МАЙ-четата се показаха сега - 2 тема

  • 20 490
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
winy, не се разтройвай излишно на тези думи, просто няма смисъл, защото една непозната не може да ти каже колко и как да се тюхкаш. Аз перфектно те разбирам, не случайно от притеснения се прибрах в България. Ако въпросната госпожа е в същото положение и разчита само на форума, може би няма да е толкова остра към съфорумците си Simple Smile
 Много прегръдки и до скоро Hug
Моят първи скан е на 12ти Окт, твоят кога е?

# 31
  • Velingrad
  • Мнения: 0
lotxen, това е линк за биохимичния скрининг в Майчин дом: http://www.lmpbg.org/
За фетална морфология може да разгледаш този сайт: http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 65&Itemid=124

надявам се да ти е полезно:)

# 32
  • Мнения: 10
От възмущение забравих да благодаря за новата тема и за полезните линкове   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 172
ЛЕйди Диди,я кажи за този китайски календар ,не се спотайвай  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 10
ЛЕйди Диди,я кажи за този китайски календар ,не се спотайвай  Crossing Arms

Хихи в предната тема го коментирахме, но хайде пак http://www.bebeimama.com/момче-или-момиче-какъв-ще-бъде-полът-на.html

Има и някакви изчисления според инките. Това знаеш ли го?

# 35
  • Мнения: 3 459
Тук съм  Grinning
Хера, поздравления за темата   bouquet

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен:)И аз благодаря за новата темичка,макар да не пиша много често,се опитвам поне да чета какво си споделяте.Както винаги,аз пак съм на работа и ми е вече малко лошо:(Добре,че скоро се прибирам.Две вечери подред спя като заклана,а обикновено не е така,дали почвам да се уморявам повече?Аз за сега с килограмите нямам проблем,а си хапвам нормално.И коремчето ми май не се е променило,освен понякога ,когато е подуто от газове(извинявам се).А за лошото,на мен ми изписаха едни хапчета Emil,купих ги 13лв(заболя ме главата като разбрах) и изсмуках едно.Беше много гадно,стана ми лошо и Sick
Това ми беше за пръв и последен път.Лека вечер на всички мами:)

# 37
  • Мнения: 2 172
ЛЕйди Диди,я кажи за този китайски календар ,не се спотайвай  Crossing Arms

Хихи в предната тема го коментирахме, но хайде пак http://www.bebeimama.com/момче-или-момиче-какъв-ще-бъде-полът-на.html

Има и някакви изчисления според инките. Това знаеш ли го?

Дава ми момиче  Laughing

Но пък за другите две деца ми е точно наобратно  newsm78

Ето за инките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=417343.0

# 38
  • Мнения: 69
Само за информация на двете мили и възмутени дами, които са в чужбина.
Първата си бременност изкарах преди 12г. в чужбина, и то в една страна дето като се движиш по улицата не можеш да прочетеш един надпис , а камо ли да споделиш какво те вълнува с някого. Нямаше форуми, нямах бременни или раждали приятелки в Бг за да им досаждам по телефона и да ги разпитвам, и имейли нямаше тогава. В онази непозната страна също не познавах жени в моето положение.
Имах една книга дето мама ми я прати и това е. За всичките ми перипетии около онази бременност аз мога книга да напиша и вярвайте ми ще бъде доста забавно четиво. Родих и имам прекрасен син. Бях се зарекла да нямам вече деца, но с годините много неща се забравят и си променяме мнението.
Така че, скъпи момичета, не ви е леко, но се стегнете и се радвайте на това, което ви се случва. Споделянето успокоява донякъде, но вие решавате как да изглеждате.

# 39
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Пак да питам: БХС и ФМ задължителни ли са? Не че нещо, но на този БХС нещо му нямам доверие. Всичко е на статистически данни и нищо не е сигурно  newsm78 То не се ли прави само ако си в рискова група - възраст, ДНК и т.н.  newsm78

# 40
  • Мнения: 10
Само за информация на двете мили и възмутени дами, които са в чужбина.
Първата си бременност изкарах преди 12г. в чужбина, и то в една страна дето като се движиш по улицата не можеш да прочетеш един надпис , а камо ли да споделиш какво те вълнува с някого. Нямаше форуми, нямах бременни или раждали приятелки в Бг за да им досаждам по телефона и да ги разпитвам, и имейли нямаше тогава. В онази непозната страна също не познавах жени в моето положение.
Имах една книга дето мама ми я прати и това е. За всичките ми перипетии около онази бременност аз мога книга да напиша и вярвайте ми ще бъде доста забавно четиво. Родих и имам прекрасен син. Бях се зарекла да нямам вече деца, но с годините много неща се забравят и си променяме мнението.
Така че, скъпи момичета, не ви е леко, но се стегнете и се радвайте на това, което ви се случва. Споделянето успокоява донякъде, но вие решавате как да изглеждате.

Ами чудесно! Сега след като имаме възможност да използваме новите технологии ще го правим с най-голямо удоволствие и няма да разчитаме само на книги. Предполагам, че тогава и видеозони е нямало, но сега се интересувате за БХС и ФМ, нали? А ако не беше форумът откъде щшхте да получите информация? Аз съм възмутена, че не запазихте мислите и отношението си за себе си, а трябваше да нападате така почти всяка бъдеща майка, която по един или друг повод се е допитала до форума. Аз също не се интересувам от 70% от информацията тук, но не съм помолила другите да спрат да обсъждат конкретни теми.
Приятна вечер, лека бременност и дано да не ви се налага да се допитвате до другите във форума  Peace

# 41
  • Мнения: 10
ЛЕйди Диди,я кажи за този китайски календар ,не се спотайвай  Crossing Arms

Хихи в предната тема го коментирахме, но хайде пак http://www.bebeimama.com/момче-или-момиче-какъв-ще-бъде-полът-на.html

Има и някакви изчисления според инките. Това знаеш ли го?


Дава ми момиче  Laughing

Но пък за другите две деца ми е точно наобратно  newsm78

Ето за инките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=417343.0

Laughing Аз съм момче-момиче 1:1   #Crazy Надявах се на близнаци, но уви няма такъв шанс, така че като се появи ще видим кой от предците ни е познал   Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 10
winy, не се разтройвай излишно на тези думи, просто няма смисъл, защото една непозната не може да ти каже колко и как да се тюхкаш. Аз перфектно те разбирам, не случайно от притеснения се прибрах в България. Ако въпросната госпожа е в същото положение и разчита само на форума, може би няма да е толкова остра към съфорумците си Simple Smile
 Много прегръдки и до скоро Hug
Моят първи скан е на 12ти Окт, твоят кога е?

права си LadyDiDi, но когато и таткото е далеч и всички са далеч и не си казал на никого защото си умираш от страх дали нещо няма да се случи на бебето докато решат да те прегледат тук и няма как да не се разстроиш от грубите думи на друга жена, при това бременна, но да е жива и здрава и тя и бебето и, аз не съдя никого...

аз още нямам дата за ДжиПи ти ме питаш за скан  Laughing в сряда съм на първи преглед живот и здраве и тогава ще знам повечко, а до тогава  Praynig ти още ли си в Бг? аз ако не остана много доволна от първия преглед си взимам билет за Бг за средата на ноември, защото така не може  Cry

# 43
  • Мнения: 15
Аз преди като се заглеждах в отчетните теми в този раздел, все ми беше смешно как всички са като стадо кокошчици и си говорят за такива глупости като колко грама храна са изяли днес или колко пъти са ходили в тоалетната. Но в един момент като ми се случи, всичко до най-малкия детайл ми е толкова вълнуващо, всяка дребна промяна в тялото ми ме удивлява просто и тъй като все още съвсем малко хора знаят и не мога да си говоря свободно с познатите ми, наистина ми е интересно тук. А имайте предвид, че съм особено темерутест тип и подобни вълнения са ми крайно нехарактерни.

Нелка, БХС-то е просто ориентир, не ти дава кой знае каква гаранция, така че може би си права, че не винаги има нужда от него. За ФМ също - ако лекарят, който те следи по принцип, е добър с ехографа, той и на 2д-то може да направи нужните измервания и наблюдения и вече при съмнения за нещо да те прати на фм. Но според мен не са излишни, аз бих си ги направила.

# 44
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Благодаря за инфото  Hug
А за тоза, защо пиша тук (чета, че това коментирате) - ми интересно ми е как е при другите жени, които са приблизително с моя термин. Имам доста познати които са родили скоро или са бременни, но е друго когато видиш дали същото се случва и на другите - гадене, килограми, прегледи и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт