Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 105

  • 91 079
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 708
Колова, благодаря за отговора, и ще съм ти благодарна, ако пуснеш линка с таз пантофа, която явно съм изпуснала Simple Smile


Аз си пускам ПЪРВАТА КОМЕРСИАЛНА торта, която направих Simple Smile като тематиката си беше по поръчка на момиченцето, за което беше Simple Smile Първата русалка, която направих е с огромни очи, бая е опулена  Joy Joy Joy, много е смешна, втората е малко по-малко, а третата е с най-нормални очи, ама все пак си трябва опит. Може би като я видях, че съм я спретнала с такива първата трябваше да я поправя, но си признавам, че ме домързя.

Та това е. И аз доживях да продам торта Simple Smile



Много си харесах футболиста на Валерия и летящите пеперудки на Ванчето Simple Smile

Раяяя чантата е невероятнаSimple Smile Ходих да разглеждам детайлите, шевовете са просто като истински. Много е барната Simple Smile
Ииии една много хубава оранжева торта видях Simple Smile Лельо Ог много голяма работа е падало по тез бисквитки. Предполагам, че черните детайли са оцветявани допълнително с четка. Или има начин да се докара такова черно на тесто? Аз до сиво го докарвам и грам нататък не придава черно да стане Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 21:14 от Krische

# 736
  • Мнения: 17
Здравейте!Днес трябва да почерпя....ставам на 30г., направих две тортички едната е за у дома, другата за колежките утре, блатовете са дяволски кейк, с кафяв ганаш и още един крем който се получи много добре крем коняк на Стила долче с разбита сладкарска сметана, блатовете напоих с кафе, получи се добра комбинация!


извинявам се за размера на снимките....

marulka_s -много добре си покрила, отдолу борда също е чуден!
Krische-честито за първата поръчка, момиченцето сигурно е много щастливо, много е хубава тортата, синьото е много сладурско, русалките вярно опулени малко, но то това е доста трудно струва меи се, аз от фигурките съм правила един заек само и той....
по-назад какво ми се наби на очи естествено една много изпипана торта на Рая, такава чанта и аз имам мерак да направя, в края на месеца имам повод и се каня ама ще видим...

# 737
  • София
  • Мнения: 2 671
Заповядайте в новата тема

# 738
  • Мнения: 3
Катичка аз скоро правих бувки от тестото на Димитрана, то е като РМ2 и много трудно съхнеше- от влагата че тогава валеше. Но мисля че от ММФ хептем няма да изъхнат, освен ако имаш да сложеш и тайлоза. Аз когато правя рози от ММФ те си стоят меки, много трудно съхнат. По правило фигурите трябва да съхнат на стайна температура, но аз съм забелязала че като че ли в хладилник, може би по-слаб съхнат по-добре.
Крисче ха ЧЕСТИТА ти първа поръчка, да завалят още мнооого! Отлично си се справила, рапаните по метода на Патрияни ли ги прави? Ще ти пусна линка и мойта кройка, но хайде да е друг път че сега вече издишам.
Нинче Да си жива и здрава миличка, много щастие ти желая и реализиране на всичките ти мечти! Мнооого изкушаващи торти! Аз тези готовите кремове нещо не ги долюбвам, бях пробвала ром и ми беше много тежък, но виж ти ми даде идея-така като се смеси със сладк. сметана няма да е толкова натрапчиво.
Ето една тортичка от мен, утре още една като я снимам на дневна светлина

# 739
  • Мнения: 184
colova,благодаря.Повтвърдила се е вече обувката ми.Дано да не падне утре от тортата  Grinning

# 740
  • Мнения: 153
здравейте!
някъде назад някой беше споделил че си купува боите от този сайт http://www.cakesforyou.biz/index.php?ActinicSID=fbde5febc121f6dd … ste&search=Go    но колкото и да се ровя не успях пак да го открия кой беше писал за него!

ВЪПРОСА МИ Е - някой може ли да сподели как става заявката към сайта и колко време им отнема доставката?

или евентуално от къде могат да се купят хубави неонови бои / сещам се само за КАДЕМЛИЯ , но там направо дерат/ , иначе аз използвам тези от маг. на три уши и цветовете не са кой знае какво

Общи условия

Активация на акаунт