Да намажем и ние........(мазила, пастети, разядки и т.н.)

  • 59 328
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 726
Чак пък натравяне  newsm78 Сьомга със сметанов сос си е класика  Peace

# 121
  • Мнения: 9 111
нищо, че е класика, случва се. kishaa, не си само ти. Ние с девойките ядем мляко с риба, сирене или яйца  без да се оплакваме, но мъж ми връща като смеси независимо каква риба с млечни, а сина ми се обрива. И все ги пазим да не ядат.

# 122
  • Мнения: 5 462
нищо, че е класика, случва се. kishaa, не си само ти. Ние с девойките ядем мляко с риба, сирене или яйца  без да се оплакваме, но мъж ми връща като смеси независимо каква риба с млечни, а сина ми се обрива. И все ги пазим да не ядат.
Mdaa i az taka .Яла съм консерва риба в салата /на гости бяхме/ , а основното беше кашкавал на фурна /с мляко и яйца/ .. и щях да пукна буквално.Хранителното натравяне е пълен ад.Два пъти съм се натравяла , даже май три пъти и да ви кажа няма такава гадост.Обривите са нищо , пред другите симптоми.Затова вече много внимавам къде , какво ми слагат в чинията.

# 123
  • Мнения: 9 111
определено си е до организъм  Peace и трябва да се внимава, щом не понася.

# 124
  • Мнения: 363
Да, ама ме е яд като гледам по 24-kithen някакви рибки със сметана или с кашкавал и сирена и направоооо

# 125
  • София
  • Мнения: 7 892
Ще споделя два експеримента:

- сварени тиквички, картофи и моркови се пасират с малко масло. От тук нататък се овкусяват на вкус. Правил съм версия с горчица, със синьо сирене, с лют червен пипер или пък с чесън и кетчуп;

- зелени маслини, чесън и печени зелени люти чушлета се пасират, подправят се с червен пипер и сол на вкус и се поднасят като люто зелено песто (тая комбинация не съм я опитвал, защото аз люто не ям, но беше сензацията на едно събиране с наши приятели).

# 126
  • Мнения: 5 173
Страхотни предложения сте дали. Аз трудно експериментирам, но с удоволствие ще опитам вашите предложения.

# 127
  • Мнения: 132
До сега само ви чета, но ми се прииска да споделя с вас един любим мой пастет
Дип с пушена извара - http://idapohapnem.blogspot.com/2014/02/blog-post_19.html

# 128
  • Мнения: 2 152
На Диана този "дип" е много сполучлив

# 129
  • Мнения: 2 755
Пушената извара как се добива?

# 130
  • Мнения: 132
Пушената извара как се добива?

Аз я купувам готова от Лидл

# 131
  • Мнения: 2 152
До сега само ви чета, но ми се прииска да споделя с вас един любим мой пастет
Дип с пушена извара - http://idapohapnem.blogspot.comх/2014/02/blog-post_19.html


Не е коректно и е много неприятно да качиш нейната снимка без изричното й съгласие,
Посочила си източника - идеално, а снимката защо?

# 132
  • Мнения: 132
До сега само ви чета, но ми се прииска да споделя с вас един любим мой пастет
Дип с пушена извара - http://idapohapnem.blogspot.comх/2014/02/blog-post_19.html


Не е коректно и е много неприятно да качиш нейната снимка без изричното й съгласие,
Посочила си източника - идеално, а снимката защо?


Никога не бих си позволила да присвоя чужда снимка. Блога и снимката са мои  Simple Smile. Благодаря, че защити труда ми!

# 133
  • Мнения: 2 152
Ех, тези никове..
Ако не пишех от GSM-а, каква тирада щеше да отнесеш #Cussing out

От време на време те "посещавам", вкусно е при тебе

Общи условия

Активация на акаунт