Баба каза така... Тема № 2

  • 140 495
  • 724
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 365
Като човек имащ дископатия ме изумявате колко опасни неща пишете.  #Crazy Първо загряването на местото с ракии и оцет , а и мазила които сгряват може да ви обездвижи за седмици напред. Загряването е абсолютно противопоказано. А Нурофена при дископатии не помага, или просто не е било дископатия. Laughing
Иначе и мене чекръкчия ме оправи. Още си я имам де, но поне няколко месеца не се е обаждала, а преди нямаше мира.

Ми точно чекръкчията ми каза след неговата намеса вечер преди лягане да мажа първо с оцен, после с ракия, и аз му се доверих. Мазах се 5-6 дни.


И аз като бях на физиотерапия ми загряваха кръста!Не знам но е много гадно да те боли кръста,направо ми иде някой път да вия от болка! Cry

# 241
  • Мнения: 92
Здравейте момичета, не успях да изчета цялата тема, но искам да попитам за някой бабешки лек за сваляне на високо кръвно, или нещо което да се взема превантивно...
Благодаря предварително   bouquet

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте момичета, не успях да изчета цялата тема, но искам да попитам за някой бабешки лек за сваляне на високо кръвно, или нещо което да се взема превантивно...
Благодаря предварително   bouquet

Аз знам за канела. Разбъркваш канела с вода и пиеш  Peace

# 243
  • Варна
  • Мнения: 1 559
само записче 55

# 244
  • Мнения: 555
И аз да споделя:
При силен гърлобол  си спомних една рецепта, която за момента ми се видя малко абсурдна , но от нямане на какво друго .... пих греяна кока кола - за има няма 15- 20 мин. болките в гърлото утихнаха и спах спокойно през нощта ; след това го прилагах на всички домашни "любимци" и им подейства  smile3521
Просто я затопляш или я кипваш?А на деца-любимци дали я приложи  Grinning

tandonova79 Да! давам го на детето си, (ако бях пробвала по- рано в/у себе си сигурно щях да си я дам и на 1.5/2год - тогава имахме ангина и големи проблеми). Според мен е по-добре тя да помогне, ако може, отколкото с АБ да се лекува;
да е топла(гореща) като чай ,( и варена, или само добре затоплена) все ни помага  Peace

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета, кажете някоя рецепта за лишеи/екзема , че на бебчо му излезе нещо като лишейче, но е само на едно място и няма другаде. По грубо и леко зачервено е мястото. Мазах с на д-р Тайс един крем, но не виждам резултат, а педито ни изписа веднага кортикостероид, а  не искам да мажа с него все още.

# 246
  • София
  • Мнения: 2 132
Зехтин- студенопресован. И аз  така не исках да мажа с КК и бебето ми стана със много суха зачервена кожа навсякъде бе петите и дланите. После мазах. Tired

# 247
  • Мнения: 234
Здравейте момичета, не успях да изчета цялата тема, но искам да попитам за някой бабешки лек за сваляне на високо кръвно, или нещо което да се взема превантивно...
Благодаря предварително   bouquet

Аз знам за канела. Разбъркваш канела с вода и пиеш  Peace

Чай от невен .
Чесън.

# 248
  • Мнения: 234
Момичета, кажете някоя рецепта за лишеи/екзема , че на бебчо му излезе нещо като лишейче, но е само на едно място и няма другаде. По грубо и леко зачервено е мястото. Мазах с на д-р Тайс един крем, но не виждам резултат, а педито ни изписа веднага кортикостероид, а  не искам да мажа с него все още.

Семе на  сминдух, седефче, коренище очиболец-смесваме. Сваряват се билките с 1 литър вода и се правят компреси с отварата на лишеите.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета, кажете някоя рецепта за лишеи/екзема , че на бебчо му излезе нещо като лишейче, но е само на едно място и няма другаде. По грубо и леко зачервено е мястото. Мазах с на д-р Тайс един крем, но не виждам резултат, а педито ни изписа веднага кортикостероид, а  не искам да мажа с него все още.

Семе на  сминдух, седефче, коренище очиболец-смесваме. Сваряват се билките с 1 литър вода и се правят компреси с отварата на лишеите.

мерси   bouquet Ще пробвам със сминдух, че от него имам  Peace

# 250
  • Мнения: 234
Момичета, кажете някоя рецепта за лишеи/екзема , че на бебчо му излезе нещо като лишейче, но е само на едно място и няма другаде. По грубо и леко зачервено е мястото. Мазах с на д-р Тайс един крем, но не виждам резултат, а педито ни изписа веднага кортикостероид, а  не искам да мажа с него все още.

Семе на  сминдух, седефче, коренище очиболец-смесваме. Сваряват се билките с 1 литър вода и се правят компреси с отварата на лишеите.

мерси   bouquet Ще пробвам със сминдух, че от него имам  Peace

Не съм сигурна,че ще се получи ефект само от едната.Затова съм написала-смесваме

# 251
  • Мнения: 555
Момичета, кажете някоя рецепта за лишеи/екзема , че на бебчо му излезе нещо като лишейче, но е само на едно място и няма другаде. По грубо и леко зачервено е мястото. Мазах с на д-р Тайс един крем, но не виждам резултат, а педито ни изписа веднага кортикостероид, а  не искам да мажа с него все още.

Aко е лишейче пробвай със сребърна вода от аптеката ... мазах 2 дена по 2-4 пъти и изчезна  Peace
Сребърната вода много ни помага и при хрема  Hug

# 252
  • Мнения: 234
А аз дори я пия. Правя си вкъщи .

# 253
  • Русе
  • Мнения: 904
А как се прави

# 254
  • Мнения: 234
Както в църквата. Laughing
Взимаш шише минерална вода или от чешма слагаш добре измито сребро.
В случая ползвам пръстен.
И така докато изпия водата.Не го вадя.
Поне аз така правя.
Има някави специални уреди,които я правят чрез ток.

http://zaper.artcom.bg/%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%B7%D0%B0-%D1 … qkCFQRqfAod8FQnqw

Общи условия

Активация на акаунт