Отзиви за Invisalign

  • 167 624
  • 1 110
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 449
Подкрепям напълно Jenky. За мен по-голям дискомфорт беше, че до 40+ години имах комплекс да се усмихвам, заради неподредените зъби.

# 886
  • София
  • Мнения: 4 751
Имате ли впечатления от Д-р Джонева? Излизат ми реклами във фб и явно отдавна се занимава с инвизалайн.
Знаете ли също така актуални цени при Др Дилкова?

# 887
  • Мнения: 13
Здравейте!
Могат ли да се сложат алайнери при наличието на млечни зъби?

Да, могат. При възрастни пациенти, ортодонтът преценява дали ще се запазят или ще извади млечните зъби и ще "затвори" дупките.
А при децата с млечни зъби със сигурност може да се започне ортодонтско лечение. Нарича се Invisalign Child.

# 888
  • Мнения: 8
Здравейте! Simple Smile

Сигурна съм, че въпросът вече е обсъждан, но не успях да прегледам всички теми и страници.

Някой от Вас, при носене на Invisalign, имал ли е проблеми с говора? Има ли трудности с ясната дикция и артикулация? С пеене? Simple Smile

За мен това е един от най-важните въпроси, за да се реша.

Благодаря Ви! 🙏😊

Гледала съм много видеа в youtube на пациенти на английски, които говорят с алайнери и изобщо не си личи и не прави впечатление да фъфлят. Всичко е въпрос на упражняване. Може би ще трябва малко по-бавно да говорите в началото и да се упражнявате вкъщи с някои звуци и може да се научите да говорите без да фъфлите.

# 889
  • Мнения: 125
Здравейте, включвам се и аз към групата Simple Smile 2 години ми отнеха да се престраша да сложа invisalign и воаля, чудото е на път да се случи 😁 от многото ви положителни мнения записах час при д-р Мисова. Въпросът ми е, понеже не съм от Пловдив, на консултацията ще има ли сканиране за евентуално лечение и подписване на договора?

# 890
  • Мнения: 855
Здравейте, включвам се и аз към групата Simple Smile 2 години ми отнеха да се престраша да сложа invisalign и воаля, чудото е на път да се случи 😁 от многото ви положителни мнения записах час при д-р Мисова. Въпросът ми е, понеже не съм от Пловдив, на консултацията ще има ли сканиране за евентуално лечение и подписване на договора?
Да, може да го направи още на консултацията след като обясни проблемите и евентуалния период на лечение.

# 891
  • Мнения: X
Може, но анализът и подробното изготвяне на план е платено (влиза в общата цена на лечението)

# 892
  • Мнения: X
Др Мисова отделя ли време поне на последното посещенуе? Имам чувството, че до месец няма да стигна до задоволителен резултат, ще искам още корекции Sad не знам защо сложиха копче за ластици само от едната страна Sad имам чувството, че ставам асиметрична, на снимки е много видимо Sad

# 893
  • Мнения: 855
На мен Мисова ми отдели време само на първото посещение, от тогава минавам за 10 мин без да знам какво изобщо се случва. И да попитам ми се отговаря с половин дума. Sad И на мен ми сложиха бутон само от едната страна и ме ресканираха. После като отидох да взема рефайнмънтите ми сложиха и от другата. Но аз знаех че ще правим рескан, то самия преглед си ми беше записан за това, просто ме погледна и прецени и бутон да сложи.

# 894
  • Мнения: X
На мен вече ми направиха рескан, после ми сложиха бутон само от едната страна, и ми казаха, че сега декември ще ми е последното посещение… Sad сигурно има защо да е само от едната страна, но какво ще стане, ако аз имам още въпроси за изкусуряване? Или вече бързат да отварят места за нови пациенти… Sad Наистина много несиметрична взех да ставам, днес се самоснимах за едно видео, не е само статична снимка, а не си представям за оставащите 3 седмици и нещо съществено да се изменя… Лицевата хармония ме доведе до инвизалайн много повече от криви зъби, дефакто аз криви зъби нямах…

# 895
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Вече съм на 30/43 шина. Сложиха ми бутони и вечерта ще слагам ластиците.
В събота съм на рожден ден. Дано да нямам проблем. Сега и празници предстоят.
Следващият преглед е на 38 шина. Дали ще има рескан 🤔 винаги ли се налага? Забравих да питам.

# 896
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile

Насочила съм се към Invisalign по препоръка за зъболекарката ми, която се сертифицира и за ортодонт. Предлага ми ги на цена 10 000 лева, като за анализ се заплаща отделно 500... Струва ми се много, предвид цените, коментирани тук, доколкото успях да прегледам.
Някой може ли да сподели последно време как са цените? Става дума за София.
Замислям се дали да не пътувам до Пловдив до др Мисова, даже и с пътя ще ми излезе доста по-евтино.

# 897
  • Мнения: X
Виж дали я има на сайта на инвизалайн като регистриран провайдър. Колкото по-ниска титла и по-малко случая е лекувала, толкова по-висока цена ще предлага. В София за мен алтернатива е Нели Дилкова, но има многи натоварен график седмици напред. Но досега никой не е писал отзиви. Аз бях и при нея на консултация, и ми направи много добро впечатление.

# 898
  • Мнения: 9
Има логика, погледнах я в сайта и е Bronze provider, тоест най-ниския статус. Явно затова и цената е такава.
За Нели Дилкова съм виждала отзиви във ФБ групата, има доста доволни. А като цени последно гледах, че до 7 хил им е излизало.

# 899
  • Мнения: X
По-малко от 7 едва ли ще намериш за цялостно лечение.

Общи условия

Активация на акаунт