НСОУ - Овча Купел - мнения има ли ???

  • 6 558
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте !!! Какви са мненията ви за Национално Училище София (бившо 151СОУ) ???
Разбрах че за малките имат транспорт и са целодневно на училище, занимавали ги по интереси с какво ??? Дайте малко повече информация и мнения моля !!!!    bouquet

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте !!! Какви са мненията ви за Национално Училище София (бившо 151СОУ) ???
Разбрах че за малките имат транспорт и са целодневно на училище, занимавали ги по интереси с какво ??? Дайте малко повече информация и мнения моля !!!!    bouquet
Привет!
Моя син е първи клас и на първата седмица го преместих в друго у-ще.Да ти кажа много съм доволна, но всеки родиител трябва сам да решава според ситуацията!

# 2
  • Мнения: 83
Има ли други мнения !!
 Кое е най-доброто училище в Овча Купел ???

# 3
  • Мнения: 43
Мнение за НСОУ София имам, защото и двете ми деца учиха там от 1 до 4 клас. Всъщност едното още е там, но така ми се иска да свърши тази година и да се премести, че използвам минало време. Много ме болеше преди за това училище, за прекрасните идеи, които вече са погребани и за няколкото свестни и истински учители, които все пак срещнахме там. Но вече считам, че няма шанс нещата да се оправят.
Одисеята е дълга, няма да я описвам, ако се поровиш в нета ще откриеш следи от драмата на това училище.
Фактът в момента е, че там не си заслужава да си записваш детето, освен в краен случай на необходимост да ползваш (и плащаш) транспорта и целодневното обучение. Всички други надежди за по-различен метод, подход и отношение са обречени.
Училището е огромно като брой деца, неохраняемо като околна територия, разградено откъм Околовръстното шосе и ако не случиш и на учител... трагедията е пълна.
Ако все пак се налага да изберете това училище заради допълнителните екстри - транспорт и целодневно обучение, единственият учител, заради който си заслужават компромисите е г-жа Здравка Ботева, която би трябвало да поеме 1 клас през следващата учебна година.  
За другите училища в квартала нямам информация.
Успех!

# 4
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
За мен 88СОУ е много добро. Има занималня за първи клас, предлага се и транспорт. Класната ни е страхотен човек и учител. За стола нямам мнение, не го ползваме.

# 5
  • Мнения: 1 187
В 88СОУ дъщеря ми е 1 клас, доволни сме и от класната и от госпожата на занималнята. За 151-во впечатлениеята ми са само негативни, имам познати дечицата учат там от чутото от тях мнението не ми се е променило, много натоварват децата с домашни за почивните дни, не успяват да си напишат домашните в училище и се налага да пишат почивните дни недописаното + допълнителни домашни. Мога още да пиша. Това е лично мое мнение, всеки да си прецени къде да си запише детето. Аз също исках да запиша детето си там, но не съжалявам че не я записах.

Общи условия

Активация на акаунт