Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 45

  • 31 215
  • 712
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 340
Ще сменя малко темата, за да разведря малко обстановката.  Mr. Green
Понеже преди 2 седмици имаше предложение за номинации за "грешници" и "многострадални" и тогава пуснахме грешните на анкета в блога. За тази седмица останаха "многострадалните".  Crazy
В тази връзка обявявам номинациите тази седмица да са в категория "Многострадална Геновева".  Mr. Green
В нея ще се номинират герои от "Листопад", които непрекъснато мрънкат и се оплакват, вечно те са жертви и онеправдани, все другите са виновни, а те света вода ненапита.  Flutter
Всеки има право на 2 номинации, а след това в анкетата в блога се гласува само за 1.
Номинациите са събота и неделя. Като приемането на гласове приключва в 23.00 в неделя вечерта. Гласовете подадени след това няма да се взимат под внимание при съставянето на анкетата.
За по-новите, които не са наясно, къде е блога на Ледената кралица ето адреса:
http://listopad-bg.blogspot.com/
В него ще се пусне анкетата в понеделник след като се съберат и преборят гласовете на всички номинирани. Там и ще се гласува.  Peace

# 31
  • Мнения: 6 681
Гласувам веднага : Лейля и Хайрие   Thinking
Събота и неделя не мога-сори..........  Flutter

# 32
  • Мнения: 66
Алабала и Ники нали нямаше да пишеш повече,а пък и нова тема пускаш Mr. Green
Май това го каза само за да започнат другите да те умоляват да останеш.
Но все тая и с тебе и без тебе няма голяма разлика.
Мисля си,че като по-възрастна трябва да си се научила,че дори и да правиш забележка трябва да е по по-деликатен начин,а не чрез заяждане.

# 33
  • Мнения: 340
Гласувам веднага : Лейля и Хайрие   Thinking
Събота и неделя не мога-сори..........  Flutter

Няма проблеми и от днес да се почне. Въпроса е да е приключи до 23 ч. в неделя.  Hug
Иначе на теб вече ти записах номинациите.  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 6 681
Мерси,ЧебHug

От одеве си мисля само едно:тази седмица "Ферхундясването" е тотално.........  Mr. Green
Що ли?  newsm78

# 35
  • Мнения: 340
Е как, Ферхунделката се изяви и веднага повлия и на форума.  hahaha Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 265
Мерси,ЧебHug

От одеве си мисля само едно:тази седмица "Ферхундясването" е тотално.........  Mr. Green
Що ли?  newsm78

Сигурно е от промяната на времето ... нахлу по-студен въздух и вятъра се усили. Облачно с превалявания  на места по-обилно  hahaha hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 19
Алабала и Ники нали нямаше да пишеш повече,а пък и нова тема пускаш Mr. Green
Май това го каза само за да започнат другите да те умоляват да останеш.
Не, не е за това, а защото наистина има много хора, които харесват АлабалаНики и държат тя да остане, а и тя държи на тях. Нещата са съвсем истински, а не пози.
А че някои влизат от дъжд на вятър и въобще не са в час в темата, няма как да знаят че АлабалаНики се държи като Джеврие.

# 38
  • Мнения: 0
Мерси,Чеб!  Hug

От одеве си мисля само едно:тази седмица "Ферхундясването" е тотално.........  Mr. Green
Що ли?  newsm78
Явно е заразно,дори през телевизора,мале,въх,да чукаме на дърво,че иначе и трепане ще настане Laughing

За анкетата мисля Лейля и Шефкет-нали може и мъже,а не само жени,въпреки че Лейля ми е любимка понякога прекалява с реването и оплакването,а най-лошото е че не си взема поука от цялата работа.

# 39
  • Мнения: 66
Хах като Джеврие наистина ли, леле не мога да повярвам
За това ли е толкова тъпа и ръси простотии.

# 40
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Хах като Джеврие наистина ли, леле не мога да повярвам
За това ли е толкова тъпа и ръси простотии.

Куки, пак си в серия, а, мило? Wink
Туй, младите, големи хейтъри се извъдихте начи.
Немой така с лошо! Wink

# 41
  • Мнения: 6 681
Мирише ми на...........Татти............  Tired

# 42
  • Мнения: 66
Дега,не мразя никого просто когато тя се заяжда и е простено,а когато ние кажем или направим някаква грешка всички върху нас.

Бискит много те е страх май,а?  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 293
Еййй СТИГА ВЕЧЕЕЕ!Или коментирайте сериала,неговият сюжет и актьорите или не пишете,това е тема посветена на Листопад,а не да си чешете езиците!!!

Ей,днес сме изтървали едно много важно събитие-Толга Карел има рожден ден сега видях в сайта на Канал Д,красавеца става на 32   bouquet

# 44
  • Мнения: 265
Мирише ми на...........Татти............  Tired

Аз нали още съм на тема "Времето" .. задава се буря с обилни превалявания на места с градушки Simple Smile

Надявах се всичко да остане в старата тема затова не вземай отношение по въпроса ... НО ...

 Жив и здрав да е Оузчо и всички негови фенки да почерпят по този повод .... може да спретнем една шведска маса  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт