Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 635
  • 722
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 674
За таткото на Бианка и за Мила майка и Praynig 

Моя татко за втори път  ще прави операция на хернията.Доктора първия път и оставил ръцете, та сега станала още по голяма...  Rolling Eyes  Мама пък другия месец ще се оперира от перде на лявото око и ще и слагат някакви вградени лещи... които са някакво ново нещо ...Rolling Eyes  А аз дори не мога да бъда близо до тях... Rolling Eyes  Но много се надявам,  че всичко ще мине благополучно и при двамата! Надеждата крепи човека...иначе Божа работа!  Praynig   Няма   обаче да дам на страха да превземе съзнанието ми...

Уютна вечер ви желая!   bouquet

# 91
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Винце, пожелавам ти успешни операции и бързо възстановяване на родителите ти!  Изпращам много позитивна енергия към родителите ви, Винце, Бианка и *Мила*! Two Hearts Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 92
  • BG
  • Мнения: 390
Момичета, правихте ли ритуала  с листчетата, аз малко позакъснях с часовете,но се надявам Вселената да ми помогне и наистина да се сбъдне желанието ми  Praynig

# 93
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Запис и врът към първа страница, че ми трябва амулет. Моля по-запознаните с работа с камъни и минерали да дадат идея за предпазване от сплетни.

Багодаря на Лени от сърце за прекрасната тема!!!

P.S. харесах си пирит като камък. Трябва ли да го пречистя преди да го подаря на въпросния човек?

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 08:16 от Atalanta

# 94
  • Мнения: 2 196

Бианkа, надявам се, баща ти Димитър - СЪЩО Peace

Аз, мисля /мисля, ама не помня Blush /, споделих в предната тема - операцията му мина и той е на върха на щастието. Вижда!
Като малко дете е, което току що се е научило да чете - където види нещо написано, веднага ни показва, колко добре вижда и най-дребните букви.  Laughing
Искрено вярвам, че положителната енергия, която му изпратихме, е помогнала. Благодаря! Heart Eyes Hug

Винце, много положителна енергия за родителите ти! Hug

Abies Heart Eyes

svetlina_8, на мен ще ми е интересно да прочета  за медитациите за изграждане на Антакарана.  bouquet

# 95
  • Universe
  • Мнения: 1 556


svetlina_8, на мен ще ми е интересно да прочета  за медитациите за изграждане на Антакарана.  bouquet


От първа страница  Wink
Антакарана 1   2   3 -svetlina_8   Построяване на Антакарана 4  - humanis

Винце, Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 09:07 от lenny_pld

# 96
  • Мнения: 2 196
Сърдечни благодарности, Ленииии! Hug

И хем ходих да погледна в първия пост. Ама си намерих друго за четене от него и се заплеснах. Blush

# 97
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Сърдечни благодарности, Лени!  Hug Hug  bouquet Heart Eyes

# 98
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Момичета, отива си синът на приятелка. Млад с две малки дечица. Масивен инсулт, внезапно и жестоко. Трябва да стане чудо.  Cry

# 99
  • Мнения: 213
Добро утро и хубав ден на всички smile3525 ,от много време съм все на първата страница и днес за пръв път се отчитам тук  Wink
Нямам думи за полезната информация синтезирана така подредено     bouquet   bouquet   bouquet 

# 100
  • Мнения: 10
Amber ЧУДОТО Е НАЛИЧНО - нарича се Усилено Рейки, инициирано за пръв път от Сатя Сай Баба . В Русе съм и бих помогнала ако ми дадеш нещо с което да направя връзка с човека. Давай!

Това Рейки се използва именно в такива ситуации. А за продължително лечение се прилага при почти всички видове рак и при Множествена Склероза.

# 101
  • Мнения: 554
lukara, направи връзка чрез Amber. По-дълго ще е като формулировка, но след като тя го познава, връзката може да стане чрез нея. За Ом Сай ли говориш?

# 102
  • Мнения: 1 175
Здравейте момичета! Сега разбирам, колко сте ми липсвали! Hug  Heart Eyes
След като пропуснах цели 2 теми, се завръщам. Embarassed   Имам мнооого, да чета!
Лени   bouquet

# 103
  • Мнения: 1 422
Нашите най-важни проблеми не могат да бъдат решени в областта на мисленето, в която сме ги създали.
Алберт Айнщайн

# 104
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Трябва да стане чудо.  

Изпращам ЛЮБОВ

Общи условия

Активация на акаунт