Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 4

  • 65 010
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Успешни покупки на всички!  Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Днес получих страхотни ботуши на Келвин Клайн.... Rolling Eyes Въпреки че не е сезона на ботушите съм много щастлива от придобивката.Невероятно качество на много добра цена. Peace

# 17
  • Мнения: 817
Някой би ли ми казал коя е цената на тези обувки,че не мога да се ориентирам Embarassed
http://www.amazon.co.uk/Replay-Womens-Babe-Heel-RH11-0001T-W002/ … 952339&sr=1-5
Благодаря, Стели Hug

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 11:15 от *Valcheto*

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Цената се променя според номера,който избираш!

# 19
  • В мечтите
  • Мнения: 639
 Grinning

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Харесах си този часовник http://www.amazon.co.uk/Fossil-Glitz-bracelet-stones-Silver/dp/B … /ref=cm_cr-mr-img Дали ще трябва да плащам мито когато го получа и колко приблизително да очаквам?

# 21
  • Мнения: 481
Харесах си този часовник http://www.amazon.co.uk/Fossil-Glitz-bracelet-stones-Silver/dp/B … /ref=cm_cr-mr-img Дали ще трябва да плащам мито когато го получа и колко приблизително да очаквам?

Няма да плащаш мито. Като си попълниш данните на картата ще видиш крайната цена, която трябва да платиш. Няма да има доплащания, мито и др. допълнителни такси.

п.с.
Много хубав часовник  thumbsup

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
kokoshinkata, благодаря ти!  Hug

# 23
  • Мнения: 4 275
Днес получих страхотни ботуши на Келвин Клайн.... Rolling Eyes Въпреки че не е сезона на ботушите съм много щастлива от придобивката.Невероятно качество на много добра цена. Peace

Има ли ги още? Може ли линк?  Blush

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
http://www.amazon.co.uk/CK-Calvin-Klein-Vivianna-N0171BBK38/dp/B … 04315&sr=1-55
 Peace

Момичета, имам следното питане...Пуснах една по-обемна поръчка и видях,че са ми я разделили на 2 части с 2 различни дати за получаване. Възможно ли е да получа нещата по-рано от дадените дати за получаване и те да са дадени като краен срок... newsm78 Rolling Eyes  Ще пътувам и се притеснявам,че може би няма да съм в града,когато пристигне поръчката?!

П.С. А възможно ли е да ми пристигнат пратките с куриер? Досега винаги съм ги получавала в пощата.

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 20:21 от steli-ssd

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 262
П.С. А възможно ли е да ми пристигнат пратките с куриер? Досега винаги съм ги получавала в пощата.

Да, възможно е да ги получиш и с куриер. Погледни какво пише в потвърдителния имейл за изпращане на стоките - там винаги пише с каква услуга са изпратени. Трябва да пише това:

"Dear Customer,
Greetings from Amazon.co.uk,
We are writing to let you know that the following items have been sent to:


..... ---> тук е името и адреса ти

using..." ---> тук пише коя пощенска услуга са използвали. Възможностите са 3:

-   Deutsche Post DHL – немските пощи, пратките пристигат за 1-3 седмици. Няма тракинг номер.
-   DHL – куриер, ще получиш тракинг номер и ще можеш по всяко време да следиш къде е пратката ти
-   Royal Mail – английските пощи – пратките пристигат за около седмица средно, но може и за 3 дни, може и за 3 седмици. Няма тракинг номер.

# 26
  • сусурлево
  • Мнения: 474
момичета получих много странни писма от амазон.ком където не съм се регистрирала , за две покупки едната на стойност 56 долара , другата на стойност 26 долара и най - странното е , че съм го получила на служебната поща с която никога не съм се регистрирала в никакви сайтове . има разни линкове да си видя фактурата , но не се отварят . обадих се в банката да видя дали има теглени пари от картата ми от амазон .ком , но не се вижда нищо , даже не виждат и покупката ми от амазон . де за която на 23 .07 получих смс че е платено
Идеи какво може да е станало или какво да направя в случай , че искат да изтеглят пари от картата ми ?

# 27
  • Мнения: 1 429
Здравейте,може ли някой да ми обясни-всички мн се радвате на покупките си от амазон,а аз нищо не успявам да поръчам.Казва ми че не доставя до този адрес-т.е.България.Четох в пазаруване.ком,мисля че беше,че като кликнеш на линка на продавача виждаш докъде доставя-ние сме при страните от трета група.Но когато продавача е дирекно амазон-нищо не пише--докъде доставя.И като тръгна да си поръчвам и ми казва,че не може на този адрес.А толкова неща съм си харесала,какво да правя,кажете ми.Имам виза дебитна каррта,с нея съм се регистрирала,да не би в това да е проблема.Но преди няколко месеца като пробвах за първи път почти до края стигах с поръчката/просто веднъж пробвах да видя ще стане ли/а сега още като тръгна да слагам продукта в кошницата ми пише имейла и ми иска парола-давам я ,избирам си адреса с който съм регистрирана и ми казва,че не става
моля помогнете,защото не искам да пазарувам от бг-мн са скъпи спортните дрехи и обувки тук
Благодаря предварително

# 28
# 29
  • Мнения: X
Здравейте,може ли някой да ми обясни-всички мн се радвате на покупките си от амазон,а аз нищо не успявам да поръчам.Казва ми че не доставя до този адрес-т.е.България.Четох в пазаруване.ком,мисля че беше,че като кликнеш на линка на продавача виждаш докъде доставя-ние сме при страните от трета група.Но когато продавача е дирекно амазон-нищо не пише--докъде доставя.И като тръгна да си поръчвам и ми казва,че не може на този адрес.А толкова неща съм си харесала,какво да правя,кажете ми.Имам виза дебитна каррта,с нея съм се регистрирала,да не би в това да е проблема.Но преди няколко месеца като пробвах за първи път почти до края стигах с поръчката/просто веднъж пробвах да видя ще стане ли/а сега още като тръгна да слагам продукта в кошницата ми пише имейла и ми иска парола-давам я ,избирам си адреса с който съм регистрирана и ми казва,че не става
моля помогнете,защото не искам да пазарувам от бг-мн са скъпи спортните дрехи и обувки тук
Благодаря предварително


Ти да не се опитваш да поръчваш от американския Амазон - amazon. com ?
Той не доставя до България!!!

Тук поръчваме само от английския и немския Амазон - Amazon.co.uk и Amazon.de

Общи условия

Активация на акаунт