Отговори
# 45
  • Мнения: 519
Ето ме и мен в новта тема Hug
Dori уча българска филология-последна година съм Simple Smile
аз също много харесвам френския сайт Ла редут,но не разбирам нищо от поръчки,въпрекиче съм изчела всички теми,свурзани с това...сигурно никога няма да се наема да пусна шпоръчка сама Peace Но ако някоя мама реши може да се гръпираме и да пуснем обща поръчка. Party А относно шишетата на Авент последно тези от жълтата серия ли бяха по-добрите? от къде е по добре да се закупят от аптека или бебешки магазин,или това не е от значение Embarassed

# 46
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Добро утро в новата тема!

Тъкмо се връщаме от преглед, бебка е 2900, в перфектна позиция за раждане, но й е кеф и скоро няма да излиза. Док така или иначе каза да постискам кълки още една седмица, после можело да раждам когато си поискам (не че някой ме пита кога искам аз) Mr. Green Много смешно си беше опънала краката, направо имам чувството, че ще изскочат през кожата ми, но поне безпроблемно й премериха бедрената кост тоя път, че преди две седмици докторът видя голям зор  Mr. Green

После за награда отидохме и накупихме останалите дреболии - ножичка, термометър, четка, гребен, стерилизатор, шишета - спряхме се на NUK First Choice (BPA Free) и вече сме готови да сядаме да чакаме  Whistling

# 47
  • Мнения: 908
Тез двамата ще ги тресна вече с техните записи  Joy Joy Joy алооооу , де се намирате вие , бре ... едно хИлоу няма ли  Joy

 Peace

Дидка, вярно  Embarassed Бубуус, извинявай, съвсем изключих, че ти си напред със седмиците  Blush Значи чакаме новини и от теб до края на ноември  Peace
Дидка, браво на теб, че си чакаш реда  Laughing

ламче, щом й е добре да си поседи още 4 седмици  Peace Какво е то това, една седмица да чакаш... Ааа... още има да папа и расте, че и ти с нея  Grinning

Аз ходих да си проверя резултатите от микробиологията. В кабинета така и не влязох де. Акушерката излезе, пита ме за името и после каза, че нищо нямало  Shocked А АГто като ме гледа преди 1 месец каза, че имам гъбички и че по нататък ще ги лекуваме, за да не стане така, че да се махнат и после пак да се появят. И се чудя как така е излязло на микрото, че няма нищо... Доколкото знам няма как да се махнат от само себе си  Rolling Eyes Да ви питам, нали при микробиология секретът се изследва и за гъбички, не само за бактерии? Защото и това се чудих дали не са гледали само за бактерии  Thinking Сега не знам какво да правя, но ми е притеснено, ако има пък нещо  ooooh!

Иначе да ви се похваля, имам нова прическа, подстригах се този път малко над раменете, така че една година вече мога да не ходя на фризьор  Laughing
Във Варна времето е ужасно, духа отвратителен вятър, който май няма намерение да спира  Cry Хич не е за навън и се радвам, че се прибрах вече.

# 48
  • Мнения: 4
Тез двамата ще ги тресна вече с техните записи  Joy Joy Joy алооооу , де се намирате вие , бре ... едно хИлоу няма ли  Joy
Гледай я бе, не стига че в скайп не можем да се отървем от нея, а сега и тук ни почна Simple Smile Хайде да идва 12-ти, та да си починем малко от теб  Joy
/То с нашия късмет ще се окаже, че МД има Wi-Fi, та и от там ще ни досаждаш/   Mr. Green
ПП. Ще ти го върнем ние - моли се след 12-ти да родиш по-бързо, че всеки ден преди раждането сме при теб  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 68
ММка, от микробиологията се виждат и гъбите. При мен вчера изеле candida sp- което си е гъба. Аз другата седмица съм при док и тогава ще видя какво лечение ще ми предпише. Засега аз съм си предписала Флоражин- с млечна киселина за да поуморя ако може някоя... Confused

Това с реда, добре сте си го определили...ама да видим дребните к'во мислят, че то това не е концерт пожелание... В този ред на мисли се сещам за първата си бременност, понеже подминах термина и отивам при док. да слуша тонове и викам: "к'во става с това дете, няма ли да излиза вече и термина ми мина?, а той отговаря с непоклатимо спокойствие..."Това да не ти е разписание на влаковете, ще дойде когато си реши!"

# 50
  • гр.София
  • Мнения: 250
Ехооо здравейте  newsm03

Първо честита ни нова темичка и да я напълним само с хубави новини и някое ново бебче  newsm53

Аз да ви се похваля, че днес ни изписаха татито от болницата  newsm44 Вече си е в къщи и съм много много щастлива.А малката не може да се отдели от него милата  Simple Smile Сега ще се ровя по нета да видя какво може да яде след такава операция.Ако някой знае ще съм му много благодарна,че не знам какво да му правя за довечера.

# 51
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
здравейте и от мен и да ни е честита новата темичка Simple Smile
Колко ли новини за родени бебета ще има в нея? Simple Smile
Лиана, радвам се, че мъжа ти вече си е у дома. Друго си е, когато човек не е сам.
Lammah: потърпи още мъничко. Поне още 2,3 седмици. Не си давай много зор, да не вземе бебо да напира да излиза Simple Smile

# 52
  • Мнения: 588
MMka при микробиологията ако има гъби би трябвало да се покажат  Hug
Честита прическа, аз след като родя ще си направя  4470

liana85 браво, че са изписали мъжлето, бързо възтановяване му желая  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 285
Такааа, момичета аз знаете ли за какво съм се замислила - нали за болницата ще ни трябват прибори, чашка и пр. Вие такива за еднократна употреба ли ще си вземете или нормални?  newsm78

# 54
  • Мнения: 68
Лиана, чудесно е че таткото вече си е вкъщи. Бързо възстановяване му желая!

Момичета, имам малко странично въпросче. Другата седмица имаме годишнина и искам да изненадам половинката с викенд някъде. Ориентирах се към Хисаря. Първо ако някой може да ми препоръча някой хотел и второ- подходящи ли сме в този си вид за някакъв вид спа процедури...щото ми се иска да има някаква глезотийка, ама да не е само за него.... Naughty

# 55
  • Мнения: 5
 Simple SmileМамчета,привет!Такива сте бърборанки,аз май цяла тема пропуснах без запис,попрочитах набързо между редовете само,че откакто съм се прибрала в БГ нямам ден застой Whistling
Цяло лято избираме жилище,накрая дойде мъжа и за една вечер взе решение,само дето е още на акт 15 и има довършителни работи,така че сега се налага да остана в панелката на нашите с бебо,когато се появи за 2-3 месеца Cry
Но пък всяко зло за добро,апартамента наистина е супер и мн голям,слънчев,в широк център,та стигнахме до извода че хубавите се разпродават на зелено,а аз се скъсах да търся готов.
Бебо е 2 кила,и беше добре допреди ден,вчера май се уплаши,че имах ПТП,един младеж(19г) така ме отпра с колата,чееее и двете врати откъм моята страна са сгънати smile3511
В сряда колата ми влиза в сервиза,но ми стигат нервите и тичането и разправиите,та бебо нещо се е укротил,горкия на какъв стрес го подлагам последните дни,не е истина Sad

# 56
  • Мнения: 81
Здравейте,хайде и аз да се запиша в новата ни тема,при нас всичко е наред, определихме вече и дата,та на 26 октомври,живот и здраве,ще я вадят втората ни принцеса Grinning

# 57
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
zuzi_pretty, аз имам някакви пластмасови мисля тях да сложа.
poli25, това с влаковете ме разби Simple Smile много ми хареса.
liana85, браво че са изписали таткото сега вече поне няма да се разкъсваш да обикаляш из София. Бързо възстановяване!
vessy1, кутиите са наистина много сладки Simple Smile

# 58
  • Мнения: 38
подходящи ли сме в този си вид за някакъв вид спа процедури...щото ми се иска да има някаква глезотийка, ама да не е само за него.... Naughty

Poli, маи ще се разочароваш, но на този напреднал стадий от бремеността, нищо за теб няма да можеш да си позволиш...не може сауна, не може турска баня, не може масаж (освен ако не ти правят частичен и то само на краката отпред  Mr. Green ), не може джакузи или минерално басейнче, заради доста топлата водичка, е освен ако не искаш да му забързаш излизането на бебчо  Shocked   Wink  Така че, подобре някой месец, след раждането се насладете на такъв уикенд, хем да си възвърнеш силите и енергията  Wink

Лоша мишке, много гадно това с колата...дано бебо не се е стресирал много и гледай да не го достресирваш  Hug

Лиана85, супер за мъжо, да се възстановява по-бързо и да си се гледкате и глезите взаимно  Flutter

# 59
  • Мнения: 18
Здравейте от мен. Да се наместя и аз в новата темичка, да ни е честита и пълна само с хубави вести (Мимозка,  Hug за заглавието)!!! Днес с Малчо се гледаме в къщи, че лелите от градината щели да ходят някъде и само една сборна група щяло да има, та който можел да си гледа детенцето. Той съответно сутринта беше разочарован и пита дали няма да ходи при децата - "Искам!!!"  Mr. Green Времето е ужасно, климатика работи с пълна пара и само за малко излязохме до едно кафе с детски кът. Земетресението снощи изобщо не сме го разбрали - май се прибирахме от майка по това време и карах кола.
поли, споделям мнението на Бебославка - аз съм голям фен на спа-то, но съм разучила и знам, че с бременността не е много съвместимо  Rolling Eyes
Лианка, браво за изписването. А относно подходящата храна в случая - готви му по-течни неща, супички и леки манджички, да няма газообразуващи съставки - варива, зеле, люто.
Теди, честита прическа!!!
Лоша мишке, добре сте дошли! А за апартамента - хубавите работи бавно стават! И ние живяхме близо година след раждането на малкия у нашите, ама после наготово си влязохме. За удара - ужас! И мен като ме удариха преди години, "шофьорчето" беше на 19. Хем не могат, хем бързо карат -  #Cussing out
Айде, до скоро!!!

Общи условия

Активация на акаунт