Пералня със сушилня - препоръчайте ми модел и марка

  • 12 520
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 402
Честито, да ви служи вярно и безотказно! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 440
Честито, да ви служи вярно и безотказно! Simple Smile
Мерси   bouquet И още едно голямо благодаря на всички, които дадоха положителни мнения за уредите 2 в 1, наистина ми помогнахте да се реша  Hug

# 47
  • Мнения: 10 691
Здравейте момичета  Hug
Да, и на мен са ми известни митовете за това, че комбинираните уреди били боклук  Wink Но хич не давам ухо на подобни изказвания.
Особено ако нямаш място пералня със сушилня е най-оптималното решение  Peace
Аз лично ще ползвам сушилнята само и единствено през зимата, тъй като предполагам знаете колко са вредни сушилните за околната среда, но това е друга тема...
 

В момента съм в чуденка относно това какъв модел да избера  newsm78
Като марки съм се спряла на Bosch и AEG.
Някой има ли впечатления от този модел на Бош?

http://www.technomarket.bg/products/09039809/bosch-wvd-24520eu

# 48
  • София
  • Мнения: 1 273
Аз бях "набелязала" тази, но се отказах като разбрах, че има малък капацитет на сушене. После се колебах дълго между АЕГ и Електролукс и в крайна сметка се спрях на тази:
http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/( … p;detailScenario=

Още нямам впечатления Simple Smile , защото днес ще я доставят, но ще споделя с вас след няколко дни  Peace

# 49
  • Мнения: 10 691
Малката Ида , ще чакам с нетърпение да споделиш впечатления!  Hug
Още повече, че днес една приятелка много ми препоръча като марка Електролукс /тя има отделна сушилня Електролукс/

# 50
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Малката Ида Честито, със здраве да си я ползваш.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 273
cikoni благодаря  Hug


mijjjka   Ние избрахме Електролукс пред АЕГ, защото има повече функции, а са на една фирма  Peace

Едва днес изпрах и изсуших за първи път Simple Smile Много е безшумна, дори центрофугата не се чува много. Дрехите изсъхнаха идеално, аз ги изсуших два пъти  Embarassed погрешка. Първо ги пуснах на синтетика и излезнаха влажни, после ги пуснах на памук и всичко си стана ок. Изобщо не бяха намачкани (бяха все памучни дрехи), станаха както от простор. За два часа в това време си бяха напълно сухи!   Peace Много съм доволна Simple Smile
Искам да ви благодаря на всички, които давахте мнения и съвети - беше ми от огромна полза тази тема    bouquet  Ако имате въпроси - насреща съм  Grinning тъкмо ще натрупам още впечатления  Hug

# 52
  • Мнения: 798
Малката Ида, точно тази пералня със сушилня съм си харесала и аз след много разглеждане и четене. Да си я позлваш със здраве и безаварийно...Simple Smile

# 53
  • Мнения: 10 691
Май и моите везни се наклоняват към този модел на Електролукс  Grinning

Благодаря  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 273
Егвийн ал-Вийр благодаря  Hug

Вече я поразучих и ми харесва все повече Simple Smile За съжаление трябваше да попрочета доста преди да я пусна, защото с толкова електроника и допълнителни неща не бях свикнала. Много е удобно, че може да се пусне да суши автоматично след изпиране и вчера докато вечеряме и пооправя всичко дрехите бяха готови. Доста са горещи, когато се изсушат и си мисля, че ако не ги изваждам веднага може и да се намачкат. Чух, че има някакви кърпички, които се слагат, но не съм ползвала все още. На мен основните ми притеснения, като четох за комбинираните уреди, бяха да не останат недоизсушени и намачкани дрехите. Нищо подобно  Peace Напълно сухи са и са по-добре изпънати от изсушени на простор. Не съм пробвала още освежаване с пара, но и това ще стане  Laughing Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 512
Аристон - Хотпоинт. 999 лв. Взехме я лятото, много е тиха, не се чува че работи. Пере 7 кг . и суши 5 кг. Доволна съм.

Здравей,
И ние си купихме такава, веднъж пуснах сушилнята, но дрехите не бяха много сухи и бяха ужасно намачкани  Tired
Извадих ги веднага, даже едва ги пипах, щото бяха горещи  Crazy

Кажи ми, моля те, какво не правя както трябва.

# 56
  • Мнения: 0
  Имам пералня със сушилня Аристон. Изпира 9 кг. Суши - 6.
Ивон е дала линк към модела. Само да допълня, че всъщност той е AQM9D 49 U, а не както е написан в сайта - AQM9D U(EU)/B.
  Ако някой има въпроси относно конкретния модел да пита  Peace

Аз имам същата пералня със сушилня от 1 месец, но доста ми мачка дрехите, ако можеш да ми кажеш някакъв трик против мачкане ще се радвам много.

Общи условия

Активация на акаунт