Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 46

  • 41 391
  • 718
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 265
Не мога да си изневеря на моята любимка и днес ... ще има да ми горчи кафето ...

Ето я хубавицата ми ... пу пу да не ми е в къщата, а аз в нейната  hahaha hahaha hahaha




Благодаря Ледената кралица  за анкетата ... отивам да гласувам!

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 10:18 от алабала&Ники

# 691
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Събитията с бягството на Неджля наистина са стари, но последствията оказват влияние и сега - може би затова все се връщаме до този момент.

Аз пак мисля, че Неджля щеше да се пребори с чувствата си, по-скоро със силното увлечение към Оуз, ако той се беше кротнал и беше спрял да я преследва и да й говори сладки приказки колко я обича и как тя е единствената жена, на която го е казвал. Неджля се бореше с чувствата си и ако той се беше отдръпнал и беше гледал жена си това нямаше да се случи. Все пак говорим за заслепено младо и неопитно момиче. А в оня момент Оуз се отнасяше към Лейля с такава нескрита досада, че не знам коя нормална жена би изтърпяла това. Дори открито й го казваше, че го задушава и не я издържа повече.

А в момента не мисля, че изпитва нещо към него. По-скоро не може да прости сама на себе си заблуждението и простотията, която сътвори следствие на тази заблуда. Осъзна, че човекът, заради когото нарани семейството си и Джем не струва и винаги ще си спомня за това, когато го види или стане въпрос за него. За съвсем кратко време докато живееха заедно Неджля разбра, че той е мошеник, който краде от шефа си, лъжец, който спи с жената на същия този шеф и очаква дете от нея, изнасилвач, разбра и , че като не успее да се овладее посяга и удря. Еми не е Неджля жената, която може да преглътне всичко това.

# 692
  • Мнения: 6 676
Да ,сигурно Неджля по-скоро се срамува от себе си и от миналото си,не толкова,че обича Оуз..........  Thinking
В предишната серия отново имаше сблъсък между "старите" разбирания на Али Ръза и новата реалност-когато се опитваше да убеди шофьора на камиона да разтовари строителните материали и че той гарантира.  ThinkingОт тази сцена ми стана и тъжно и смешно-Али Ръза не може да осъзнае,че не всички са като него-действителността е друга и не можеш да разчиташ на едната гола дума и обещания,пък били те и на Али Ръза...........  Tired

# 693
  • Мнения: 4 600
В анкетата в блога гласувах за Али Ръза и Хайрие. Смятам, че те са най-нещастни, защото са най-дълго време заедно и разликата между тях е от земята до небето, което не винаги е предпоставка за лоша връзка... Но при тях не става въпрос само за различия в характерите, интересите и пр. Става въпрос за напълно различни ценностни системи. Въобще не знам дали освен децата има нещо общо между тях, нещо, за което да си говорят. Преди да дойдат в Истанбул, бездната между тях е била по-малка, защото проблемите са били по-малко, децата също са били по-малки. Но дойдоха ли в големия град, започнаха и големите проблеми с вече порасналите им деца и бездната между тях започна да става все по-голяма и черна. Не виждам коя двойка може да е по-нещастна - цял живот си бил с един човек, предполага се, че си го обикнал, имате 5 деца и т.н. И една огромна черна бездна, която ви поглъща... Confused

biskit, абсолютно е така! Какво си мисли Али Ръза... Че за някой, който не го познава думата му значи нещо ли? В такава заблуда живее този човек, че чак не е истина... ooooh!

# 694
  • Мнения: 112
Момичета бб тази седмица Джем ще умре  Cry Cry Cry Много тежки серии ни чакат Confused На погребението идват Левент и Аслъ и сестрата на Джем също е на погребението .
Ееее Sad Тъкмо бях решила пак да започна да гледам сериала, че от много време насам го пренебрегвам, но май ще го отпиша изцяло от плановете си  Tired

# 695
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
Това е от златния фонд с култови реплики на Хайрие! newsm62

# 696
  • Мнения: 4 076
Какво си мисли Али Ръза... Че за някой, който не го познава думата му значи нещо ли? В такава заблуда живее този човек, че чак не е истина... ooooh!
Хич не се заблуждава,ами нали все пак трябваше да каже нещо,да разтегне някакъв локум,та да измъкне от кашата некадърния си син.
А и за пред работниците...нали трябваше да запази авторитета на "шефа",иначе съвсем ще се омързеливят.
Или,както каза Джем на Шефкет-"по цял ден си на строежа,а работата върви назад".После,зла била Неджля,че не искала това сътрудничество...ами като си знае стоката,остава и да иска на баир лозе.Не й стигат другите проблеми.
Никак не ми се гледа филма в следващите епизоди.Може да съм нетолерантна към лиготиите и превземките,но за такива неща... ooooh!

# 697
  • Мнения: 186
В анкетата за най-нещастна двойка гласувах за Ферхунде-Митхад.
Липсва основа, липсва дори летвичка, на която да се гради нещо.

# 698
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Напълно си беше права Неджля да не иска това сътрудничество, като знае за кого става въпрос - това първо.
И второ, като знае, че семейството на Джем веднага нея ще набедят.

И аз мисля, че Али Раза се опита да защити реномето на синчето - и пред работниците, и пред доставчика, както и да не стопира работата на обекта. Опита да извади някакви доводи, а то май само това му остана - реномето н абивш околийски управител.

# 699
  • Мнения: 339
Добре де, той този Шефкет толкова ли е малоумен, че да си мисли, че строежа сам ще се прави, а той само ще спи на строежа.  newsm78
В банката го даваха, че даже са го повишили. Значи може да работи сериозно. Сега е предприемач, колкото и малкото Айше.  ooooh!
Прав е Джем да се ядосва. Като е тръгнал да влага толкова пари в този проект и е завлякъл освен семейството си и зет си, да си седне на д*то и да работи, а не да се напива като смок, защото Седеф говорила с непознат мъж и видиш ли светът ще свърши с това.  Crossing Arms

# 700
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Предишният Шевкет пак имаше някаква минимална воля и сериозност.
Този новият е абсолютна карикатура. Филмчето може да се използва като
наръчник за млади момичета "Как да се пазим от мамини льольовци?"

Дори Айшето показва повече характер от него  Laughing

# 701
  • Мнения: 6 676
Този цитат какво би трябвало да значи???  Sick

Чеб, като стана въпрос за малкото Айше ми направи много добро впечатление-и то милото иска да пази тайните на семейството-онази клюкарка-съседката как го заразпитва,а то се усети и избяга..........  Tired

# 702
  • Мнения: 339
Ще ми е интересно, ако накрая дадат, както при Перла, героите след 10 или 15 години.  Flutter
Кой какъв е станал, кой докъде е стигнал. Аз все се надявам, че малката Айше няма да е като каките си. Всичко, което видя, в една или друга степен я отврати. За това каза на Неджля, че няма да е като тях.  Thinking

# 703
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
Този цитат какво би трябвало да значи???  Sick

Чеб, като стана въпрос за малкото Айше ми направи много добро впечатление-и то милото иска да пази тайните на семейството-онази клюкарка-съседката как го заразпитва,а то се усети и избяга..........  Tired

Клюките са си традиция на Балканите! newsm62
Та има ли по-забавно и безплатно хоби като клюкарстването а??????? newsm62 newsm62 newsm62

# 704
  • Мнения: 4 600
Мен ужасно ме дразни това... Донякъде с право всеки мисли какво ще кажат хората... Те едни хора, разбрали-неразбрали веднага се започват едни слухове, едно обсъждане, едно гледане на криво. Донякъде и аз живея в подобна обстановка и е много дразнещо. Някога може и някоя бабка да остане без чене. Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт