Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички!

  • 23 032
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 762
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Hug  bouquet Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 599
Добро утро момичета Simple Smile ЧЕСТИТ ПРАНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ   bouquet

Ние вече се изместихме частично в апартамента в който ще живеем, и снощи за първи път от няколко седмици се наспах, хладничко, климатика си работи умерено, живот ви казвам. Не си потен, не си лепкав, кеееффффф..... Има още доста по ремонта, но предпочитам да сме тук на хлад, отколкото да се пържа в жегата Simple Smile Мъжо боядиса тавана на спалнята стана добре, макар че с една ръка, днес ще мине втората и вече ще стане супер Simple Smile После мятаме паркета и тапетите и сме готови да посрещаме бебчо  Laughing

А аз такова чистене му метнах вчера на кухнята и хола, не е живяно тук от почти две години и можете да си предтавите що за прах се беше насъбрало, и малко попорекалих и ме забола яката кръста  Cry Днес трябва да продължа с банята и тоалетната , имам доста да търкам но...лека полека няма да си давам много зор тоя път......Това е момичета от мен Simple Smile

Варненки на нас ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ГРАДА   bouquet много усмивки пожелавам на всички ви Simple Smile

# 707
  • Мнения: 486
Честит празник на всички ни,дано Богородица ни закриля и пази рожбите ни!

Честит празник на всички именници,бъдете живи и здрави !

# 708
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ И НЕКА БОГОРОДИЦА БДИ НАД НАС !!!

# 709
  • София
  • Мнения: 5 762
Аз се чудя до коя забалежителност да се разходим днес Thinking

# 710
  • Мнения: 486
Предоставям ви запис на уебинара за кърменето, който може да видите на тази препратка:   http://connectpro27192891.emea.acrobat.com/p54186157/    

За да може да гледате записа, е необходимо към браузерът ви да е качен  Adobe Flash Player ( http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/  ).

А това  линкове към клипчетата,  показани по време на уебинара:
Ameda -                  http://www.ameda.com.au/ameda-videos/latch-on.html
Dr. Jack Newman -   http://www.nbci.ca/index.php?option=com_content&view=categor … d=6&Itemid=13

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 09:47 от pashic

# 711
  • Мнения: X
Честит празник, света Богородичка да пази всички дечица и семейства!    Hug

# 712
  • Мнения: 41
Честит празник и от мен!
Лек и прохладен ден Ви желая. Sunglasses

# 713
  • Мнения: 2 286
Добро утро!

Позитив, да си носиш името със здраве, щастие и да ти донесе много късмет!

Честит празник на всички, които празнуват днес или имат близки празнуващи!

pashic, безкрайно благодаря за линчетата!

Веси Митева, добре дошла! Радвам се, че всичко е ок с теб и бебчето! Още мъничко ни остана Heart Eyes

Днес пак ще е адската жега! #2gunfire Пазете се, коремчета! Hug Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 483
Здравейте сладурчета  Heart Eyes
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички с името Мария   bouquet и честит празник на всички нас - чакащите новия живот, както и на Тони, която вече го създаде   bouquet Да сме здрави и ние и дечицата ни, да ни закриля Девата и накрая всички да гушнем по едно златно съкровище - а някои по две  Heart Eyes  Heart Eyes

Вчера на Витоша беше много прохладно, отлично, даже маааалко студенко по едно време. Но днес се варя в собствен сос, нямаме климатик........
Но се оказа, че пътуването по дупките на по-високо ми предизвика много контракции и дори болка и... няма вече да ходя никъде извън София до раждането. Ако се качим пак, ще е на ниско - до Дендрариума например, че до там е хубав пътя.

Много цунки на всички и дано разхлади малко поне  Hug

# 715
  • Мнения: 1 298
Честито на всички именици!

Ние също имаме повод днес, мъжа ми е рожденик!
Но след вчерашният маратон из Делфинариума, ще релаксираме вкъщи.
И чак довечера ще излезем да се почерпим.

Лек ден, момичета!

# 716
  • Мнения: 65
pashic , и аз много ти благодаря за линковете!!! Hug

# 717
  • Мнения: 42
Здравейте )))
Честит Имен ден, Pozitive, честито и на всички празнуващи днес!
Милла, честит ти рожденник!
Нека Богородичка да ви закриля, а и всички нас и да помогне много на Тони да си гушне по-бързо дечицата и всичко да е наред!  Praynig
Момичета умирам от жега, ние също сме без климатик и ще се пукна просто, а искам и до църква да отида, дано успеем по-късно, че не ни е много близо, аз така и незнам дали имаме някоя близка квартална и си ходя в Александър Невски.
Приятен ден на всички!!!

# 718
  • Мнения: 3
честит празник,мили момичета!Св.Богородица да бъде с всички и на всички да помага!

# 719
  • Мнения: 1 599
Хайде, момичета по едно коктейлче (като за нас), че съм именячка  Hug



Позитив, честит имен ден и на теб и на всичко празнуващи!

Общи условия

Активация на акаунт