Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички!

  • 23 033
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 762
Честити покупки на всички!  Party
На мен също много ми се иска да започна с пазара ама все нещо ме спира  Rolling Eyes
НАдявам се другия месец да се похваля и аз! Praynig
Ние преди малко се прибрахме ходихме до Мола на Стамболийски и после до Аутлет Мола на Цариградско и намаза само Райън Simple Smile още не сме приключили явно с подаръците за него но този път само дрехи  Grinning взехму много хубави дънки от FOX и Есоливер, блузки,спортен панталон,суитчери 2 Simple Smile обувки от Бенетон абе куп неща даже и слипчета на Левис  Mr. Green голям гъзар ше ми дойде Laughing има много намалени неща и си заслужава пазара наистина!
Аз си харесах мн неща за мен обаче нали още не съм в форма и не искам да си купувам нищо! Crossing Arms
Не правя никакви диети момичета но кърмата ми запона много да намаля,а я стимулирам уж с няколко неща но явно мисълта ми за бебките и тревогите си казват за съжаление думата!

# 691
  • У дома
  • Мнения: 62
Димяни, да му направиш една фотосесийка на баткото като манекен  Wink

А за бебките като си ги гушнеш и ще ти дойде музата за пазарене и за тях и за теб, а за кърмата незнам какво да те посъветвам, ако искаш потърси помощ от консултантите на ЛЛЛ. Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 5 762
Позитив,от ЛЛЛ винаги ми помагат когато и да пиша но явно аз не се справям или стреса ми пречи  Confused както и да е.... важно е да са ми здрави те пъ ако има ,има!

Утре е Голяма Богородица и е желателно да се отиде на църква. На иконата на Дева Мария се слагат  цветя и се пали свещичка за здравето на вас  и бебето, Богородица е закрилница на родилките! Praynig

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 20:10 от ♥Димяни ♥

# 693
  • Мнения: 8 581
♥Димяни ♥ добре ,че си споделила ,че Богородица е закрилница на родилките това не го знаех.

# 694
  • София
  • Мнения: 5 762
Знаете ли дали мога до 40 ия ден да влизам в църква?
ЗНам,че на 40 дни трябва да отида за да мога занапред да посещавам ама сега.... и също така дали да ходя като бебките не са при мен нали се ходи с тях мисля  Thinking Райън го водих с мен тогава.....  и дали да правя погача като ги няма бебките Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 8 581
 ♥Димяни ♥,в  един друг форум точно това коментираха,че не трябвало да се влиза дори и за бебето да не се пали свещ.Но аз само споделям това което четох дали е така  ..........не зная.Въпреки ,това въпросната съфорумка беше отишла по -рано в черква  и по късно си направи на 40 ден питата и тържеството

# 696
  • София
  • Мнения: 5 762
То не се влиза до 40 ден ама на 40 ия дали се ходи с бебето или мога и без тях да отида  Thinking трбява май да питам някоя позната да разпита в някоя църква или някоя от вас утре ако ходи нека да попита много ще съм благодарна! Hug
Просто кажете,че бебетата са в болница и дали да ходя на 40 ден без тях и дали да им правя погача след като ги няма още в къщи! Rolling Eyes 

# 697
  • София
  • Мнения: 25
Честита месечинка на малките талисманчета  Hug и скоро да се в прегръдките на мама!  Hug
Гледах и аз уебинара на ЛЛЛ, че с баткото ми се разраниха гърдите като кърмех, сега ще гледам да спазвам наставленията на ЛЛЛ, само дето това с кърменето при поискване още не съм си го обяснила за себе си и се чудя още newsm78... но бебето ще си "покаже" ...
Мнооого е горещо...  smile3518
Мисля сериозно да си помисля за работата... прави сте, че не трябва де ядосваме, заради бебоците...  ще гледам по-бързо да предам всичко на колегите и да си взема болнични...
Така и не можах да видя стаята на ivdrag - може ли една паролка, пък оттам ще се опитам да разбера как и аз да публикувам снимки  Grinning нали съм уж компютърно грамотна - все ще се справя ))))

Приятна вечер за сега и дано малко прохлада да се появи  Wink

# 698
  • Мнения: 486
Момичета ,за ЛЛЛ да кажа .Има една онлайн лекция ,която е минала и е пусната на запис.Казаха ,че и днешната ще я пуснат,та всеки може да я изгледа!
И аз не с дъщеря ми не се справих с кърменето,но и сега разбирам ,че нищо не съм знаела и е нямало кой да ми обясни и помогне.На днесшната лекцията клипчетата бяха мн полезни. Peace

За лентичката ми,моята изброява всеки ден ,а не на кръгла седмица! Peace

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 181
Днес нямах време да ви чета и сега бързичко прелистих написаното..

Димяни, честита ви първа месечинка  Hug Да са ти живи и здрави сладурките и в най - скоро време да се гушкате! За кърмата ... стреса оказва голямо влияние. Аз при себе си миналата година забелязах мн странна зависимост, като се прибирах до Бс за 1- 2 дни и през тези дни не виждах малката , кърмата ми намаляше, в момента , в който отивах да я видя и особено , когато я докосвах, милвах и хранех гърдите ми веднага почваха да се пълнят и докторите ми обясняваха, че всичко е на хормонална основа, т.е. това че я виждам и докосвам способства производството на пролактин и окситоцин, и съответно кърмата се увеличава. Така че сигурна съм, че в момента, в който ще можеш да ги храниш дори и от шише , а най вече като започнеш да ги гушкаш , кърмата ще ти се увеличи.

Иначе съм пила БГ чая за кърмачки и този на Хип, не знам дали има файда , но основното си е хормони при кърмата според мен, поне от моя опит.

# 700
  • Мнения: 65
Добро утро мили мамита  Hug  bouquet

Тони,честит 1ви месец на двете мишочета все така да растат и радват мама  Hug  bouquet
Честит Рожден Ден на патерица и на Райън много весело и безгрижно детство  Hug  bouquet
Относно питането ти мисля.че можеш да идеш на църква на 40тия ден и да дадеш именцата за молитва само,ще обясниш какво е положението.Относно погачата не виждам проблем да се направи след изписването,ако държиш да има такава,моя син беше на 2 месеца когато му правих погача,защото го оперираха рано-рано и ни нямаше на 4отия ден.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВАС МОМИЧЕТА,А НА ИМЕННИЦИТЕ ДВОЙНО!ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО НАПРЕД КЪМ СЪКРОВЕНИТЕ НИ МЕЧТИ!ДАНО БОГОРОДИЦА НАИСТИНА НИ ПАЗИ!



Честити покупки на всички  Hug

Ради,прекрасни подаръци  Hug Приятно кумуване днес!

# 701
  • У дома
  • Мнения: 62
Добро утро, момичета   bouquet

Днес е Голяма Богородица. На този ден църквата почита св. Богородица като покровителка на майчинството, жените и семейното огнище.



По този повод искам да ви почерпя виртуално за мое здраве. Днес имам имен ден.





Искам да пожелая честит празник на всикчи, които днес празнуват.


Много здраве и щастие   bouquet

# 702
  • Мнения: 367
здравейте,

аз се завърнах от болницата. нищо ми няма. пратиха ме на ехограф при специалист и лекарката ми обясни, че десния бъбрек се натоварва повече през бременността и тази болка може да се каже , че е нещо обичайно. трябвало да се спи повече на лявата страна за да не се натоварва. в болницата условията са долу горе добри, но няма климатици и просто пукнах от жега Sad . казаха ми, че ще лежа 3 дена, а после искаха да не ме пускат 5 аз нямаше как да остана 5 дена и вчера си тръгнах без разрешение. цял ден обикалях и говорих с всички лекари да се разберем с добро обаче те не разбират. нищо ми няма обаче да съм лежала 5 дена  Shocked . ако имаше климатик бих се замислила, но при положение, че нищо ми няма и се потях по 24 часа и 3 дена не бях спала заради жегата.... има момичета с постоянни контракции не знам как издържат и дали положението им не се влошава повече заради това горещо време. звънците не работят и се налагаше аз да тичам да търся лекари когато момичето в моята стая се чувстваше зле. нямам думи. сега й се обаждам по няколко пъти на ден да я питам как е милата, че е още в 6 месец. постоянно е на системи и пак има болезнени контракции. много се надявам да овладеят положението и да може да си роди едно здраво детенце.

не съм ви чела назад и едва ли ще мога.

тони честита ви месечинка. дано се съберете скоро с малките принцеси.

# 703
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро,

Честит празник и честит имен ден на всички празнуващи!  Hug
Pozitive, пожелавам ти здраве, късмет и само сбъднати мечти!  Peace
♥Димяни ♥, мнооого  Hug за теб и малките сладурки  Hug  Hug  Hug

Ние се отправяме по задачки, хубав ден и се пазете от слънцето!   bouquet

# 704
  • Мнения: 26
Добро утро и от мен!И ние се наспахме рано днес.
Честит имен ден Позитив!Много здраве,късмет и леко раждане на едно хубаво,здраво бебче!
Честит имен ден и на всички останали именници!
Аз закусих с две праскови и добре ми се отразиха на стомаха.Лек и прохладен ден ви желая! Peace

Общи условия

Активация на акаунт