Божестен 4ийзкейк

  • 24 255
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Ще го пробвам в най-скоро време!

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    belinda , огромно благодаря за рецептата! Heart EyesСтрахотно вкусно се получи.Едва го скрих за да го опитат и престоял в хладилника за една нощ.

   

 Ползвах сирене Филаделфия и стана страхотен.

  Сега очаквам по форумска традиция едната гъска като скочи в локвата и останалите да я последват. WinkНаистина препоръчвам този чийз кейк, страхотен е.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 387
Страхотна рецепта, ще я пробвам довечера и ще споделя!   chef   bouquet

# 18
  • Мнения: 43
ще се пробва ясно е! Peace

# 19
  • Мнения: 56
Здравейте момичета!

И моят чийз... се пече в момента.
Утре ще споделя за резултата и отзивите на домашните. Laughing

# 20
  • Мнения: 372
Ммм... изглежда страхотно, а рецептата е страшно лесна. Ще се пробва непременно!
Благодаря за споделеното!
   bouquet

# 21
  • Мнения: 56
Белинда, благодаря ти за рецептата.  bouquet
Чийзкейка е наистина божествен!

# 22
  • Мнения: 1
Благодаря за рецептата! Имам въпрос :може ли да се добавят сушени плодове, имам череши и червена боровинка, кое да избера?

# 23
  • Мнения: 1
Ето и резултата със сушените череши

Чийзкейка не е лош, на мен не ми допада много защото мирише на яйца, а аз въобще не ям такива, мъжа ми каза че му е малко мазен, но това беше вчера след като беше само изстинал, днес се надявам да не етака. Другия път ще го изпробвам с цедено к.мляко и ще пиша.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, щом не ядеш яйца, не трябва да правиш чийзкейк с печене, а другия тип - дето само се охлажда Simple Smile Ако ще пробваш с цедено мляко, по-добре такъв, отколкото да го печеш, според мен този няма да стане с кисело мляко, няма да може да се опече, ще е твърде рядко. Не знам де, ако искаш пробвай Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 149
Много апетитно изглежда Hug

# 26
  • Мнения: 1
 belinda вкуса вчера беше вече друг, явно си му трябва време, и на яйца не мирише вече толкова, и на мъжа ми му хареса. Задължително ще пробвам с к.мляко, аз доста добре го изцеждам, а и от яйцата трябва да стегне добре, другия път смятам да сложа повече бисквити, че тавичката ми е 26см.

# 27
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
От доста време му се каня на този чийзкейк. Ще имам гости и мисля да го направя. Искам само да попитам, дали някой го е правил с обикновена крема-сирене. Дано ми отговорите бързо   bouquet

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 15:50 от Calypso

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Тези дни в предаването си Иван Звездев прави чийз кейк с обикновено крема сирене. Реших да купя вчера за да видя дали е добро на вкус - хареса ми. Смятам тези дни и аз да спретна един чийз кейк с бг крема сирене Simple Smile.
На "Хранинвест" ООД е моето крема сирене. Не е солено изобщо.

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 16:20 от Solar Wind

# 29
  • Мнения: 213
Аз правя с обикновено крема сирене, но внимавам с марката - открих, че фф вкус е много солено, а едно на милтекс е направо ужасно
Слагам линка към резултата, че снимката е ужасно голяма: http://kaliiscooking.wordpress.com/2010/09/23/cherry-swirl-chees … 0%B5%D1%88%D0%B8/

Общи условия

Активация на акаунт