Белгия - 19

  • 34 510
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 258
благодаря ви много ,но нали под 4 часа да разбирам 16 часа ,че иначе почнах да се притеснявам.звъняхме няколко пъти ,винаги след 16 ч. ,
МАРИЯ -16 часа си имала впредвид предполагам.

# 736
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
kris 71 да 16:00=4, виж линка дето дадох, там е описано всичко вкл. в твоят план. Няма от какво да се притесняваш  Peace

# 737
  • Мнения: 258
БЕЙБИ -благодаря ти отново ,сега погледнах линка който ми даде,че бях почнала да се тревожа.
Между другото и ние се чудихме към кой оператор да се вържем,но ми казаха ,че са почти еднакви,това което аз мога да споделя е ,че се чака 2 седмици за включването и при белгаком и при теленет.Единствено цените на теленет са малко по ниски ,или поне предлагат този по евтин пакет който ние избрахме за начало ,ако нещо не ми стига нета ,мога да се прехвърля към друг пакет веднага,но пък белгаком мисля че нямат безплатни към европа.дано съм полезна с инфото.

# 738
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
се чака 2 седмици за включването и при белгаком и при теленет.
Стига бре, ти сериозно ли  Shocked Ух, направо утре да поръчвам тогава, преди даже да съм кацнала там. Да видим дали ще са съгласни така обаче  newsm78

Моля кажете кои са най-често срещаните АТМ машини, на коя банка  Praynig Чудя се за ING  Thinking Идално би било ако издават Мастер дебитна карта  Blush с отварянето на нова сметка.

# 739
  • Мнения: 258
бейби -ние поръчахме по телефон,трябва да го издиря къде съм го записала за да ти го дам,иначе белгаком имат фиси по центъра,докато аз не видях на теленет офис ,скоро ,вече след като ни пусканаха теленета ,минавайки по американлей ,видях техен офис.За картата трябва да се включат момичетата които са поотдавна от мен,аз с моя беден опит от 6 месеца не мога да ти кажа защото още не съм стигнала до там,сега сме в процес на получаване на личните карти и отвсякъде ми е хаос.Но вярвам другите ще помогнат.

# 740
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
NelliDi, да ви е жив и здрав рожденика Simple Smile

Вие да не живеете някъде около Лимал? Защото в този клуб се правят всичките РД на децата от класа на Мартин Simple Smile

Някой знае ли адреса на българския магазин в Брюксел, но не на "Балкани"?

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 21:03 от Just a Girl

# 741
  • Мнения: 12
Just,имам един адрес който е в Scharbeek.Улицата e Metsysstraat номер 76.Ако не баркам с улицата но мисля че е тази.Този магазин е доста добре зареден.Иначе същия магазин има и в Антверпен.Надявам се да съм ти помогнала.

# 742
  • Мнения: 305
Здравейте момичета,  влизам да ви кажа една много хубава новина.  Днес в 17.20ч.  Веле роди момиченце. Каза, че било много красиво  Simple Smile   Точно като нея.  Да и е живо и здраво   stork-girl

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 08:19 от bonni

# 743
  • Мнения: 258
ЧЕСТИТО НА ВЕЛЕ!!! Да им е жива и здрава принцеската и да ги радва много

# 744
  • Мнения: 872
Честита дъщеричка на Веле, да и е жива и здрава!

# 745
  • Мнения: 1 572
Чудесна новина за започване на седмицата , онзи ден се чухме и каза че много я боли кръста , знаех си че ще има добри новини съвсем скоро , да е живо и здраво малото цветенце и много да ги радва , а на нея да и е яко дупето с 3  Laughing

# 746
  • Мнения: 1 069
Благодаря на всички!

Честита рожбичка на Веле, живи и здрави и много щастливи!   bouquet

NelliDi, да ви е жив и здрав рожденика Simple Smile

Вие да не живеете някъде около Лимал? Защото в този клуб се правят всичките РД на децата от класа на Мартин Simple Smile

Не, не сме около Лимал - в Брюксел сме, но ни е на 20 минути от нас. Много бързо стигнахме. Клубчето много ми хареса и май и ние ще започнем там да се събираме. То е доста различно от всички останали, които съм виждала до сега и е много спокойно. Голяма навалица не съм виждала там. Вчера бяхме на рожден ден в Kids Fantasy Land в Linkebeek - е просто беше ад. Добре, че заведох само баткото - ако бях с тримата щях да лудна и да ги изгубя. Ужасно много хора, ужасно много деца. Направо си беше страшно!

# 747
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
Честито на Веле   bouquet! Да е много здрава и послушна малката принцеса! Много целувки на тях и на гордите батко и кака  newsm07!
Нели да ти е жив и здрав рожденника /малко със закъснение  Embarassed/

# 748
  • Мнения: 872
Заповядайте в новата тема  Hug

Дайте ми координатите на бъл.магазини за да ги добавя в на4алната страица

# 749
  • Мнения: 12
Metsysstraat номер 76. ако не се лъжа това е адреса на магазина.

Общи условия

Активация на акаунт