Ирак днес се радва на новата вест, отваря вратите на дом номер ШЕСТ !

  • 25 520
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Taifata Hug
Tuka sam , ili po to4no sam vav  Stanbul. V  momenta na avtogarata. 4etah vi redovno no ne smeeh da pisha, 4e kato se vrashtah ot Cappadokiq bqh vi pisala pak ot tuka na latinica i mi se iztri posta. Taka, 4e za tova, bqh krotka i ne me 4uvahte Wink
Utre jivot i zrdave rano sutrin sam U Varnata Wink

# 46
  • Мнения: 323
http://diangel.com/de/
Малко вкусотии и от мен.

# 47
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ммммм, ням-ням-ням - само за незакусили е тази гледка Wink
Радвам се, че се появихте.
Делте, ти пак ще ме ядосваш, а? Турцията за нищо я нямаш, все едно отиваш до кварталния парк Mr. Green
Айде, споделяйте впечатления!

# 48
  • Мнения: 323
Делта е станала,Делта -Миткалото до Станбул и назад.

# 49
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Ами той Станбул си ми е като моят втори роден град. Пътуваме си от години, нататъка. Мисля, че ви бях писала, че там зареждаме батерии.
Много хора са учудени, но ние със сУпрУжието обичаме сред шум и много хора да зареждаме.
А как да споделям newsm78 като тука е тамата за Ирак. Нещо не е честно спрямо темата бе муцки.
Иначе там винаги си прекарваме прекрасно. Къде ли не хойкаме....и не спираме да се дивим на красоти и много приятелски настроени хора, готови винаги да ви помогнат.

# 50
  • Мнения: 171
Делте, честно е - споделяй веднага. Аз ще пиша по-късно, че сега гледам една бебка и ще се приспиваме за трети път.  Laughing

# 51
  • Мнения: 3 804
хадил искам да те попитам ,какво мислиш за иракският журналист ,живеещ от години в БГ  Мохаммад ,за съжаление обаче му забравих фамилията  Embarassed ,но друг като него няма ,и доста често взема участия в различни телевизии по въпроси касаещи БИ и Исляма  newsm78

п.с Халаф беше фамилията.

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 19:23 от Уго Чавес

# 52
  • Мнения: 323
Ето ви едно интересно изказване на човек,който уважавам като политик.

Не е важен този, който критикува, нито пък този, който посочва къде силният се е препънал или кога извършителят на някое добро дело е могъл да го направи по-добре.
Уважение заслужава човекът,който действително е на арената; чието лице е изцапано с прах, пот и кръв; който доблестно оцелява; който греши и се изправя отново и отново; който познава великия ентусиазъм, безкрайната отдаденост и се е посветил на една достойна кауза; който познава накрая триумфа от голямата победа и който,ако в най-лошия случай падне, то поне е паднал, стремейки се към нещо велико.Така че мястото му никога няма да е сред слабите и плахи души, които не познават нито триумфа, нито поражението.
Теодор Рузвелт

# 53
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мдааа...привет и от мен!
Криси - добре , че съм си нацацкала на тънко едно сварено телешко сърце, посолила със си го с шарена солчица и си го прокарвам с пепси...та преглътнах и твоите апетитни провокации  Joy
Попаднах на чудесна мисъл и аз. Поставих я в подписа си, само дето не разбрах на кого е, но...поне има много смисъл. Вярвам ще ви допадне.

Делте - ни смей да бягаш от разказ, ни съ крий зад Ирак  Mr. Green Слагай Стамбул на тизгяха, кот има туй ша кльопами  Joy Като се завърне Ясинката ще има много от Ирак...ще го оглозгаме сичкия  Joy

Останете си със здраве!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 54
  • Мнения: 323
Икси,аз преди да родя съм яла за трима.ДАже бившата ми съкилийница от студентските години ми казваше,че сигурно имам глисти след ям като луда,а 1 кг не качвам.Бях 54кг с дрехите,при 164 височина.ДА,ама пусто раждане и хоп 10 кг отгоре и сега се мъча,мъча да смъкна,ама на ,не става за проклетия.Но такива вкусотии като тези на линка не мога да откажа,сърцето не ми го позволява,но съм решила от другият месец плуване  1 път седмично,че лоша работа,трябва иначе само гладувам,ще вземи всичко това да присъни и после.....
Аз харесвам Рузвелт,оставям на страна,че е американец,не това е важното.Важното е смелостта да го кажеш,а за положението в Ирак в момента даже ми се струва актуално.Моля,да не вземе някой сега дивиденти на мой гръб да извади.
Чакам не само разказ за Станбул,а и снимков материал.Bitte

# 55
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ШЪ пиша, шЪ пиша, за Станбул, ама мЪ Идоса сИга сУпрУжиетУ #2gunfire Тъкмо бях седнала да описвам, Уписания Laughing та ми сЪ откефи, кефа Икси да описвам.
Иначе Икси, благодаря ти, разсмя ми душата със поста си Hug Heart Eyes

Криси, много хубава тЪз мИслЪ на Рузвелт. Много ми хареса. Ама ако знаЙ, аз колко пъти падам, ама колко много.  Цялата съм прашасала, мам.....мУ от тия падания Sad Е изправям е и квО........И още падам......голям съм карък, голяяяям. Ама явно тъй миЙ писанУ, гледам филУсофски на нИщата вечИ, че то нямам времи аз. Мина ми животеца Grinning

А иначИ аз като родих със това рИвлИвУтУ, за което съм ви писала, станаФ кЪт съща баРалинка-48 кила голо тИгло. Ни гимнастика ми трябваше тогава, ни плуване.

# 56
  • Мнения: 323
Я,не ме комплексирай с тези килограми.ШТ,аз като кажа така на Ели,тя ми отвръща СССТ и аз да съм мълчала.голям смях почна да пада с нея.Като си пипне отпред памперса значи,че е много напишкана за смяна е,а като си пипне дупето отзад значи ,че има ако и е пак за смяна.Странно някой неща Ели не ги е усвоила от мен,но само бели и идват в главата.

# 57
  • Мнения: 323
хей,люде българи и не само такива.Де сте се дянали?

# 58
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
крием се от вятъра....страшно нещо....ще ми издуха къщичката като едното нищо... снощи не съм спала от фученето ... голямо чудо ей...

# 59
  • Мнения: 323
Ау,у Виена като задуха,зле да ти стане.Направо реже.

Общи условия

Активация на акаунт