До ОКТОМВРИ време не остана, сладко бебенце ще гушка мама!

  • 23 128
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 483
Тони, не искам да ти взема дарбата  Joy Ти си оставаш оракулчето, аз се оттеглям.
Приятна ли беше първата разходка? Добре ли ви понесе на всички? Добре че не ми звънна, щях да ти откажа  Blush
Ние днес бяхме по задачки и се прибрах като бита с тояги  hahaha Вече съвсем не издържам ма движение, изморявам се от нищо. Скринче си харесах, но не го купихме. То се клати, като че ли всеки момент ще се разпадне  ooooh! Купих си плат за чаршавки, американски мекичък памучен. Картинката му е като пано - цяла рисунка. Свеки и тя купила плат и ще шие комплект и обиколници.
Оракуле, утре ще имаме ли нови бебчета?  Flutter

Мамчето, на което са сбъркали кръвната група (забравих ника  Blush много оглупях от тези хормони) - бързо бягай за ново изследване, докато не е тръгнало бебенце да излиза! Лекарите няма да повярват на теб, а на документа, дано не стане някой сакатлък заради некадърниците в лабораторията!

Писе, и аз съм се ошашкала като теб  Rolling Eyes
Моята била голяма, на прегледа в ЖК се видя пъпна връв на вратлето, а Гунев докато я гледаше нищо не каза и не обърна монитора към мен този път. Пет пъти повтори, че искал пълен запис на тонове всеки вторник и петък до раждането и че било много важно ако стане нещо, да го хване навреме  ooooh! И че ще започне нормално раждане, а ако станело нужда ще ме среже бързо  newsm78
Познай какъв извод си направих и познай дали ще спя спокойно докато се роди котето  Sad

Браво на Надето, качила е снимка във Фейса на бебка Дария от болницата още  Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 00:36 от Arim

# 736
  • София
  • Мнения: 25
Еййй, пак след много много четене успях по късни доби да ви дочета!!!
Ама този път докато четох си "водих записки"   Laughing  че до сега чета - и после като дойде време да пиша - забравям какво съм искала да коментирам  #Crazy а я гледайте сега колко коментари събрах в едно отделно файлче )))) :
DSS (Данимира), ЧРД на патерици! Последната картинка от почерпката ти - една салатка направо ме изуми! Уникална! Да не кажеш сега, че ти си я правила тази красота... запазих си веднага картинката - може някой слънчев ден да се пробвам Wink
*Noel*, didanka -  дано малките да се оправят бързо и да не е нещо сериозно...
Зеленоочка – стискам палци да е леко раждането! По принцип след падането на тапата може и седмица да мине, все пак бебчо като реши, че иска да излиза – ще си покаже Wink
MISHANA13 сега погледнах, че с теб сме с един и същ термин и сме се ориентирали към Шейново Wink може и да се засечем )))) ...
Съни, daarena, fluffy – абе, момичета, то и аз се смятах за работохоличка, ама вие направо ме разбихте!!! Откакто съм излязба в 45 дневния почти нищо не съм пипвала (то и колегите ме щадят доста де, че множко ми се насъбра последния работен месец!!!) ... ама това вашето – направо уникално!!!
silvi@, мерси за линкчето за детето везни, че ако избърза преди термин ще е везничка, пък ако си е около термина – скорпионче, но с тях имам опит с баткото ))))
Arim пробва ли вече рецептата Wink и не се притеснявай за бебчето - може в последния момент да се махне пъпната връв от вратлето...

Идеята за опаковането на дрешките за изписване е страхотна! С позволението на авторката на идеята (ама ей на - забравих да си запиша на коя мама беше) бих се пробвала и аз да направя някаква кутия, макар, че майка ми ще подговя дрешките за изписване, но не пречи да ги подреди в кутията преди да дойдат на изписването...
Току що ми съобщиха хубава вест - на един колега му се е родило бебче момиченце преди малко повече половин час - в Окръжна... и аз докато си ви чета и се опитвам да наваксам - получих новинката от първите ))))

Иначе днес ми беше гаден ден... сутринта бях ОК, даже посвърших малко домакинска работа, ама после си пих хаповете и излязохме в борисовата с една приятелка - нашия и нейния разбойник да се стрелят с едни пушки до езерото в борисовата градина... и там дръпнах едно фрапенце много сладко, едно скрежасало сокче - пак сладко, и като ме напече едно ми ти слънце - разтупка ми се яко сърцето, та чак въздух едвам си поемах... и бързичко се брибрахме в къщи  Confused ... дано утре при слушането на тоновете да нямам толкова контракции и да ми махнат гадния гинипрал, че ще пукна от него!!! Не знам дали със сигурност е от него, ама откакто го пия все съм отпаднала и какво ли не още - нищо не мога да свърша, пълен парцал съм... "разходките" ми са с мъжа ми с колата  Sad взела съм си книжка и той ако ходи при клиенти - аз го чакам в колата и чета, ама поне съм навън малко.. а като излизаме - все трябва да приседна някъде - и по магазини не мога да ходя  Sad
 newsm78 малиии, ама дълъг пост, а? има ли "наказания" за дълги постове  Embarassed Embarassed Embarassed

# 737
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Марвина, аз лично се кефя на дългите постове, по- интересни са ми  Hug

Ихааа, момичета, трябваше да ви изчакам с предложенията. Ама вече гледах някакъв филм, дето хич не ми хареса. Както и да е. Ще погледна вашите предложения дали ги има онлайн или в енерджи торентите, че нас в чужбина от Замунда ни отрязаха  Sad

# 738
  • София
  • Мнения: 5 713
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527463.new#new

Общи условия

Активация на акаунт