До ОКТОМВРИ време не остана, сладко бебенце ще гушка мама!

  • 23 135
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 729
didanka,страхотно е предаването наистина! Peace

Цвети,да им е живо и здраво бебчето!  bouquet Hug

# 721
  • Мнения: 184
Здравейте мамчета!
Втора тема сте изписали, а аз още не мога да се включа, камо ли да ви прочета:))) Виждам, че имаме нови сладки малки розови бебчета... Честито на мамите, дано отрочетата да са здравички и много послушни!
Ние с бебока сме добре, опитваме се да се кърмим и се надявам се скоро да почне да наддава.  Нямахме интернет понеже се преместихме в ново жилище, много ми липсваше да ви чета и да пиша. Доста съм ангажирана с бебчето и не мисля, че мога да съм по-редовна с форума, но няма как:(
Доскоро и спокоен щастлив финал на бременността ви желая   bouquet

# 722
  • Мнения: X
Калинче, браво на вас, гледайте се спокойно и всичко ще е наред!  Hug
Марис, Мишанка, Силви, благодаря за мненията! Вероятно ще си купя и малко лигнин, и превръзки..

# 723
  • Мнения: 2
Димяни стискам миличка колкото мога,но на беболинка и е много тасно в корема ми и много опъва.Честита ви първа разходка и ви желая утре прегледа да е прекрасен
Аз също си взех от превръзките за родилки,но ми се виждат големи-дано да са удобни

# 724
  • София
  • Мнения: 1 889
Димяни дано да са добри резултатите от прегледа утре.

Зеленоочка леко раждане  Hug

Когато раждах Гого мъжа ми донесе от аптеката пред болницата някакви превръзки за родили и първите дни бях с тях, а след това майка беше купила някакви съвсем обикновени.

Облаче аз в понеделник съм при Жекова за тонове и да решаваме кога ще е събитието. Може да се засечем в болницата.

Писе добре и е на беболина не я мисли.

 

# 725
  • Мнения: 3 500
Откъде ги купувате тези превръзки за родилки? От аптеките ли?

# 726
  • Мнения: 2
Аз ги купих от аптеката ама те ги водят  парчета за родилки а не превръзки
взех си и един пакет нощни
Еве дано да е добре,че много се притеснявам

# 727
  • Мнения: 129
зеленоочка   Hug fingerscrossed имаш ли контракции? обади ли се на лекарката?
аз днес бях в токуда за тонове и преглед и заради течението ще слагам полижинакс....гадост
има ли някои които е взел Jane с кош Matrix много се чудя дали става за новородено и за кола едновременно-пишете ако имате инфо  Hug


Аз много ги гледах защото миналогодишните цветове са намалени, ако беше лятно бебето щях да взема с такъв кош, но за зимно  наистина е малък. Като се вземе предвид, че ще е навлечено с доста дрешки мисля че е малък. Не ми харесаха и  коланите под бебето не се отместватпоне продавача не ми каза да има такава възможност.

# 728
  • Мнения: 433
Момичета, само да ви кажа, че ако имате шевове е по-добре да не ползвате лигнин, защото залепва за мястото, като се намокри и прави бели  ooooh! Като бях в МД с Момо имаше една родилка, която беше получила възпаление от лигнина  Peace

# 729
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тук в болницата зареждат с превръзки, големи колкото нощните, но са по- дебели. То първите два дена е големия теч, после и нормална превръзка върши работа.

Мен явно Йована ме е заразила с лекия си вирус и ми дращи гърлото и кихам, а нямам нищо да стопирам нещата. Успях, обаче, да се епилирам с триста зора там долу. Много болеше този път, незнам дали не е от повишения приток на кръв, ужас. Та съм готова, ако бебе реши да ме изненада. Надявам се да не трябва да минавам още веднъж преди раждане  Rolling Eyes

Гледа ми се някой филм пак на бебешка тематика. Някой да има предложения. Търся, но не откривам нищо, което да не съм гледала  Thinking

# 730
  • Мнения: 433
Бобче, гледала ли си "Първия плач"? ако можеш да теглиш от Замундата, ето линк:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138738&hit=1

филмът разказва за това как раждат жените по света - гледах го преди да родя Момо и много и хареса  Hug

# 731
  • Мнения: 170
Бобче, гледала си ли Juno или пък The Back up Plan?

# 732
  • Мнения: 2 286
Бобче, мога да ти предложа страхотно забавен сериал, гледа се много бързо, защото серийките са по 20мин. и е само 1 сезон. Казва се Нарочно по случайност Laughing (Accidentally on Purpose) Ето, линкче от замунда http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=221486&hit=1

# 733
  • Мнения: 80
  Благодаря ви момичета за подкрепата  Hug!
 Само да кажа, че аз и мъжа ми сме типични представители на зодия Везни  bowuu!За мен това е страхотна зодия,страхотни хора,толерантни,любвеобвилни,всеотдайни, егати рекламата  Joy!
 Аз също питах в аптеката и ми дадоха някакви превръзки за родилки в прозрачна опаковка.Досега все с лигнина съм карала, винаги ми е било по-добре с него в болницата, но сега ще пробвам и с двете  Peace.
 

# 734
  • Мнения: 1 269
като заговорихме за хороскопи- детето везни и и пак.

Общи условия

Активация на акаунт