Ирак днес се радва на новата вест, отваря вратите на дом номер ШЕСТ !

  • 26 254
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 171
Делте, не се скатавай - пиши и не се ядосвай на съпружието.

хадил искам да те попитам ,какво мислиш за иракският журналист ,живеещ от години в БГ  Мохаммад ,за съжаление обаче му забравих фамилията  Embarassed ,но друг като него няма ,и доста често взема участия в различни телевизии по въпроси касаещи БИ и Исляма  newsm78

п.с Халаф беше фамилията.
интересна личност. знае много. има интересни гледни точки. понякога използва малкото информация за някои неща в историята на Близкия Изток, за да говори неща, които са далеч от истината или поне ги тълкува както "дяволът тълкува Евангелие", но кой ли не го прави. харесвам много от интервютата с него, приятен е като компания, може много да се научи от него, има няколко добри награди, малко му липсва скромност (типичен иракчанин  Mr. Green ). като цяло е човек добре приеман и винаги добре дошъл в дома ни, макар да е и малко докачлив.

ИКСИ, мисълта е на Елеонор Рузвелт. Май с Криси сте заформили фамилна среща на цитатите, без да искате.

Съжалявам, че не пиша, но покрай зверските убийства на християни в Ирак и днешният погром над домовете им в Багдад, направо не мога да си събера мислите в приличен пост по въпроса. Само да преглътна цялата гадост и ще дам инфо.

# 61
  • Мнения: 323
Напротив,на мен даже ми е интересно.Хадил,приеми някой неща,които се случват и се опитай да промениш тези,които можеш.Щади се,за да можеш да видиш пак Ирак.А между другото чакам разкази и от брат ти за Ирак,той поне е очевидец на последните събития.

# 62
  • Мнения: 3 804
Не го познавам като човек,но телевизонните му изяви ,честно казано следя с искренна погнуса,особенно последната му,в която изкара Исляма и всички свързани с него като изобретатели на тероризма и единствените му последователи.Добре че,беше журналист от 24 часа ,който много логично ,с факти и примери обори тезата му.
Изкаванията му ,по време на войната в Ирак,няма да коментирам,но е много жалко,когато човек ,плюе всичко в средата  от която е произлязъл и възхвалява новата си родина. Peace

# 63
  • Мнения: 323
О,Уго,аз познавам сиреиц в Бг,който е член на Алтантическия клуб и близък приятел-помазвач на Соломон Паси.Последният утреди сина му да учи в Американския уни в Благоевград.Продажници не липсват.

# 64
  • Мнения: 3 804
О,Уго,аз познавам сиреиц в Бг,който е член на Алтантическия клуб и близък приятел-помазвач на Соломон Паси.Последният утреди сина му да учи в Американския уни в Благоевград.Продажници не липсват.

Криси,да ,ама този сириец не бълва всякакви простотии в ефир.За съжаление тези неща ,именно поради факта че ,са казани от арабин им придават тежест сред незапознатата публика. Peace

# 65
  • Мнения: 323
Напротив Деси,този сириец отразяваше по едно време процеса срещу мед.сестри в Либия.Има няколко изказвания в националния ефир,които лично съм гледала.прощавайте,но няма да споменавам имена.И той е срам за араб.гилдия,даже много араби в Бг хич не го харесват именно заради подобен род издънки,меко казано.

# 66
  • София
  • Мнения: 7 876
Да се надавяме, че българите едва ли ще си изградят мнението си за арабите от един техен представител.

# 67
  • Мнения: 323
САкън,дядо хаджи.Ама във всяко стадо има и мърша.Някой знае ли нещо за Ум Яхия.

# 68
  • Мнения: 3 804
Да се надавяме, че българите едва ли ще си изградят мнението си за арабите от един техен представител.
То,ако беше само това ,щях да го подмина и продължа да го следя,като го класирам в една категория със Слави и други подобни водещи на развлекателни шоута.
Но, във въпросното предаване ,което силно ме подразни ,той се опита по арабски ,следвайки иракският и ливанският примери за противопоставяне на хората по религиозен принцип, да раздели и противопостави нас -българите едни на други,та според него младежите в Родопите ,са едвали не новото попълнение на ал каида,защото видите ли ,ходели да следват в арабски страни,или пък защото се молели в джамиите или пък защото видите ли момичетата носели хижаб.
Искренно благодаря на момчето от  24 часа зле съм с имената,пак съм го забравила ,което много добре му отговори .

п.с. ето негово участие в друго предаване на подобна тематика

http://bnt.bg/bg/productions/74/edition/10298/referendum_2_noemv … ristichni_zaplahi

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 07:41 от Уго Чавес

# 69
  • Мнения: 171
затова и казах, че тълкува нещата, както дяволът тълкува евангелие. лично аз не споря с него, защото ефектът е същият, както да споря със стена. определено има много неща, които да се научат от него, а други - просто не е нужно да ги слуша човек. не следя медийните му изяви отдавна, но все пак е добре дошъл у нас, защото брат му беше много близък приятел на един от вуйчовците ми... а и може би, защото се появява веднъж годишно  Mr. Green. както и да е, не е моя работа да му коментирам мненията. иначе за глупостите с исляма - та с такива идеи има хора, колкото искаш, но има и една малка истина в изказванията му. има много младежи, които ходят да учат в Йордания и в Саудитска Арабия за сметка на недотам миролюбиви субекти и след това проповядват един ислям, от който да ти настръхне косата. А мохамед халаф е от типа хора, отдавна отказали се от религията си и произхода си, така че в никакъв случай нито му се сърдя, нито му зачитам мненията по въпроса. а за възхваляването на втора родина (между другото това е едно понятие, което е неприемливо за мен) - всеки има право да си решава сам. много хора има, които възхваляват "втората родина" и се чувстват герои, като плюят по мястото, от което са излезли. нито едните, нито другите могат да бъдат лесно игнорирани и макар да не се съди по един човек само, то всеки малко или много е представител на страната си или на религията си, или на града си или на семейството си. В момента в Ирак е много трудно да убедиш християните, че ислямът е миролюбива религия.... те вече си мислят, че цялото зло е събрано в исляма... за тях мюсюлманите сякаш отново разпват Христа.... в интерес на истината не ми се започва темата, защото знам какво ще стане и нямам желание за кавги макар и виртуални... погнусата от това, което се случва у нас в момента е огромна... накрая влязохме и в гинес, защото бяхме доста време без правителство... то не е ни за смях, ни за сълзи, а си е направо да се погребеш жив.

Криси, Ум Яхя в момента се занимава с една позната, която я сполетя голямо нещастие, но сигурно ще пише скоро.

# 70
  • Мнения: 550

Честит празник на всички, които празнуват и в тази тема!
Бъдете живи и здрави,
нека мир и любов има в домовете ви!

# 71
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Честит да ви е празникът!

# 72
  • София
  • Мнения: 7 876
Достоен и благословен байрам желая на всички приятели, които изповядват исляма.

# 73
  • Мнения: 323
Честит празник от мен,да сте живи и здрави.

# 74
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Честит празник! Желая много здраве, любов и мир в домовете ви!

Общи условия

Активация на акаунт