Януарските момичета чакат първите ритничета! - тема 7

  • 22 362
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
bg_desi  ,да най-вероятно вече не го пишат на разбираем език.И на моя приятелка която миналата година си е правила амнио е пишел пола на бебето някъде най-отгоре на листа.Ама сега уви.Нищо.Няма да съм алчна пък сега  Laughing Тъкмо не ми се развали изненадата от Феталната морфология,която и двамата с таткото чакаме с нетърпение  Grinning
 

# 676
  • Мнения: 119
Jenkata, pepita1973 - чудесни новини, много ме зарадвахте. Пожелавам ви само хубави емоции до края.
Senedra - стискам палци и се моля за вас.
jujkata  - не се притеснявай, всичко е нормално - аз в началото много повръщах, след това към 4 месец спрях и сега от няколко дена всичко започа от начало - а аз си мислех, че вече е минало.. Но при някой може и до края да продължи, аз се надявам да не съм от тях Simple Smile
За спането - аз спя с една огромна възглавница за бременни, която заема половината спалня, че и малко повече. Удобна ми е, защото обгръща цялото тяло, но заема много място, мъжът ми я мрази от самото начало и аз я махам от време на време.
Радвам се за всички разбрали цвета на гащите - ние още не знаем и като ви слушам ме обзема любопитство. newsm78 Но пък не бързам  за никъде - станала съм прекалено спокойна.

# 677
  • Мнения: 34
Jenkata, pepita1973 ,много се радвам за резултатите ви !
Ще чакаме още една такава хубава новина във вторник!
Аз пък вчера бях в  Майчин Дом при Снежи ,взеха ми кръв и урина за изследванията Simple Smile
За момичетата които обичат да спят по гръб ,но не им е удобно ,слагайте една възглавница под единия край на дупето си (към кръстта) и така тялото леко се накланя на една страна .Четох че е достатъчно за да не се притиска тази вена.
Момичета има ли някаква примерна таблица с размерите на бебчовците по седмици?
Знам ,че не е притеснително ,но все пак да се информирам.В началото бебка вървеше с 4 дена напред ,сега е  точно на термин или с един ден назад.То никога май не е много ясно.

# 678
  • Мнения: 34
Сетих се за линковете на първа стр. и там намерих своя отг.Simple Smile

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Jenkata, pepita1973, момичета, не мога да ви опиша колко се развълнувах като разбрах за хубавите резултати! Поплаках си малко от радост. Боже, дано никоя от нас не изпитва повече подобни кошмарни вълнения!
Сенедра, и ти ще бъдеш щастлива другата седмица, всички се молим!
Колко ли се вълнувате всички наскоро разбрали пола и хубави резултати!  Hug Честито!
За спането - цял живот съм си спала по корем, просто се размазвам от удоволствие в тази поза, някъде до към 16 г.с. запсивах уж на една страна, и се събуждам по корем. Питах Док , той, че трябва по най-бързия начин да се отуча и че в един момент може да бъде дори опасно. Сякаш се стреснах и от тогава съм само наляво и надясно с въглавница между краката. Освен това се отучих да дремвам и следобед, което ми беше сладък навик и сега си спя почти непробудно цяла нощ!
На ФМ - която ще ми е втора, съм чак на 15 септ. при доц,.Димитрова във Фемина. Записах си час в първия ден от август!! Малко ми е късно ще бъда в 24г.с. , но от ЖК=то ми казаха да я направя точно при Димитрова, така че отивам.
За усещане на беба - мисля ,че най-сетне и аз усетих, но да успокоя всички, които още не са - усещането е толкова нежно и като едва доловимо трепване в коремчето, че сигурно и вие като мен просто не сте му обърнали досега внимание и не разбирате, че това е бебенцето!
Охх, много се разбъбрих, извинете ...
Поздрави на всички и хубав уикенд!

# 680
  • Мнения: 1 098
И аз на 15 септември съм на ФМ, но при Марков. Отсега тръпна Mr. Green

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 113
На младежа всичко му е наред Simple Smile И аз съм много щастлива:-) Вече 100% е сигурен пола, досега изпитвах известни съмнения.

# 682
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
На младежа всичко му е наред Simple Smile И аз съм много щастлива:-) Вече 100% е сигурен пола, досега изпитвах известни съмнения.
Joy Joy Joy хайде и вие ги наредихте! Честито!

# 683
  • Мнения: 1 190
Честити гащи на всички разбрали Grinning

Ние още не сме разбрали какъв цвят ще са, но и тук гледат рядко на ехограф, идващата сряда ми е следващият - да видим Heart Eyes

Sanima притесненията ти са излишни, насочи си енергията другаде Wink

# 684
  • Мнения: 77
Здравейте майчета, минах и аз ФМ. Ще си имаме момиченце,което според доцентката е напълно здраво и пропорционално,храни се добре и си отговаря до ден на седмиците. Огледа подробно всички органи-съчице, бял и черен дроб,бъбреци сърдечна честота-всичко изглежда наред. Брои пръстчета и фаланги. Нухалната гънка не  3,1 както я измериха в началото , а 1,9, а в тази седмица можело да е до 5,което е идеално.  Пъпната връв е с 3 вени което било добре и кръвоснабдяването е хубаво,плацентата работи добре и околоплодните води са наред. Сега една седмица ще спя по-спокойно,а според доц.Томова няма нужда да правя АЦ,но това трябва да го реши лекарката ми. Мисля,че и аз усещам нещо -едно леко трепкане в корема ,може би това е бебка. Дано всички споделяме само хубави новини до края Hug.
Предадох па доц.Томова поздравите от Бостън-тя много са зарадва и даже се просълзи,каза,че това и дава стимул да работи и помага още повече на дечицата.

Последна редакция: сб, 21 авг 2010, 08:18 от ALTEA

# 685
  • бургас
  • Мнения: 624


от 2 дена спя с възглавница между краката и двата дена ставам на обяд  Laughing толкова е удобно

# 686
  • Мнения: 13
Момичета, много се радвам за добрите резултати от амниото!!!  Hug
Сендера, стискам палци!!!  Praynig Всичко ще е наред  Peace

Поздравления на всички минали ФМ и получили така чаканите новини, че всичко е наред и разбира се разбрали гащите  Mr. Green
Аз съм на 27.08 във Фемина и тръпна в очакване  Crazy За съжаление таткото няма да може да дойде с мен, заради работата си, но пък сестра ми ще е с мен, а и ще си поискам запис на прегледа  Wink

За спането и аз като повечето от вас обичах да заспивам по корем, но сега се притеснявам и от доста време съм настрани, да ви кажа свиква се и си спя добре вече Simple Smile

Бебчо рита усилено  Heart Eyes а когато съм легнала, коремът ми се мести от силните подритвания Crazy много е хубаво, дано скоро всички усетите ритничета  Peace

хубави почивни дни на всички   bouquet

# 687
  • Мнения: 493
От 2 дни урината ми е червена, реших днеска да си пусна изследване в спешното- имам белтък+ бактерии. Confused Взех си неуренал, педи скляпаше на парцали и се чудя кво да ми каже, викам и взех неуренал, тя вика добре, трябва при ЖК да отидеш. Викам добре ама до понеделник какво да се гърча ли. Та пия си неоренал+ но шпа 3 по 2 и малко ме поотпуска. Пия колкото мога вода, скоро не ми се беше случвало и май това ми е проблема, много лимонада- малко вода  Naughty

# 688
  • Мнения: 142
Бебешондел оправяй се бързо

# 689
  • Мнения: 422
Здравейте момичета да драсна и аз няколко реда. Минах предния петък на ФМ при Максим Яков и той потвърди думите  на моята гинеколожка, че ще си имаме девойка  Simple Smile Много се радвам, че тоя път ще е момиче. Таткото е горд че можел да прави дете по поръчка и от два пола  Joy Всичко му е наред и всичко си имаме. Вървим добре почти в рамките с 2 дена назад. Аз съм качила за 5 месеца 5 кг почнах от 55 сега съм доста по-добре от първия път с Алекс. Имах малко проблеми от преумора малко контракции по-силни, но съм на нош-па, спазмалгон и папаверин и нещата са по-добре.
За спането нещо не мога да спя нощем заспивам към 3-4 някъде.
Усетих я за първи път на 6-ти вечерта, но доста слабо. От няколко дена обаче сме много активни голямо шаване шаваме особено вечер като си легна по корем. Тази сутрин реших да пробвам дали и тати ще я усети и така и стана  Simple Smile Сега ми е по-добре защото с девойката коремчето ми е по-ниско долу и си дишам, а с Алекс беше доста на високо и ми беше по-тежко. 
Не се спираме последно време и не остава време да пиша. Ще стискам палци на всички мами с проблеми да се решат благополучно. Много целувки и прегръдки на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт