Идва златна есен, февруарски бебчета очакваме със песен-Тема 10

  • 21 873
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 17
Лолита, едва ли всичко от витамините се е усвоило. Пробвай да ги взимаш по време на хранене или питай лекаря си евентуално да ти ги смени. И на мене ми се гадеше от моите, но  изрично си пишеше на опаковката, че трябва да се приемат по време на хранене. Независимо от това два пъти повръщах и мисля, че е от тях.

Еспиноза, честит рожден ден на майка ти, да ти е жива и здрава!

Вчера ходих "на оглед" във Вис виталис и много ми хареса като магазин и предлагане. Харесаха ми леглата люлка, радвам се че има голям избор на цветове. Също и  спалното бельо - не очаквах такова разнообразие. Но мисля, че леглото ще го купим в последния момент.

Добре дошли на новите мами - леко и приятно изкарване на втората част от бременността! Hug

Хубава и ползотворна седмица на всички!

# 736
  • Мнения: 2 447
Здравейте коремчета.Днес съм като сгазена от влак.Снощи вдигнах температура,явно и днес още имам и ми е едно омаляло.Чакам манджата ми да се сготви и се трупясвам.Не можах обаче да не влезна да почерпя.
Снощи в 23:55 съм станала леля на малка принцеса.Почерпете се за нейно здраве.

# 737
  • Мнения: 991
Ади, да ви е жива и здрава малката и много да ви радва!  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен и аз изкарвам някакво грипче ,слава бога че нямам температура . Да се похваля вчера приключихме с ремонта и се преместихме в новата стая , само дето багажа все още е на вили и могили , но ще го оправя. Сега мога спокойно да се отдам на бременността и да мисля за покупките за бебето.

# 739
  • Мнения: 103
Ади, честито и от мен за перменничката - да ви е жива и здрава и много радост да носи на всички около нея Grinning Grinning Grinning

# 740
  • Мнения: 5
adi_v4 Честито!!! Да е живо и здраво детенцето и много радости да ви носи в семейството!!!  Hug

тук днес като по чудо грее слънце и мисля да поизляза на разходка малко следобеда и да проуча за някой курс по английски, че ми трябва опреснение на старите знания от гимназията. Мисля, че точно сега би било най-подоходящото време, което да отделя само за себе си. А и не ме свърта повече вкъщи  Tired
Вчера си направихме страхотен поход в планината, уж беше лек маршрутът, ама съм станала толкова бавна  и ми дойде малко тежко.
На всичкото отгоре вечерта имах адски киселини. Rage Не знам от какво се бяха появили, предполагам, че от един банан, който изядох през деня. пробвах какво ли не- сода, кисело мляко, сух хляб и изпих половин литър газирана вода, спах на две възглавници и нищо. Щеше да ми изгори гърлото. Чак сутринта бяха отшумяли. Sad
Мисля, че някъде бяхте обсъждали за киселините. някой ходил ли е на лекар да пита кое е най-подходящото средство срещу тях при бременност?
Междудругото какво става с новата темичка? Thinking

# 741
  • Мнения: 17
adi_v4 честито!Да ви е жива и здрава и много да ви радва!Хубаво е,че черпите,ама понякога с някои неща човек не може да се размине само виртуално,та няма да е лошо да спрете да показвате вкусотийки,че все пак сме бременни Hug
Лолитка може и витамините да ти идват в повечко,консултирай се наистина с лекаря си.Може пък и просто тези да не ти понасят,той ще разреши проблема,надяваме се Peace
Evridika какво да ти кажа,ако този с безплатната пломба ти е взел 140 лева и следователно работи със здравната каса,то по-добре си отиди на частно,но не отлагай,че да останеш без зъб не е по-доброто решение.
gubeto добре дошла!
Хубав и сумихнат ден на всички! Hug

# 742
  • Мнения: 29
adi_v4 Да Ви е жива и здрава племеницата, честито!!!
Висчки дано да сме така:)))

# 743
  • област Варна
  • Мнения: 270
adi_v4 честита Ви радост! Да расте умна, хубава и здрава. Тъкмо ще има хубави мадами за нашите момци.

# 744
  • Мнения: 426
Adi  честита ви принцеса да е много здравичка, красива и умничка.   bouquet
Момичета стискайте палчета, че ми се реве. Днес сутринта пак имах кръв, като ходих до WC ама много малко, но розова  Cry Денс све на ФМ след малко, дано да е наред всичко и после отивам при нашия д-р, ако той не ме приеме ще обикалям д-рите в Стара Загора докато някой ме прегледа. Имам и течение и ме понасърбява  Cry Като си дойдем ще пиша, ако не ни вземат в болница-иначе като се върна. Отгоре на всичко цялата ми уста е херпеси, кво става вече незнам ама имам някакво лошо предчувствие.

Айде дано ви хвана в новата темичка, като я започнете, а не като я преполвите.

Целувки и прегръдки на всички ви и на малките бебоци  Hug

# 745
  • Мнения: 95
loryn, с теб съм!  Hug

# 746
  • Мнения: 17
Loryn, стискам палци!!! Praynig
Дано всичко да е наред при тебе, че напоследък много ти се събра!!!

Ади, честита племеница, да е жива и здрава, много щастлива! Много щастие и здраво бебе и за щастливата леля!

Моята плацента все още е ниско и първо не се притеснявах, ама днес прочетох хиляда гадости в нета и вече не ми се вижда толкова безобидно. Някой с инфо за ниско разположена плацента?

# 747
  • Мнения: 5
loryn Стискам палци и аз!!!

# 748
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Лорин,стискам палцивсичко да е наред с бебенцето!Кураж мила! Peace
Ади,да ви е жива и здрава малката бебешорка! Hug
Аз сега се връщам от зъболекар  #Crazy,добре че ми сложиха упойка и не ме болеше зъба,че иначе не ми се мисли.Нещо с тая бременност съм станала много чуствителна.Предстои и детенцето да водя на първи профилактичен преглед,дано не е страхлива като майка си само. CrazyЯвно тея дни главоболието,за което ви се оплаках е било освен на настинката и на зъбите.Добре че вече съм по-добре. Wink
Благодаря ви момичета за съветите за парацетамола.   bouquet

# 749
  • Мнения: 186
Лорин, палчета и от мен и те чакаме  с добри новини  Praynig Hug

Ади, честита бебка, да носи само радост и щастие на всички ви  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт