МАЙ-четата се показаха сега - 2 тема

  • 20 614
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 32
честито зази Simple Smile да се радваш на здраво и щастливо бебче и да имаш най-леката си бременност Simple Smile

# 76
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Честит Рожден Ден и от мен, zazka!  newsm59 nbirthday newsm67  party023  Gift  cook newsm38  party041 Tada  party002 Gift  ura  bigdance2  Party Time Tada Благодарим за почерпката.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 172
Зази,Честит Рожден Ден и от мен  newsm51

# 78
  • Мнения: 251
Зази,честит рожден ден!Пожелавам ти да си здрава и мнооого обичана:)

# 79
  • на североизток
  • Мнения: 285
Благодаря ви на всички за прекрасните пожелания!!! Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 2 817
А по повод календарите - интересното е, че при мен едва ли не всички дават момиче - и китайския, и този на инките, даже и метода със смяна на кръвта... Пък аз все си мисля, че ще е момче!  Laughing Ама един ден ще разберем кой крив, кой прав...
zazka, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти да се сдобиеш с най-хубавия подарък след няколко месеца, много да му се радваш и да сте здравички!  Hug

# 81
  • Мнения: 23
menyanthe какъв е този метод със смяна на кръвта?

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Зази честит рожден ден и от мен Hug Много положителни емоции и много здраве.   bouquet
АЗ днес закусих и посетих мощно тоалетната. Що ядем като повръщаме после? Чак ме е яд за закуската ми Mr. Green
Относно пола на бебето....имам тайни надежди за момиченце но сякаш ми мисля, че ще е момченце. И таткото се кълне, че е творил мъжко Crossing Arms но вкрайна сметка полът няма значение - важното е да се роди живо и здраво.
spasdidi добре дошла.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 817
http://mamka.ru/calendars/who.html
Ето тук ти го изчислява направо. Аз вече забравих как беше точно, но май на жената се сменяла кръвта на 3 години, на мъжа на 4 и на който му била по-скоро сменена, такъв щял да е пола - това са глупости, естествено, ама като сме любопитни  Whistling
Имаше и едно друго, което сега се опитвам да намеря - там беше с някакви вероятности според деня и месеца на зачеване и май датите на раждане на майката и бащата пак, даваше примерно за конкретен ден каква е вероятността за момче и каква за момиче. Ама ми е трудно да го намеря сега. Там ми излизаше по-голяма вероятност за момче. Примерно към 80% май беше...
Ама това са просто занимавки май - едва ли може да се разчита на такива неща  Laughing

Ето намерих и другото: newsm44
http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl

# 84
  • Мнения: 251
Аз пък първия път,преди да се види пола на видеозон, сънувах,че имам момче.И бях твърдо убедена,ама лекарят друго каза.

После някой ми каза,че при съня било на обратно,сънуваш момче,значи ще имаш момиче.Бабини девитини:)

Да взема да се насиля довечера да сънувам момиче ли,що ли.... Grinning

Божа работа е тя.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 817
Хахаха - значи и според това твърдение би трябвало при мен да е момиче, тъй като сънувах момче. А иначе сега пак гледах какъв процент ми дава - ми то е едва 52% за момче - то не се брои  Laughing

А на който му се занимава - ето още една таблица - там също ми дава момиче  Grinning

http://doctorgeo.6te.net/dpol.htm

И спирам вече, че станах досадна май  Joy hahaha Embarassed

# 86
  • Мнения: 356
хахаа абсолютно по всички таблици трябва да имам момче,а всички казват че ще е момиче...та ще видим по-нататък доки какво ще каже...негова е последната дума! Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 660
Честит рожден ден на Зазка! Жива, здрава и щастлива!  bouquet

Hope_4_life честито чуто сърчице! И аз тайничко се надявам на 13 да го чуя.

spasdidi, добре дошла! Hug

Аз от 2 дни се спасявам от сутришното гадене с грейпфрут за закуска и едни солени бисквити, дето ги правя за Рая, ама и аз ги уважавам подобаващо Mr. Green и не знам внушавам ли си, но не ми се гади толкоз...дори се чувствам доста добре.
Дори сега излизаме на разходка. Wink

Забравих да напиша за киселините. В България моята доки ми предписваше Талцид, тук понеже няма такъв продукт ще видим какво ще ми предпишат след прегледа на 13. Thinking

# 88
  • Мнения: 23
Знам че на която мама и се дояжда по сладичко и тестяно ще има момиче, а тези на кисели краставички, кисели млека, туршийки ще имат момчета... някоя мама, която вече има отроче какво би казала за това?

# 89
  • Мнения: 660
Цитат на: Гери  link=topic=530046.msg16510356#msg16510356 date=1286271724
Знам че на която мама и се дояжда по сладичко и тестяно ще има момиче, а тези на кисели краставички, кисели млека, туршийки ще имат момчета... някоя мама, която вече има отроче какво би казала за това?

Гери, докато бях бременна с Рая ядах туршия и кисели краставички като за световно...в 3-месец така преядох с кисело зеле, че повърнах за първи и последе път през бременността, а имам момиче. Не вярвам много в тези неща, но пък да видим сега как ще е...пак съм минала на кисели краставички поради липса на кисело зеле...ама съм решила да сложа 2 зелки, че поне да свия сърми за Коледа, ако не го изям преди това. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт