Диета, която лекува и слонска болест

  • 14 340
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Диета, в която може да се ядат торти и сладкиши!  Shocked И пици! Невероятно. Ще взема да я копна. И някой ден....
Макар че аз май не обичам да имам точно определено меню и сутрин като се събудя да мисля, че днес мога да ям това и това, а онова - не.  Thinking Но като идея е много интересно.

Последна редакция: нд, 06 ное 2005, 20:19 от _Петя_

# 16
  • Мнения: 658
аЗ БАХ НА ТАЗИ ДИЕТА - СЛЕД КАТО РОДИХ  ЗА ДВАМЕСЕЦА ВЪРНАХ КИЛОГРАМИТЕ. тРЯБВА ДА СПАЗВАТЕ ЧАСОВЕТЕ- ХРАНЕНЕ - ОТ 12 НАОБЯД  ДО 20 Ч. дО ОБЯД - ТЕЧНОСТИ И НЯКОЙ ПЛОД. пОСЛЕДНОТО ЯДЕНЕ  - ПРЕДИ 20 ЧАСА. уСПЕХ.

# 17
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Заинтригувахте ме! ама ме е страх да не си поразя резултатите от НВД-то  newsm78

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аЗ БАХ НА ТАЗИ ДИЕТА - СЛЕД КАТО РОДИХ  ЗА ДВАМЕСЕЦА ВЪРНАХ КИЛОГРАМИТЕ. тРЯБВА ДА СПАЗВАТЕ ЧАСОВЕТЕ- ХРАНЕНЕ - ОТ 12 НАОБЯД  ДО 20 Ч. дО ОБЯД - ТЕЧНОСТИ И НЯКОЙ ПЛОД. пОСЛЕДНОТО ЯДЕНЕ  - ПРЕДИ 20 ЧАСА. уСПЕХ.
наистина ли си отслабнала? Защото аз все си миля, че от тази диета по-скоро ще напълнеия

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320
мноооооого хубава таз диета бе!!! Ама дали наистина е ефикасна?! Аз в момента паза някакви диети защото си имам да си свалям доста след рацдането, но ако наистина е ефикасна и действа я почвам още утре!!!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 658
Да отслабва се, но трябва да се спазват часовете за хранене и дните по ред без промяна. Разбира се ако вместо 2 пължоли ядете една и огромна салата е по-добре. Ако не можете без хляб - Яжте половината от това, което е дадено за деня. Часовете са важни защото от 4ч до 12 ч храната се смила затова на стомаха му е нужна почивка. Много е важно първото ядене да е след12 и последното - преди 20 часа.На мен диетата ми я даде приятелка която живее в чужбина и имаше язва и гастрит. Лекарка и е назначила тази диета. С нея от 89 кг. за 9 мес. беше стигнала - 55 кг. Тя е над 40 год. Представете си как изглежда сега. Когато родих ми даде диетката . Прави се 90 дни  и ако има нужда може да се повтори след най-малко месец почивка. Успех момичета

# 21
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Значи да разбирам ли, че първото ядене за деня е в 12 на обяд, второто към 16ч., а третото преди 20ч.?  А във времето м/у храненията е препоръчително да се пият течности и да се избягва храненето. Или просто е важно да се яде след 12 на обед до 20ч. вечер без да се спазват определени часове, пък когато ти се прияде тогава си хапваш? А може ли да се пият натурални сокове /от кутия, не фреш/, газирани напитки и други подобни?

Ама мнооого ме блазни тази диетка. Ще си я копирам и като свърша с моята ако няма добри резултати сигурно ще пробвам тази!

# 22
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Само не разбрах на какви интервали трябва да се яде и дали може да се яде кисело мляко, защото 3 месеца безмляко ми се струват ужасно много!!! Иначе като поразгледах диетата, ако не се прекалява с количествата е напълно възможно да се отслабне.
И още нещо - кога започват да се отчитат резултати?  Embarassed

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
за часовете на хренене не знам - нека mariana_iordanova каже
иначе сваляне на кг се започва на 1-вата седмица още

# 24
  • Мнения: 658
За белтъчния ден-  между храненията - 4 часа. За останалите дни - 2часа. Сутрин - ако вие трудно в началото може да ядете плод. Млякото - в белтъчния ден -

# 25
  • Мнения: 46 518
Много добре звучи, но не смея да я пробвам сега, толкова зор да сваля до тук и сега продължавам на долу. Но като стигна желаните килограми може да мина на нея  Peace
Супер звучи, особено на гладен стомах  Embarassed

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
mariana.iordanova а в твоята диета можеше ли да се хапват сладкиши, пици и други подобни вкусотийки? Мен това много ме учудва! А и неразбрах за соковете и газираните напитки!

# 27
  • Мнения: 658
Сладкиши, пици, спагети - във въглехидратния ден. Той ми е любимия.За соковете- в плодовия ден, като чаша сок се приема че е едно хранене. Газираните напитки - по-добре без тях.

# 28
Днес се видях с една приятелка, която ми даде една диета от друга нейна прятелка болна от слонска болест. Благодарение на тази диета се е оправила и е заприличала на човек. Диетата е много лесна и вкусна Wink
Основава се НЕ на количеството храна, а на спазване времетраенето м/у храненията и комбинацията на храните
Диетата трае 3 месеца( 90 дена) отслабва се м/у 15-20кг и после се задържат без проблем. Редуват се през цялото време 3 различни дни на хранене. 1-вия ден е белтъчен, 2-рия е скорбелния ден и 3-тия е плодов
Ето е примерното меню
Ден 1 - БЕЛТЪЧЕН ДЕН
Закуска - 2 банана или 2 портокала или 2 круши( не се смесват различни плодове и плода е един и същ за целия ден)

Обяд -
1 вариант - 2 печени пържоли( свински, пилешки, телешки) или риба + 1 филия хляб и гарнитура неограничено количество зеленчуци( задушени моркови, зелева салата, броколи, картофи, чушки)+ зелена салата или домати, краставици. В салатата не се слага царевици и грах!
2 вариант Обяда може да бъде също 2-3 големи парчета сирене или кашкавал + гилия хляб, салата и вода.
3 вариант - 2-3 яйца или на очи, на салата или задушени + 1 филия хляб
След всяко хранене се пие бульон от различни супи(зеленчукова, гъбена, пилешка) но без фиде
 Вечеря - Това, което сте яли за обяд,  но на половина от обедното меню, това е важно. Вечеря се до 20ч.

Ден 2 СКОРБЕЛЕН ДЕН: ориз, бял боб, соя, грах, леща, царевица, картофи

Закуска - Плод( както 1-вия ден)
Обяд 1 Вариант - Бял боб( без месо разбира се) със всички видове зеленчуци, хляб и салата
2 Вариант Яхния от картофи или печени на фурна с подправки , слата, хляб
3 Вариант  Яхния от ориз, салата + хляб
4 Вариант Грах или леща със салата, хляб
Вечеря - половината от обедното меню

Ден 3 ВЪГЛЕХИДРАТЕН ДЕН : захар, тестени изделия и спагети, пиця, сладкиши

Закуска плодове
Обяд 1 Вариант Пица( без кашкавал!) със зеленчуци и подправки
         2 Вариант Солен сладкиш с големината на пицата
         3Вариант  Спагети със зеленчукови сосове, кетчуп или  с гъби , сирене, кашкавал , но БЕЗ МЕСО!

Вечеря Сладкиш
1 Вариант - 2 парчета торта по желание
2 Вариант - 3-4 парчета сладкиш
3 Вариант - Три топки сладолед
Задължително 1-2 парченца шоколад!

Ден 4 ПЛОДОВ ДЕН, ядат се само плодове и се пие много вода и чай. Може да се яде и през 1-2 часа
29-тия ден от началото на диетата е воден ден. За 90 дена има 3 водни дни. През тях се пие само вода или чай без захар. Забранени са газираните напитки за цялата диета.



Както виждате това за мен си е диета мечта, ядеш си всичко без да се лишаваш от вкусотии
УСПЕХ!

Има верни неща в тази диета но са много,много,ама много малко на брой-ВИСОКОБЕЛТЪЧНО ХРАНЕНЕ,МНОГО ВОДА И СПОРТ ЕСТЕСТВЕНО-ВСИЧКО ДРУГО Е ИЛЮЗИЯ Peace

# 29
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
За белтъчния ден-  между храненията - 4 часа. За останалите дни - 2часа. Сутрин - ако вие трудно в началото може да ядете плод. Млякото - в белтъчния ден -

Благодаря  Wink

Аз пък 2 дни съм на въглехидратен ден  Confused Но ще я пробвам и аз Simple Smile С нетърпение ще си чакам въглехидратните дни!!!

Общи условия

Активация на акаунт