Конкурс по декупаж за месец АВГУСТ - ДЕКУПИРАНЕ НА ЧИНИЯ

  • 7 826
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 38
Невероятни чинии, голяма красота!  bouquet Труден избор, но все пак:
1 място- №11
2 място- №13
3 място- №16

# 91
  • Мнения: 1
Страхотни са всички.Поздравления!!!!
1 място -№9
2 място- №3
3 място- №11

# 92
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета, просто не мога да се въздържа и да не му тропна един танц на радостта

16 участника и  Shocked 25 гласували до момента

хайде, последни метри до финала  Wink
искате ли временно класиране  Mr. Green /Крис да не кажеш после че помощничката ти мързелува, нееееееее  по скоро ...

и така временното класиране /което разбира се трябва да се провери утре на бистра глава  Mr. Green/

1 място с 39 точки - № 9
2 място с 36 точки - № 11
3 място с 21 точки - № 7

игра в центъра на терена, текат последни минути, топката се подава от играч на играч, съдията си поглежда часовника, уви продължения няма да има ,а  дуспите зависят от последните гласували....


# 93
  • Мнения: 139
Ха ха ха, Антомче
Златна си...тъкмо щях да смятам наново...днес направих временно класиране, за да си помогна. Само при номер 11 при мен точките са 35, но това в случая няма никакво значение  Wink Особено като се имат в предвид математическите ми способности  #Silly

Сега ето и кой се крие зад номерцата:
 1.Antom
2.dida dimitrova
3.Didia
4.ellinna
5GenovevG
6.Havajsko dupe
7.kris70
8.MIM AR
9.Rakovina
10.tini7
11.виванова
12.Здравкова
13.canka_atn
14.dyffi
15.fanito
16.pavlin4eto

А това са непубликуваните награди в началния пост
Antom - бУТИЛКА И традиционните салфетки
ellinnа - кратунки

На победителките ЧЕСТИТО!!!
Много благодаря на всички гласували за моята чинийка...много се радвам...и аз ще си имам медалчееее  newsm18

А сега отивам да правя новата тема - очевидно печели ЧАРЪТ НА КЪСНОТО ЛЯТО  smile3521

# 94
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Rakovina, виванова, kris70


Честито момичета!
smile3501 smile3501 smile3501

Заслужени аплодисменти, при този толкова труден /поне за мен/ конкурс, защото много ми харесаха и чинийките и броя на участниците!

Крис, наистина са 35 т при № 11  Peace
От утре започвам изпращането на наградките  Wink

След отмятане на списъчето установих, че
tini7, MIM AR, pavlin4eto вашите адресчета ги нямам, моля  Praynig дайте координати, къде да ви пратя наградките  Hug

# 95
  • Мнения: 376
Честито на РАКОВИНА,ВИВАНОВА и КРИС
Браво,момичета
  newsm20
Крис-заслужено медалче,и понеже няма медалче за организация!Това го приеми и за труда,който полагаш по конкурса!
Аплодисменти и за помощничката,неуморната Антомче  smile3501
Поздравления и за всички останали момичета!   bouquet Нека и на следващия конкурс да имаме такава бройка участнички  Hug
Благодаря на всички,които гласуваха за мен! Hug

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 13:10 от zdravkova

# 96
  • Мнения: 139
Благодаря ви Антомче, Здравкова  Hug Hug Hug

Аз също чакам на лични адресите на Раковинка и Виванова - браво момичета, още веднъж ЧЕСТИТА ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА   bouquet

Ето линкче към новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=521774.new#new

Видях две оплаквания от Мултито, чувала съм за подобен проблем, но на мен не ми се е случвало до сега. В случай, че и другия път се получи, ще измисля друг сайт.
До утре по това време, ще мога да нанеса наградите, така че който иска да предостави награда, нека казва - моля да са червени букви - дано ги видя  Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 10:25 от kris70

# 97
  • Плевен
  • Мнения: 97
Честито момичета Simple Smile Rakovina, виванова, kris70 БРАВО.  bouquet Благодаря на тези гласували за мен. Hug

# 98
  • Мнения: 1
Раковинче, Виванова, Крис  bouquet  bouquet  bouquet

Честито, мили момичета! Напълно заслужени места! Hug

Раковинче, уникално произведение си направила! Нямам търпение да споделиш самата чиния каква е, релефна ли е?

Здравкова, много съжалявам, че твоята чиния не се класира - беше сред фаворитите ми Cry Много нежна и изчистена! Браво! Hug

Момичета, чакам на лични адресите ви, за да ви изпратя наградките Mr. Green

# 99
  • Мнения: 0
РАКОВИНА,ВИВАНОВА,КРИС поздравления момичета  newsm51

Поздравявам и всички други момичета  newsm51 Всяка една от вас беше направила много красива чиния!!!

# 100
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честито на победителите Rakovina, виванова, kris70   bouquet  Наистина уникални творби, момичета!  Peace

# 101
  • Мнения: 0
Rakovina, виванова, kris70 -Честито на победители!!!
Много се радвам и аз че толкова хора се включиха в конкурса, беше много интересно,но и мъчително трудно да избереш.
Аз чак сега разбрах че съм № 14,  Mr. Green.История на чинийка е такава. Живея в България 19 години и имам три приятелки, които са ми много близки от тези 19 години.Като получих в награда салфетка от Антомче така ми хареса тя, че веднага ми дойде идея да направя една чиния с нея, но като идея да направя  нещо памятно, за себе си.Трите пеперудки са моите приятелки, а аз съм самото цвете  Mr. Green, защото аз това което ги свързва заедно през тези години, а цветя и листенца ,това е история на нашето приятелство.Сега съм я сложила пред очите си и я гледам всеки ден и никога не забравям моите дружки.Ето колко много може да разкаже една декупажирана чиния...Антомче още веднъж ти благодаря за тази салфетка. Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛКИТЕ!!!!     newsm51
Искам само да ви кажа,че правите страхотни неща и начинаещите като мен могат да се възхищават на творбите ви и да се учат от вас.    smile3501

# 103
  • Мнения: 7 391
                           Честито на победителите  Rakovina, виванова, kris70   bouquet  bouquet  bouquet Момичета,чакам адресите ви на ЛС за да ви изпратя наградите.
                           Виванова,ти може да ми пишеш кога си на работа на Борово и да ти донеса наградката.Или пусни телефон на ЛС.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
И от мен честито на победителките.
Rakovina, виванова, kris70 Браво момичета smile3501

Общи условия

Активация на акаунт