Ирак днес се радва на новата вест, отваря вратите на дом номер ШЕСТ !

  • 27 385
  • 310
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Мила Хадил, благодаря за корекцията.

# 91
  • Мнения: 2 171
Момичета, искам да ви препоръчам една книга, в случай че още не сте я чели. Мен ме грабна много, прочетох я за една нощ, на един дъх. Още съм под въздействието й.

Одисей from Багдад

П. П. Честито класиране на полуфинал на иракския национален футболен отбор Simple Smile Peace

# 92
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте! Да се похваля, че днес станах баба! Моето Цветенце си има момиченце! Бебка се казва Виктория и е 3.450кг! Много сме щастливи! Дай Боже да са живи и здрави!

# 93
  • Мнения: 712
Здравейте! Да се похваля, че днес станах баба! Моето Цветенце си има момиченце! Бебка се казва Виктория и е 3.450кг! Много сме щастливи! Дай Боже да са живи и здрави!
ЧЕСТИТО БАБЕ ! smile3535 smile3535 smile3535

Да ви е жива и здрава малката принцеса и вие покрай нея ... и да ви се връща тройно ! smile3533

# 94
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
ИКСИИИИИИИ! Честито!
 smile3541

# 95
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Иксииии, честито! Да е жива и здрава малката кукла Виктория! Много щастие на цялото семейство! Hug

# 96
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
iksiiiiiiiiii, mnogo, mnogo shtastie  i zdrave na vsichki vi! 4estito, babence! ajde na hair da e! kysmet za vsichki !

# 97
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
БЛАГОДАРЯ ВИ!
А то като съм почнала да кажа , че и нашето Sanу81 си има момченце - Амир! - Да и е живо и здраво! Родила е на 3.12.

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 17:01 от ИКСИ

# 98
  • София
  • Мнения: 7 972
Здравейте! Да се похваля, че днес станах баба! Моето Цветенце си има момиченце! Бебка се казва Виктория и е 3.450кг! Много сме щастливи! Дай Боже да са живи и здрави!

Честито бабооооо, честито. Айде па дълги години да те радва внучето, па след време да те направи и прабаба и пак да се похвалиш.

# 99
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТО ИКСИ   bouquet  Да е жива и здрава бебка Виктория и да радва всички ви.
Да си "повлече" краче и да доведе и друга такава радост в живота ти.  Hug

# 100
  • Мнения: 2 171
Честито раждане на Виктория! Желая й да расте здрава, весела, обградена от любов и много усмивки!

# 101
  • Мнения: 323
Икси,честито и от мен, да си жива и здрава баба,че да помагаш.ДА ти е живо и здраво и внучето и да му се радваш.

# 102
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ИКСИ,
Честита ти радост, че ти толкова я очакваше newsm10 Да са ти живи и здрави и бебка и мама на бебка. Абе цялото бебкино сИмействУ!!!
Винаги да те радват и да те правят щастлива като сега!!!
Пък дано да са отворили и твоят път Hug

# 103
  • Мнения: 323
http://illfb.wordpress.com/2010/03/22/hypatia/
Момичета,погледнете това,важно е.

# 104
  • Мнения: 323
НИКОЙ ЛИ ВЕЧЕ НЕ ИСКА ДА ПИШЕ ТУК?

Общи условия

Активация на акаунт