МАЙ-четата се показаха сега - 2 тема

  • 20 544
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
Io_Io, благодаря мила!Сигурно ще се възползвам.В момента,убеждавам дъщеря си, че е по-добре от сега да вземаме предохранителни мерки околкото когато проблемите евентуално се появят.Аз искам сега, тя после и не можем да се разберем.Дано и уври главата.Аз съм твърд привърженик на предохранителните мерки, а не на пожарникарските решения.По сигурни са.А относно нефролозите си напълно права.На мен не ми беше дошло но ума, но ти ме подсети.Отделението по нефрология във Военно-медицинска академия е едно от най-добрите, за разлика от гинекологията.Благодаря!

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 09:12 от wallka

# 61
  • Мнения: 299
Добро утро! Hug
spasdidi Добре дошла при майските мамчета!  bouquet
klukarkata Много неприятно...и аз съм с гастрит,но за сега не се обаждал.За съжаление не мога да ти помогна със съвет.Дано просто повече не те боли.И избягвай мазничкото Simple Smile
Hope_4_life Честито сърчице!
Как искам и аз пак на доктор  Joy не знам как ще издържа до 27...толкова далече ми се вижда

А относно секса....желанието ама хич го няма...чувала съм че е така в началото,после нещата се оправят.Дано!
Хубав ден от мен!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 817
klukarkata, можеш да пиеш но-шпа, сега моята лекарка ми предписа и папаверин (папаверинов хидрохлорид) - той пак е за някакви коремни болки - така че и него също може!

# 63
  • Мнения: 53
Добро утро мамчета, аз си мислех, че ще съм една от малкото, на които гаденето ще се размине, ноооо уви  Cry. Утре влизам в 7 г.с, но все още имам леки болки в яйчниците, много се притеснявам, защото съм на лекар чак на 13.10. Но всъщност големият ми проблем са ужасните болки в гърдите, мислите ли че ще е така до края???

# 64
  • Velingrad
  • Мнения: 0
Hope_4_life честито:) да сте живи и здрави!
spasdidi добре дошла Hug
За секса на нас даже ни го забраниха (за сега), но и аз не изгарям от желание:( ...тежко му на таткото

# 65
  • Мнения: 32
как сте мамита Simple Smile Аз съм на баничка с кисело  мляко и кафе  Mr. Green

добре дошла на новата мама и честито сърчице хоуп:)

# 66
  • Мнения: 2 172
Добро утро и от мен  Hug

Аз тъкмо щях да се похваля,че тази сутрин ми се гадеше една идея по-малко.Не,че ми беше добре,но не беше чак толкова зле.Дотътрих се до хола със сравнително бодра крачка,да видя дали се е наспало бебето ми и усещам гнусната миризмица на запържен лук в 9:00 сутринта от долната тераса,кято винаги ни овонява по незнам си колко пъти на ден.
Направо пощурях.Зачудих се какво да и направя на тази противна комшийка,която готви по цял ден и като че ли това е смисълът на съществуванието и  ooooh!
Резултатът разбира се е,че ми се пригади до ен-та степен и досега се търкалях немощна в леглото  Tired

# 67
  • на североизток
  • Мнения: 285
Елфичка и при нас е пълна с такива екземпляри Sick То не бе да мирише на пържен лук, туршии, печени пипери  Sick
Да ви почерпя - аз днес навършвам Христовата възраст Laughing

# 68
  • Мнения: 356
Добро утро и от мен прекрасни мамчета...и по двете схеми ми се пада да имам момче,а баба ми,маика ми всички мислят че ще е момиче.Незнам какво ги кара да си мислят че ще е момиче,но каквото ми е отредил господ само да е живо и здраво.А относно въпросът,по който спореше една нова мама...Моето мнение е,че ако едно време хората са били лишени от някой удобства не означава,че трябва да постъпва толкова егоистично и да налага предишният си начин на живот и на нас.Просто се възползвай от възможността тази ти бременност да не е като предишната.А на мен доки  ми каза ,че ФТ ще ми го правят чак в 6 месец  newsm78 newsm78 newsm78 нещо варвя много назад от вас...какво им става на тези доктори незнам ужас.Лек ден от мен мамита и пак ще пиша и следя!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Добро утро!
Страхотно темпо е подхванала тази темичка  Mr. Green Пък и нови емоции срещнах...  hahaha
Аз да ви кажа малко преди да го направим бебока, като съм си правила разни планове, не съм очаквала, че пак ще съм активна в някоя отчетна. Някак се чувствах преситена от първата бреманност. Горе-долу следях докато проходиха децата  Mr. Green После всеки с неговите си проблеми и интереси - форума е необятен  hahaha Та, започна да ми става скучно в отчетната. Не съм предполагала, че още след положителния тест ще се втурна да споделям с целия свят, ама... ей, ме  Blush Кеф ми е да чета, че и на някой друг му се драйфа, е всички са обезумяли за някакво ядене...  Хи-хи даже се сетих първия път как и таткото шпионираше какво се случва в отчетната, после започна съвсем явно да си ми чете темите...
 hahaha Знам ли, може и сега от работа да чете и да ми поправя правописните грешки  Mr. Green

Зазка, честит празник!!!
Пожелавам ти здраве, защото съм сигурна, че истинското щастие вече те е посетило няколко пъти  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1
Айде и от мен,добро утро,този път да се впиша малко по-рано:)Издебнах,шефовете да ги няма и да драсна два реда тук.Elfi4ka и аз така,оня ден ходихме на гости в родителите на милото,и те като пекли едни чушки,едни патладжани,а аз още като забременях и за патладжан не мога дори да си помисля без да ми се догади.Едвам издържах да не  Sick там.Много гадно така с тия миризми.Честито сърчице на Хоуп,и аз се надявам след няколко дена да чуя сърчицето на моята бебка(убедена съм че ще е момиче:)).Дано всичко да е наред.А за секса и аз нямам никакво желание.Даже като ми е лошо едвам позволявам на някой да се доближи до мен.Все ми пречат,сякаш не ми стига въздуха.А през нощта,имам чувството че милото все лежи прекалено близо до мен и само го ръчкам:(Добре че ме търпи за сега.Айде лек ден от мен,аз отивам да се трудя.

# 71
  • Мнения: 23
Добро утро, мами.   bouquet
Пак правих тези календари, според китайския ще е момче, а според инките ще е момиче... Simple Smile)Simple SmileSimple Smile иди разбери

# 72
  • До морето :)
  • Мнения: 328
аз пък вчера не съм  Sick и днес съм по-добре  Party Това с лимона май наистина помага. Преди казвах, че не действа, ама го слагах в чая или нещо такова. Сега като си отрежа един резен и го изям направо - всичко ми минава  Grinning

# 73
  • Мнения: 23
Здравейте момичета! Видях отдавна темата, но мислех, че е рано да се "покажа"! Сега като гледам - май съм закъсняла! Надявам се да приемете още едно МАЙ-че!
Аз още не съм ходила на лекар - часът ми е за 6.10. и бях решила тогава да се "регистрирам" при вас, но вече не ме сдържа!  Crazy
Чаках една година третото ми детенце да дойде при нас и ето сега - мечтата ми се сбъдна!  Crazy Не знам какво да кажа за себе си, освен, че много ме е страх дали всичко ще е наред!?!  Praynig Сама си смятам терминът за 15.05, но да видим докторът какво ще каже. Вие сигурно в предната тема сте си споделили най-първите, тръпнещи Радини вълнения, които сте изживели с тест в ръката!  Laughing Отивам да чета! Аз съм много, много щастлива!  Hug

Добро утро, spasdidi, добре дошла при нас - Майски мами Simple SmileSimple SmileSimple Smile пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.

# 74
  • Мнения: 23
Елфичка и при нас е пълна с такива екземпляри Sick То не бе да мирише на пържен лук, туршии, печени пипери  Sick
Да ви почерпя - аз днес навършвам Христовата възраст Laughing


Честит Рожден Ден,  Zazka!
newsm59
Да си жива и здрава и да се радваш на хубава, лека и безпроблемна бременност а май месец на едно прекрасно, здраво бебче Simple SmileSimple SmileSimple Smile smile3525

Общи условия

Активация на акаунт