения: 853
Здравейте,
Може и да е задаван този въпрос, за което се извинявам, но колко време след като ви беше одобрен плана за лечение ви пристигнаха Invisalign?
2 седмици.

# 1 011
  • Мнения: 611
Извинете,че пак ще попитам ,някой да се е лекувал при Анна Джуркова?

# 1 012
  • Пловдив
  • Мнения: 716
С Инвизалайн работи д-р Нели Джуркова, Ана Джуркова - не.

# 1 013
  • Мнения: 611
Извинявам се моя грешка ..Да за нея питам : ) Hug

# 1 014
  • Мнения: 609
Здравейте хора, някой от вас скоро да е правил рескан при др Мисова, може ли да каже за колко време дойдоха новите шини. Трябва да планирам пътуване.

# 1 015
  • Мнения: 853
На мен и двата пъти ми дойдоха за около 2 седмици (даже май 10-на дни), като се налагаше да ходя за допълнителни неща след пристигането и ходех чак на третата до кабинета.

# 1 016
  • Мнения: 53
Има ли София опитен ортодонт за около 7 000лв?

Аз съм при д-р Нели Дилкова и платих 7000лв накуп. Не знам дали при разсрочено плащане би имало оскъпяване.

Hatred, какъв договор подписахте? Дадоха ли ви нещо като общи условия на Инвизалайн на английски език да разпишете?

# 1 017
  • София
  • Мнения: 747
Всичко, което подписах, беше на български език. Договорът включваше описание на ортодонтския ми проблем, цели и срокове на лечение, цена и разни стандартни условия за прекратяване.

# 1 018
  • Мнения: 584
Здравейте, може ли мнение за д-р Георги Хунджев?

# 1 019
  • Мнения: 13
Може ли някой да сподели мнения за лечението с алайнери при д-р Стоян Деков?

Общи условия

Активация на акаунт