Как изрязвате ноктите на вашето бебче?

  • 7 087
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 76
В началото и ги режех докато спи,че постоянно си дърпаше ръчичките и крачетата.Сега за нея е забавление-имаме си ритуал по тази част,всеки понеделник е време за рязане на ноктите на ръцете,а през 2 седмици на крачетата.Долу горе през толкова време и растат.Много мразя да видя деца с по-големи нокти от моите и най-вече с черно под тях  Sick.Иде ми да  #2gunfire майката,а неговите да ги изрежа скорострелно с ножичката Blush Laughing

# 121
  • Мнения: 240
В началото докато спеше, но сега се боря когато е буден  Mr. Green Спи толкова малко и предимно навън, че сънят му за мен е рахат и гледам да не го нарушавам. Иначе когато таткото си е вкъщи ми помага да го укротим, но аз ги режа два пъти седмично и винаги единият път е борба на живот и смърт  Joy

# 122
  • Мнения: 127
Ох  #Crazy това с рязането на ноктите вече ми е трудно. Тя не дава и е голяма борба. Като беше бебе ми беше много лесно докато спи, но сега... Laughing. Измислих една игра. Показвам и какво правя и казвам да гледа и така се получава. Тя разбира че е нещо интересно по възклицанията ми, интонацията и физиономиите дето и правя. Лек цирк сме, ама се справяме   bouquet

# 123
  • Мнения: 31
С ножичка докато спи  Simple Smile

# 124
  • Мнения: 112
Първият път изглежда страшно и трудно, но всъшност става лесно, после съвсем свикваш Simple Smile
 Peace

# 125
  • Мнения: 11
На близнаците докато бяха бебета им ги режех докато спят,защото иначе нямах шанс. Дърпат си ръчичките,крачетата и голяма борба ставаше. Сега вече им ги режа докато са будни,защото  седят мирни. На малката и ги режа докато е будна,защото не мърда а само си кротува и даже не усеща.

# 126
  • Мнения: 6 164
С мъничка бебешка нокторезачка за мънички бебешки пръстчета.

# 127
  • Мнения: 116
Винаги ги изрязвам докато спи,с нокторезачка.

# 128
  • Мнения: 72
От новородено и ги режа с бебешка нокторезачка,преди ги режех и докато спи и докато е будна,нямаше значение-гледаше с интерес и не мърдаше,сега е по-сложно,започва да си дърпа ръчичката да ми взема нокторезачката и затова сега и пускам да гледа бебе Айнщайн и се възползвам докато се е загледала да ги отрежа Wink

# 129
  • светлата страна на Луната
  • Мнения: 67
Докато спи, защото е доста трудно когато е буден! Twisted Evil С каката беше малко по-лесно, но сега е вече голяма.  bouquet

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Винаги ги изрязвам докато спи,с нокторезачка.
И аз така действам Peace

# 131
  • Мнения: 275
Нокторязането при нас е цяло представление- татко й реже ноктенцата, а аз я занимавам като се правя на маймуна от най- висок клас.
Задължително трябва да е будна, защото спи леко и ако ни усети ще настане жестока борба за късче нокът.

# 132
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
От малко бебе досега с нокторезачка, безпроблемно, само с повече внимание.

# 133
  • Мнения: 61
Вадя всичко маймунско от себе си два пъти в седмицата,за да свършим тази работа,но като беше по-малка й ги режех,докато спи.

# 134
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Като бяха малки децата им режех ноктите докато спят.Сега дъщеря ми само като види ножичката и идва при мен и си дава ръката. Peace

Общи условия

Активация на акаунт