МЪЖКИ ФАКТОР - спермограма, витамини, съвети - тема 3

  • 123 609
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 124
На нас ни взеха 400 лв., но това беше 2009 мисля. Наши познати също правиха миналата година и казаха, че струвала 1000 лв.

# 766
  • Русе
  • Мнения: 571
Жълта роза, операция 500лв без направление. Изцяло на частно ходихме. Операцията трае някъде 15минути, после лежа около час след операцията, дойде доки, прегледа го и ни пусна да си ходим. Болничния беше 14дни, но моя още на 5тия ден тръгна на работа. Конците ги махахме в Русе, не сме ходили до София за тях.
Норичка - иксито ни излезе около 5000лв, като се вкл. изследвания, видеозони, лекарствата за стимулация, пункция, трансфер, както и имунологични изследвания преди опита. В тази цена не влизат вирусологиите, имахме ги от преди, както и замръзяване. Не сме замръзявали ембриони, защото нямаше останали. Имай в предвид обаче, че аз бях на стимулация 7дни, но на много високи дози. Успех ти желая.

# 767
  • Мнения: 607
Благодаря за инфо-то,Петя 78.То сега няма да можем да се самфинансираме,ама ще започнем да спестяваме!!!
Упсех! Hug

# 768
  • Мнения: 1 661
Петя, благодаря за информацията! Лека бременност ти желая! Hug Hug Hug

# 769
  • Русе
  • Мнения: 571
Мерси Жълта роза.

# 770
  • Мнения: 1 661
Момичета, ето линк към новата тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=638748.msg21020509#msg21020509
Копирах цялата информация от началото на темата, защото тя е важна за хората с нашия проблем. Картинките не се копираха, ще ме извините, че малко неграмотно я пуснах, но това ми е първата тема, която пускам. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт