МАЙ-четата се показаха сега - 2 тема

  • 20 458
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Мелбите в Скалата ги знам,мнооого вкуснички:)

# 16
  • До морето :)
  • Мнения: 328
На мен сега ще ми взимат ли пак цитонамазка. Преди 3-4 месеца ми взимаха?  newsm78

# 17
  • Мнения: 356
айде и аз цопппп Hug Hug Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 0
Относно моята изпитана рецепта против падане на коса- аспирина който ползвам е на хапчета, вземам две хачета в шепичка с малко вода и те се разтапят за секунди после прибавям шампоана, разбърквам го и си измивам косата с получената смес, има невероятен ефект, не само при мен, но и при мои приятелки.

# 19
  • Мнения: 660
Докато смогна да се запиша и вие сте изписали 2 страници... ooooh!

Хера, благодаря за красиво оформената тема.  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 27
ехааа че много сте изписали, и нова темичка си имаме, благодарим ти Хера   bouquet Аз нямах интернет няколко дни и днес не мога да спра да ви чета.
И мойта коса пада много, мъжа ми само мърмори че имало косми на всякъде, и сега ги забелязва повече - нали той чисти  Laughing Това с аспирина ще го пробвам.
Аз да ви питам - не знам дали си втълпявам че е от бременността, но от няколко дни постоянно ми заглъхват ушите, и незнам на какво се дължи, дали не е нещо с кръвното  Thinking
Днес пак бях на преглед, и пак нов термин ми казаха - този път 02.05. Малкия човек расте, и след 2 седмици смятам да ходя на БХС и ФМ. Случайно някоя мама от Варна да е ходила на ФМ при д-р Евгения Георгиева /в частния й кабинет имам предвид/?

# 21
  • Мнения: 236
лекарката ми е на най добрата ми приятелка свекърва и Simple Smile
казва се д-р Св.Пенчева....отностно цитонамазката Ни се полага в началото на бремеността за да запишат в картона кой ПАП си,въпреки че аз си знам моят,но нали не боли та ми взеха пак де Simple Smile
за ФМ знам д-р Балев за Варна аз,за други не съм чувала и знам че цената е ок.80-100лв в този диапазон
Хера благодаря за направената корекция   bouquet
като говорим за косопад,дали е безвредно да си втривам ампулите които и досега съм си втривала против косопад,все пк са химии разни  newsm78 а съм мн доволна от моите на ЕВА

# 22
  • Мнения: 69
Здравейте и от мен, пак и отново...с вас съм. Чета ви редовно, но малко ми е смешно това тюхкане с килограмите, с гаденето, с кой какво е ял. Честно да ви кажа някой път ми се догажда още повече като ви чета. Сигурно ще има неприятни коментари на тези мои думи, но все пак си мисля, че този форум е да си споделяме полезна информация, а не дали сме спаднали вчера , а днес сме с 500гр. повече.
Внимавайте какво и колко ядете и всичко ще е наред. Всеки организъм пререботва различно и вие най-добре си знаете от кое ви се лепи.
Хайде, не се сърдете, аз все пак се чуствам като кака в тая група.
Нещо да питам това БХС и ФМ не е ли едно и също? Т.е първо се прави ултразвук да бебето и после се дава кръв на другия ден са био хим.анализ? Аз се записах за нач. на ноември при доц.Томова и разбрах, че това ще правим. Кажете ако съм в заблуждение.

# 23
  • Мнения: 2 172
Лотхен ,нали за това е отчетна тема,всеки да се отчита с нещо.Да споделя какво го дерзае,какво му е ,а другите да го подкрепят и да си вадят заключение.Отчетните теми са малко или много теми за споделяне,чат теми свързани с вълнуващите ни проблеми.

Разбира се,че БХС и ФМ не е едно и също. БХС е Биохимичен скрининг,който показва вероятността за плода да има болестта на Даун примерно.Да,обвързан е с ултразвук  в рамките на предходния ден,но този УЗИ може да е съвсем обикновен видеозон,а не ФМ  Wink
ФМ мсиля,че знаеш какво е .Подробно изследване на всеки един орган на бебето  Peace

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 18:01 от elfi4ka

# 24
  • Мнения: 137
Ехе колко много сте изписали:)

Аз ще се запиша на платена ЖК, и другата седмица, когато съм на преглед ще разпитвам и по подробно, че съм почти на 35 .....

Аз вече съм се примирила с килограмите, с първата качих 20 с втората 22, лошото е че сега започвам от повече кг. и ако кача пак толкова ще съм малко слонче, но карай да върви нито ще се тъпча , нито ще се ограничавам.

Лека вечер

# 25
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен, пак и отново...с вас съм. Чета ви редовно, но малко ми е смешно това тюхкане с килограмите, с гаденето, с кой какво е ял. Честно да ви кажа някой път ми се догажда още повече като ви чета. Сигурно ще има неприятни коментари на тези мои думи, но все пак си мисля, че този форум е да си споделяме полезна информация, а не дали сме спаднали вчера , а днес сме с 500гр. повече.
Внимавайте какво и колко ядете и всичко ще е наред. Всеки организъм пререботва различно и вие най-добре си знаете от кое ви се лепи.
Хайде, не се сърдете, аз все пак се чуствам като кака в тая група.
lotxen, има една приказка каквото повикало такова се обадило и лично на мен ми стана изключително обидно, че ме визираш по такъв начин. За човек, който цял живот внимава с килограмите и ми е първа бременност, не съм ходила на преглед до сега защото не живея в бг и тук системата е малко тромава, е нормално да споделям какво ми се случва и да се надявам някой друг да сподели същото за да видя дали се движа добре.
След като ти става зле от нашите писаници, ти препоръчвам  да не ни четеш  и всичко ще е наред!
и това е форум за бременни жени, които са изключително емоционални, благодаря ти за неприятната емоция   bouquet

# 26
  • Мнения: 69
elfi4ka , благодаря!
Ок, нека мамите си пишат на коя какво й е на сърцето, аз малко ще попрескачам подробностите.
Доколкото разбирам трябва да си запиша и час за БХС. В майчин дом в София го правят май. Как се записва такъв час, при кого, колко струва? За ФМ вече съм решила, че ще я правя, но за другото не бях помислила. Едва ли ще стане ако се изтърся на другия ден след ФМ в майчин дом и кажа, че искам БХС.

# 27
  • Мнения: 23
Eто ме и мен, Благодаря за новата темичка Simple SmileSimple Smile Днес ходих до болницата да си взимам болничният лист и да се видя с Доки, казах му за кафявото течение, веднага ме видя, Слава Богу всичко е наред, каза МНОГО ДА СИ ПОЧИВАМ! Вчера повръщах два пъти, каза ми да внимавам много какво ям... то единият път беше от едно мляко с какао, втория път от бургер в Макдоналдс, ами.. много ми се дояде и така бяхме в Мола.. хапнах си един, ама после като се прибрахме, едва сварих за ВЦ...
Доки ми предписа хапчета за против повръщане: Церукал.
Нищо не ми се яде, и пак мисля все за ядене... откачена работа. newsm78 #Crazy
а какви киселини днес имам ужасна работа Sick

# 28
  • Мнения: 11
Хайде и баба Ви Валка вече е с Вас!Добър Вечер!Как сте и как са бебоците?

# 29
  • Velingrad
  • Мнения: 0
Хайдеее и аз в новата тема:)
Мамчета, ще се радвам да се зареждаме само с положителни емоции тук. Hug

Общи условия

Активация на акаунт