Кюретаж и забременяване след това - 12

  • 22 041
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 450
Биби, стискам палци за утре.

# 16
  • Мнения: 181
Baby Love -Браво и благодарско за темичката  bouquetи хич не се сърдя ,че сте ме пропуснали,важното е да съм сред вас и да ми расте коремчето newsm44  айде много усмивки,целувки и палчета за всички Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 450
Янче, как си, мила? От това бебе на линийката не ти виждам седмицата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 637
  bouquet
 Hug Hug Hug За всички!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 181
 horoze Така добре ли е ,благодаря ти освен болките ниско долу съм добре Hug

# 20
  • Мнения: 450
Така е чудесно Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 313
Нареждам се на опашката за положителни тестове Simple Smile

Наистина много добре ми подейства дългия списък бременни на първата страница.

# 22
  • Мнения: 1 884
Момичета,искам да ви попитам нещо-че малко се обърках-правя тестове за Ову-от 11 ден-т.е 11.12. и 13 ден-тестовете абсолютно отрицателни,като на 13 със съвсем бледе втора линия.Вчера/т.е 14д/ок-две наситени плътни линии-днес правя отново-няма нищо newsm78 newsm78 правя 5 поредни,защото съм с късна овулация-та въпроса ми е възможно ли е само един ден да е с наситена втора черта или аз нещо греша--- newsm78
Извинявам се предварително!  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 802
me4koni , възможно е, и на мен се е случвало. И е съвсем нормално да е така.

# 24
  • Мнения: 1 884
Baby Love Hug Hug дано си права

# 25
  • София
  • Мнения: 1 778
Мечкони, възможно е, дори по-често само един ден е наситена. Обикновено на следващия ден при мен беше овуто, така че скачай в леглото Simple Smile И хич не е късна, съвсем нормална си е.
Момичета, Мама Инка беше писала, че й е определен 23 юли за секциото. Да й стиснем едни палчета и дано скоро се похвали Praynig

# 26
  • Мнения: 722
Според мен от септември-октомври може да почвате, като разбира се преди това посетиш доктор, няма да е зле като ходиш да потърсиш още едно мнение.

А след кюретажа изписаха ли ти антибиотик? Защото на мен не бяха и имах течение, гъбички, минаха бързо де, но си е кофти.


Да, изписа ми антибиотик, но не мога да разчета името му от рецептата. Пих го 5 дни по 2 на ден.
 А за чакането- още от следващия месец ще възобновим опитите. Даже моичкия няма търпение вече..., е не аз имам, но ми харесва неговият ентусиазъм Simple Smile

# 27
  • Мнения: 943
Късмет в други ден Mr. Green на Мама Инка ! Силно стиснати палци за едно леко секцио и една сладка малка бебка!

биби76, да не забравиш утре тука на отчет след прегледа.  Sunglasses

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 12:31 от Дъгичка

# 28
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Цоп и аз тук! На къде без мен Hug Hug Hug
Мечкони, съвсем нормална овулация, направо като по учебник, хич не му мислете, а действайте!!! Пика на хормона, който се изследва с тези тестове/нарича се LH-пик/ е с продължителност около 12 часа, дори някои доктори препоръчват тестовете да се правят по 2 пъти на ден за да е сигурно, че няма да се изтърве нещо Peace

# 29
  • Мнения: 98
хайде и аз в новата темичка Hug Hug Hug

дай боже само хубави новинки да се пишат тук Praynig

Общи условия

Активация на акаунт