До ОКТОМВРИ време не остана, сладко бебенце ще гушка мама!

  • 23 127
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 599
bobinka, каквото такова. важното е да сте живи и здравички!
Бобче, я отскочи тук, че ако видиш какво е  ooooh! бомба е паднала
 
Исках и аз да питам за този чай от листа на малина - никъде не прочетох, че се използва за лесно раждане  newsm78

Този чай се пие за предизвикване на контракции и скорошно раждане но не и за улесняването му! Препоръчително е да не се приема по рано от 36 седмица!  Wink
Мерси.  Hug етои аз какво намерих
Ноел, как пък заедно сме писали Simple Smile аз моя текст го изтривам  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 500
Хаха, Марис, с теб сме публикували един и същи отговор по едно и също време.  Laughing
Ти ли изтриваш твоя? Добре.
А между другото защо горната ти лентичка вече трети ден показва "Today is the day"?! newsm78

Последна редакция: пт, 17 сеп 2010, 19:16 от *Noel*

# 47
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
... и сега се чудя какво да правя. Направо не ме свърта на едно място....
  И аз съм така. smile3506
Е, да станем 3 тогава  Mr. Green Аз днес измих прозорците, чистих...чудя се какво още... newsm78 По едно време свеки ми звънна и като чу какви ги върша, започна да ме майтапи да мина да поразтребя и у тях  Crazy
bobinka , няма да чакаш много  smile3504 Стискаме палци да мине леко раждането!  Peace
Я, да питам мамите имали прием на феро-фолгамма-та...усещахте ли гадене? Аз изпитвам такова сутрин и вечер  Sick

# 48
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мишана, това желязо ли беше  newsm78

Незнам има ли връзка, но преди две седмици започнах да приемам желязо и от една седмица ми се гади, трудно се храня  Confused Да не говорим, че съвсем ми се обърка стомашно чревния тракт с това желязо, голяма мъка ми е. Във вторник съм на преглед да видим как вървят нещата, ако може ще питам да го спирам, че не се издържа  Sick

# 49
  • Мнения: 65
Maris , *Noel* , и аз бях попаднала на същата статия докато търсих информация Peace. Ето и един линк- за който му се чете повече, пише интересни неща и за копривата:
http://bg-bg.facebook.com/note.php?note_id=381453050565. Аз днес си правих за първи път чай от листата на малина, има приятен вкус, но му сложих и малко захар.

Я да ви попитам за памперсите- вие какъв размер взимате- преди малко бяхме на Метро и от тези белите опаковки на Памперс имаше 2 размера и много се чудих-едните от 2 до 5 кг, а другите- от 3 до 6 кг, аз взех за всеки случай от вторите де. Би трябвало като за новородено(3кг или 3,500 примерно) и двата вида да са ок, нали?

# 50
  • Мнения: 1 599
MISHANA13, аз го пия и съм забелязала, че ако е на гледано ми става лошо. Затова веднага след закуска го пия.

Ей, ами елате дайте едно рамо като се чудите толкова какво да правите  Joy

MartakEly, и аз съм взела от 2 до 5кг. те бързо ще свършат, та дори бебко да е към 3500, няма да има проблем. така си мисля. та и двата размера са ок Simple Smile

# 51
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Мишана, това желязо ли беше  newsm78

Незнам има ли връзка, но преди две седмици започнах да приемам желязо и от една седмица ми се гади, трудно се храня  Confused Да не говорим, че съвсем ми се обърка стомашно чревния тракт с това желязо, голяма мъка ми е.

Точно това, което описваш се случва и с мен...като добавям и по-голям прием на вода  sweating чувствам жажда, която за мен специално не е така характерна.. newsm78 А за храната, просто не мога да усетя глад, нямам апетит, това, което ми подсказва да хапна нещо е бебко  Flutter
Maris , и аз така правя, но пак се усеща....
Другата седмица съм при доки ще я питам... Thinking

А междувременно се натъкнах на точната тема, та явно всички симптоми са си в реда на нещата  Flutter
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354493.0;all

Последна редакция: пт, 17 сеп 2010, 19:54 от MISHANA13

# 52
# 53
  • Мнения: 42
Mishana13, аз вчера изпих последното хапче феро-фолгамма. Никакво гадене не съм имала, винаги го пиех след хранене.

# 54
  • Мнения: 1 269
аз днес получих 2 модела пелени за многократна употреба, много ми харесаха и ще порьчам още  Peace едните и другите.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 395
Бобинка, защо толкова рано? newsm78

Аз отдавам гаденето на киселини Rolling Eyes Може пък и от желязото да е, защото е все по-силно...

И аз днес бях така, следобеда като по чудо кипях от енергия. И ми съсипаха вечерта.

# 56
  • Мнения: 66
Oппа и аз да се запиша в новата тема.
Оле мерси  Hug

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 99
   Здравейте на всички supermama s
За понеделник остава ли уговорката, като разбира се, ще се уточним в неделя също?
Зарат, как си мила? Всичко наред ли е вече?
MISHANA, понеже с теб сме на една дата т.е термин - скоро да са ти казвали колко е голямо бебето?
Лека вечер на всички и честито на всички празнуващи   bouquet

Да добавя: ОЛЕ, страхотна е темата  Flutter

# 59
  • Мнения: 486
MISHANA, понеже с теб сме на една дата т.е термин - скоро да са ти казвали колко е голямо бебето?
При нас във вторник 2126гр

Общи условия

Активация на акаунт