Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 45

  • 31 193
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Момичета,нахъсахте ме сега да си развихря таланта в още едно произведение  Laughing :
Чудесно е! Давай напред, щом имаш желание и вдъхновение!  Peace  bouquet

Иии негативната част.
Много розово идва май Flutter
Чудесния колаж с важни момента на соичка също го няма,а беше прекрасен.
На мен ми харесва така, добре подредено, изчистено и стилно. Преди беше много шарено и неподредено, но не съм го писала, защото моят вкус си е лична работа. Всеки се справя както може и харесва.

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 13:57 от soya-fen

# 16
  • Мнения: 0
Момичета,нахъсахте ме сега да си развихря таланта в още едно произведение  Laughing :

 hahaha

Явно овчицата подуши,че  не са от една порода hahaha

# 17
  • Мнения: 113
Запис , браво за темата!  bouquet

# 18
  • Мнения: 6 669
Ч.Н.Т.-Честита нова тема!  Sunglasses Цветът ми харесва-типично турски стил-те обичат силните цветове........   Laughing

# 19
  • Мнения: 265
Аз гласувах с Да, трябваше да се изнесат много по-рано, но те злоупотребиха с добрината на Митхат.
Отдавна трябваше да го направят ама ... всяко нещо си има край въпреки, че не трябваше да бъде такъв.
 
Браво на теб angel4e_f  давай все в същия дух Simple Smile

Хубаво е когато човек разгърне своя талант и открие своите възможности  Hug


 Розово е като култовото палто на  Лейля Simple Smile

# 20
  • Мнения: 112
Аз гласувах с Да, трябваше да се изнесат много по-рано, но те злоупотребиха с добрината на Митхат.
Отдавна трябваше да го направят ама ... всяко нещо си има край въпреки, че не трябваше да бъде такъв.
И аз така гласувах. Сцената с Ферхунде беше грозна, но пък Текинови гледаха Митхат доста отвисоко - човек можеше да си помисли, че не той, а те го търпят по някакво благоволение в собствената къща.

# 21
  • Мнения: 106
А и друго забелязах,защо го няма инфото за актьорите Sad
Винаги,когато исках да си сменя подписа или аватара поглеждах първо там.

# 22
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Запис.

# 23
  • Мнения: 19
А и друго забелязах,защо го няма инфото за актьорите Sad
Винаги,когато исках да си сменя подписа или аватара поглеждах първо там.
Защото актуално инфо се намира по всяко време в Гугъл и защото решихме с Хаус Бейби че е претрупано.

# 24
  • Мнения: 1 278
алабала&Ники ето ти едно подаръче  Flutter

# 25
  • Мнения: 6 669
Гласувах,че злоупотребиха с "добрината" на Митхат.Като умишлено слагам "добрина" в кавички,зашото си беше живо подвеждане...........  Crossing Arms
Другата вина си е тяхна,защото не можаха с месеци да се организират и да се изнесат......  ooooh!
Ама видяхме,че можело и за 1 ден в крайна сметка...........  Tired

# 26
  • Мнения: 265
angel4e_f  аууу сюрприиииииииз а?
Харесва ми ... ще потропам пак с патерицата на Фикрет да донесе и курабийки и ще звънна на  Нуниш да дойде и тя.

На мен новата тема ми харесва браво Хаус бейби и соя-фен . Лиспва кичозноста и е изчистена темата. За следващата тема мога да направя колаж със снимки от Адапазаръ ... на всяка тема да се слагат снимки от "мястото на престъплението" т.е. снимането на филма  Joy

# 27
  • Мнения: 106
А и друго забелязах,защо го няма инфото за актьорите Sad
Винаги,когато исках да си сменя подписа или аватара поглеждах първо там.
Защото актуално инфо се намира по всяко време в Гугъл и защото решихме с Хаус Бейби че е претрупано.
Ами добре,щом така сте решили Simple Smile
А иначе,можехте да ми кажете какво не харесвахте в предишните теми и да го променя,нямаше да има проблеми.Така малко,нож в гърба (не ми коментирайте мнението,моля).
Момичета,нахъсахте ме сега да си развихря таланта в още едно произведение  Laughing :

 hahaha

Явно овчицата подуши,че  не са от една порода hahaha
Ангелче  bouquet
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 19
Ами добре,щом така сте решили Simple Smile
А иначе,можехте да ми кажете какво не харесвахте в предишните теми и да го променя,нямаше да има проблеми.Така малко,нож в гърба (не ми коментирайте мнението,моля).
[/quote]
Ами не сме го казвали, защото всеки има право на личен вкус, включително и ти, и не е възможно да се критикува или коментира. Поради тази причина рядко се случва някой да критикува оформлението, понеже всички са наясно с различията във вкусовете.
И нямаше и да го кажем, ако не беше твоята критика и въпрос.  Flutter Просто ти отговаряме, пък нож ли, що ли, ти си го интерпретираш.

# 29
  • Мнения: 1 278
 Thinking

или пък така е по-добре  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт