Отговори
# 735
  • Мнения: 519
Тъкмо се прибрах от доки и да се отчета тежим1.870 с уговорката,че може и да е повече според нея съм с много тесен таз и ме съветва за операция,но за съжалние тя не изражда,та ще видим какво ще каже Скочев в четвъртък....Аааз толкова много искам нормално... не се спряхме по време на прегледа и най вече показвахме мъжките атрибути Party вече нямам търпение да идва края на октомври Hug Hug Hug На болните бързо оздравяване...утре ще си взимаме кошарката и ще понапазруваме останалите неща Laughing

# 736
  • Мнения: 11 565
Започна НОЕМВРИЙСКИЯ бебевалеж, майчета и татковци чакат бебчетата със копнеж
 newsm78

# 737
  • София
  • Мнения: 22
Ето ме и мен!!!
Да се отчета набързо - днес бях на тонове и съдов хирург.Тоновете този път бяха перфектни!!! Grinning А съдовия хирург каза,че всичко е наред - да си раждам нормално, само трябва да ми се постави една инжекция преди и 7-10(по една на ден) след раждането!!!Много съм доволна! Grinning А и консултацията я преместихме за четвъртък ( да не чакам до събота)....Просто перфектно!!!Сега остава да почна да спя нощно време(и тази нощ неможах да мигна)....

На болните мами - бързо оздравяване пожелавам,а на тези с придобивки - честито!!!

# 738
  • Мнения: 1 878
Мимче, честита ви сушилня!
Тонивил, да не би да бъркаш нещо с програмите?!  newsm78 Първия път и аз сложих едно зареждане на най-дългата програма, чаршафи и кърпи. Излязоха страшно сухи и много намачкани. Оотогава ги пускам за не повече от час, час и половина и са ок. Моята има и някакви програми и възможност да определиш времетраенето затова ти казвам като часове. А плетени неща не смея да слагам. Все още има бая неща да разучавам, не ми е много ясно, кое може и кое не може да слагам. Все се опасявам, че ще се свият нещата  Whistling.
Бебославче, направо ви завидях на теб и Мравчето за кафенцето  Hug Аз също бях на кафенце с братчедката, после при нашата лекарка  Wink .  А за форумската среща:изглежда наистина, че хората са си изкарали супер! Аз не бих отишла. Едно е отчетната темичка, а друго е да се видиш с хората от Клюкарника  Mr. Green!
ДесиМ. браво за резултатите!  Peace Днес направихме с моята лекарка един последен тест, от който зависи вида на раждането. Стискайте палци! Резултатите ще излязат до няколко дни и тогава ще знам със сигурност!  bowuu
Щях май да пиша още нещо, ама забравих!  Thinking

# 739
  • Мнения: 154
Мимче-браво за покупката! Тук всички ползват сушилни, просто никой не простира. Аз отначало се дърпах да позлвам-но поради липса на нашенски си простор, се примирих и сега бих казала, че съм доволна. Плюс това, няма да ти се налага да гладиш всичко, заради термичната обработка.
Тонивил, аз винаги до сега слагах на най-ниската температура за сушене, а моята е доста мощна и винаги за не повече от 30-40 минути. Сега само дрехите на бебешока ги сложих на умерена температура, че повечето са памук, но определено вълнени и такива или не суша или слагам на най-ниската възможна температура.
Мама Мими-споко и аз сънувам разни щуротии, но нали се опитвам да се нагласям позитивно, та засега моите са позитивни, поне тези които са свързани с бебока Wink
На болните мами, искрено им съчувствам, но честно да ви кажа-освен да се поддържате с бабини щуротии, истината е, че просто трябва да си го изкарате. Кофти е, че сме свикнали -настника-хоп лекраства, а сега няма и бабините щуротии не помагат особено. Търпени  Hug

# 740
  • Мнения: 425
didka banditka за носа ми изписа Sterimar, за гърлото - гаргара с Eludril (това е някаква вода против възпаление на венците) малко е гадничко, но пък май има добро действие, и вит. С разтворим да пия. Доктора каза, че това е безопасно за бебето. Дано да ни минава бързо на всички болни, а другите мами много да се пазят, че е гадничко - и без това е трудно да се спи с тоя корем, сега и със запушен нос  ooooh!

# 741

Общи условия

Активация на акаунт