Училище в кв. "Хаджи Димитър" - София

  • 35 438
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 57
Ние вчера подадохме в 42-ро, като подаваш документите избираш в каква паралелка искаш да е детето ти, т.е. тази паралелка е обвързана с определен учител, мисля и в 95-то да подам, но вчера като се обадих да попитам дали приемат документи, жената отсреща едва ли не с лека насмешка ми каза, че няма да ме върнат ако отида, но още е прекалено рано, записването става с оригинален документ за подготвителна група, т.е. края на май те обявяват какви паралелки с кои учителки имат, и записваме детето ако искаме, нямало нужда предварително, имаме време да мислим дотогава

# 31
  • Мнения: 96
 mari2002 , Вие при коя госпожа се записахте? Някой има ли повече информация за учителките?

# 32
  • Мнения: 57
Таткото ходи да подава, доколкото разбрах само е избрал паралелка с информатика и английски, а госпожа не. Мисля, че госпожата ще бъде посочена когато обявят класирането на децата през май месец. От сайта им извадих имената на госпожите, които сега преподават на 4 клас, предполага се, че те ще поемат първокласниците през септември - имената им са Елза Василева, Антония Стойчовска, Валентина Станойкова и Цветанка Генадиева. Моля, ако някой е чул нещо за някоя от тях да сподели. Аз лично все още не съм чула нещо за тях.

# 33
  • софия
  • Мнения: 222
Хайде, няма ли мами от Хаджи Димитър, или празнувате...........
Само Миленова е пред пенсия,другите са млади.

# 34
  • софия
  • Мнения: 222
Учителките до 4 клас в  95 соу са много добри,но базата е под всякаква критика.

# 35
  • Мнения: 57
Аз знам, че и Ковачева е пред пенсия, и така остава само Симеонова, иначе за базата - да, важно е, но не най-важното, поне за мен, гледам, че дограмата е сменена, а от снимките ,които гледах в сайта, не изглежда чак толкова зле.

# 36
  • софия
  • Мнения: 222
Ковачева е около45 годишна.За мен до 4клас става,кабинетите са направени не без помоща на родителите,но след това?????

# 37
  • Мнения: 57
Явно ми е грешна информацията за Ковачева, за нея хубави отзиви има. Да, и аз така знам от една комшийка, че са им искали пари да боядисват стаята, да подменят това и онова. Имаме време до май месец да мислим.

# 38
  • Мнения: 2 156
Единственото,което се иска и то доброволно е 20лв. годишно,
за разлика от 95-то,където сменяват паркети,пердета и пр.
Училището е добро и след 4 клас.

# 39
  • Мнения: 57
красива белла, не си уточнила за кое училище става въпрос в поста ти

# 40
  • Мнения: 2 156
красива белла, не си уточнила за кое училище става въпрос в поста ти
За училището от темата - 42-ро

# 41
  • Мнения: 117
Таткото ходи да подава, доколкото разбрах само е избрал паралелка с информатика и английски, а госпожа не. Мисля, че госпожата ще бъде посочена когато обявят класирането на децата през май месец. От сайта им извадих имената на госпожите, които сега преподават на 4 клас, предполага се, че те ще поемат първокласниците през септември - имената им са Елза Василева, Антония Стойчовска, Валентина Станойкова и Цветанка Генадиева. Моля, ако някой е чул нещо за някоя от тях да сподели. Аз лично все още не съм чула нещо за тях.
Като гледам пишеш за 42 ОУ.
Елза Савова е учитлеката (Василева май е по мъж, но децата а и в училището я знаят като Савова)
Тя води сина ми от ПГ сега е в четвърти клас. Децата я обожават. Аз също много я харесвам като човек.
Благодарение на нея класа е много сплотен. Тя е много мила жена. Но ако искате строга учителка, която да всява страх в детето ви тя не е подходяща. Много е добричка, даже прекалено. 44 годишна е (68 набор), има 2 сина, които учат в същото училище, едното в момента е 5 другото 3 клас. Тя е математичка, и нейната паралелка е с математика и информатика.
За другите учителки нямам лични впечатления, но мога евентуално да попитам.
Ако мога да ви помогна с още информация за нея, питайте.

# 42
  • Мнения: 57
Благодаря много, най-накрая конкретна и полезна информация от първа ръка.....и се радвам, че е така положително мнението, ние сме подали за такава паралелка, дано се паднем при тази госпожа, а иначе заглавието на темата е Училище в кв. "Хаджи Димитър" - София, така че може да се споделя и за 95-то, 143-то, който за където има информация, за да може да се извадят някакви изводи, и ако някой се колебае да може да си помогне в избора чрез информацията, получена от тук

# 43
  • София
  • Мнения: 1 324
А някой знае ли какво се случва с 24 СОУ? Носеше се слух миналата година, че щяло да става спортно.

# 44
  • Мнения: 1 196
И ние ще сме първокласници Simple Smile
До тук от прочетеното съм раздвоена между 95-то и 42-ро като най-близки квартални училища.

Не познавам никой от преподавателите,но от сайта на 42-ро попаднах на график за Отворени врати:
http://www.42ou.com/PDF/2013_2014/OpenDoor42%202014.pdf
Мисля,че би било добре да се посетят часовете и на живо да се види какво се случва Simple Smile

Ако някой има график за отворени врати на 95-то,моля да сподели.

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 11:32 от SunshineMery

Общи условия

Активация на акаунт