"Системата минус 60" - Тема №13

  • 30 572
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Каш, майтапя ви за тия тостери, признавам си.  Embarassed Laughing
Тостер е устройството за печене на филийки, а самият сандвич се казва тост или тост-сандвич. Идва от английски - toast (препечена филийка) и toaster (електрическо устройство за печене на филийки)



# 16
  • Мнения: 3 453
  Аааааааа, ти хептен за мезе ме взе Joy знам бе душата. Ама нали като идеш на лавката не казваш дай ми един тост сандвич, накратко така си е в разговорната реч тостер с шунка и кашкавал, тостер с лук и домат..все тостер Joy

# 17
  • Мнения: X
 newsm47

хихихихи

Лека и спокойна нощ на всички, отивам да спя, че ми иде да опоскам цялата тава с кюфтетата, така прегладнях.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 453
з

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 14:42 от Кашарел

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
       
  Жаси, при теб поне има за кво да си гладна...ами аз с тоя боб зелен..проми ми стомаха, от глад умрях..Айде лека и до утре Hug

        Значи вече без гол зелен боб  Grinning  Пробвай да свариш един кафяв ориз, прибери го в хладилника и го прибавяй, когато хапваш зеленчуци. Мен ориза винаги ме засища. Пробвай , може да ти свърши и на теб работа  Peace
       

# 20
  • Мнения: 95
Здравейте!

Успях да се класирам за втора страничка, дано поне това ми донесе късмет!

Бебиш - Благодаря за новата тема! Дано е пълна с мноооого предали се килограми!!!!

Ние приключихме с рождения ден! Аз устоях на всички изкушения, с изключение на водка с кола... Еми мамка му, и аз съм човек! Утре дано не вали, въпреки прогнозите! Аз съм се разбрала с Миме-то да се чуем сутринта.... Леле, то всъщност днес бре!  ooooh! Аааа, няма да ви сервирам закуска, че като видите поста от колко часа е, ще ме линчувате  #2gunfire hahaha

Хайде лека ви нощ от мен, аз отивам да видя дали ще мога да подаря още един подарък на милото по случай ...ПОМЪДРЯВАНЕТО МУ....  hahaha Embarassed

# 21
  • Мнения: 5 001
Бебок   bouquet благодаря за темата.

Отчет за вчера
з. ръжен сандвич със сирене и домат и краставица
о. постен гювеч с кренвирши на скара /пробвахме продукти със сертификат Стара планина, много са хубави/
в. диня и айрян

# 22
  • Мнения: 11 818
Добро утро в новата темичка, само минуси пожелавам! Hug
Благодаря ви много, много за поздравите! Heart Eyes Hug

Имам си +1 кг. от снощи, но се поглезих отвсякъде и алкохол, коктейлчета, десерт.. Това е първото ми несистемстване след 18 ч. за почти 6 м. и се надявам бързо да влезна в релси.

Надявам се, че срещата остава, там съм, за децата още не знам, всъщност вероятно малкия ще си остане, но може да взема каката. С кола ще съм, ако някой иска превоз да пише. ГРИП-че??
Само уточнение за Тумбатан - чудесно място е, но е доста далеч от Ариана?!

# 23
  • Мнения: X
Сиси, те били 2 Тумбатан-а - единият е на езерото Ариана, другият в Дървеница: http://www.tumbatan.com/karta.html

Ще се радвам да се видим!  Hug

Аз днес съм -700 грама с тоя глад вчера.  Party

# 24
  • Мнения: 2 317
Добро утро.

Само кафе ще пиете, мързи ме да ви избирам закуска, а и ми се спи. Лягнах си към 5 и ме събудиха преди малко. Ужас направо.
Сега по темата - Каш, вярно, че не съм била системна доста време. Уморих се просто. Вече съм си взела решението. А и между другото - когато търпя да съм гладна до обяд, после не ми се яде толкова. Докато при Системата като закуся, после цял ден мога да ям ooooh! Ето например вчерасините сливи буквално ми измиха корема, но издържах. Обядах без сухари и нормално количество, не ми се ядеше сладко след това, а друг път умирам за сладко. А и Мириманова е кзала, че закуската може да е лека - сухар примерно, аз ще я правя с плодове. Не виждам много да съм извън Системата (освен замисилите ми за лунна, ама може да се откажа) Peace
План за днес
З: пъпеш
О: Картофи от мусака, салата от краставици
В: Кафяв ориз с домати и задушени замразени зеленчуци
Лек и системен ден ви желая Hug

# 25
  • Мнения: 5 001
Бебок, и според мен може спокойно да си закусваш плодове, не е нужно да правиш обилна закуска. Само не прави гладувания, лунувания и тем подобни, защото ще зациклиш още повече  Peace
Щом през деня можеш да караш на плодове и зеленчуци не си ли се замисляла да пробваш Режима на  Ори Хофмеклер? Ти вечерите ги оклепваш най-много, а там яденето си е вечерята.

# 26
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
        bebok_86, аз преди няколко дни нали гладувах цял ден, дори е било по пълнолуние  Wink Свалих един килограм, който, като започнах да се храня нормално, веднага качих. Според мен бяха само  течности. Докато със системата, каквото сваля, е постоянно. А затвърдя ли по-ниския килограм, това е!  Party

         Сиси ♥♥, този килограм още утре няма да го има  Hug   Един ден системстване и готово. И аз за първи път "прегреших" на рождения си ден. Но нали за да има положителни резултати, това което правиш, трябва да ти е приятно и да го желаеш. А лишаването от удоволствия е направо вредно!  Peace
        

# 27
  • Мнения: 2 317
Бебок, и според мен може спокойно да си закусваш плодове, не е нужно да правиш обилна закуска. Само не прави гладувания, лунувания и тем подобни, защото ще зациклиш още повече  Peace
Щом през деня можеш да караш на плодове и зеленчуци не си ли се замисляла да пробваш Режима на  Ори Хофмеклер? Ти вечерите ги оклепваш най-много, а там яденето си е вечерята.
Аз не искам радикално да сменям режима. Просто малко го модифицирам за мен си Mr. Green А и май нормална закуска не е за мен - максималното, което съм сваляла със Системата, беше 2.5-3 кг за 1 месец. Ще изчакам 1-2 седмици, за да съм сигурна, но мисля че с плодовете сутрин ще ми е по-добре.

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
          bebok_86, нали закуската е без никакви ограничения. Никъде не е казано, че трябва да се закусва задължително със сандвич или с яйца с наденица. На закуска всеки яде това, което обича. Аз например обичам бял хляб, но днес нещо не ми е гладно и закусвах само с една праскова и малко грозде. Щом обичаш плодове, закусвай с тях.  Peace

# 29
  • Мнения: 2 317
          bebok_86, нали закуската е без никакви ограничения. Никъде не е казано, че трябва да се закусва задължително със сандвич или с яйца с наденица. На закуска всеки яде това, което обича. Аз например обичам бял хляб, но днес нещо не ми е гладно и закусвах само с една праскова и малко грозде. Щом обичаш плодове, закусвай с тях.  Peace
Знам, че може каквото душа ти сака за закуска. Но съм забелязала, че когато дойдат нови "Системки" доста често им се отправят забележки за оскъдни закуски. Според мен всеки сам да си решава какво да яде, а не масово да се закусва със сандвичи и т.н. Както ти сама си казала - и 1 бисквита да е примерно, да има нещо изядено, за да раздвижим метаболизма Peace

Общи условия

Активация на акаунт