Баба каза така... Тема № 2

  • 140 671
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Миличка, първо трябва да се успокоиш! Мисли позитивно и не си представяй най-лошото. Hug
Аз ти препоръчвам да си лееш един куршум за уплаха при някоя баба дето ги разбира тия неща.Ако вярваш в това, разбира се.Иначе няма да има смисъл...
Можеш да си вземеш лактогонен чай на Хип, да ядеш повече супи, житото също действа добре ,както и ореховите ядки. А също и сок от зелена ябълка. Всичко това го пиша от опит, изпробвано е успешно. Hug Hug Hug

Мерси Славена80, занесоха ми вече дреха за леене на куршум , сега изпратих майка ми да вземе чай на хип и жито . Искам този път да кърмя , затова ще направя всичко възможно . Хубав ден

# 661
  • Мнения: 6 018
tsvetelina83   Hug опитай се да се успокоиш,освен лактогонни чайове и жито и при мен зеления лук също оказваше много добро действие Simple SmileТова че чувстваш гърдите си меки не означава непременно че нямат кърма все пак в един момент те не са толкова препълнени и посъветвай се с момичетата в кърмаческия ,винаги отговарят и подкрепят.

# 662
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Меките гърди изобщо не са показател за количеството кърма! Лактогонен чай има за 1-2 лв по аптеките, не е нужно да е на Хип. Направи консултация с консултант на ЛЛЛ!

# 663
  • Мнения: 735
Аз предложих чая на Хип, защото най ми допадна на вкус. Иначе другите за по 1-2 лева не ми бяха приятни и не можех да се насилвам да ги пия. Успокой се и всичко ще се нареди. Освен това, както са казали и момичетата, свържи се с консултант по кърмене - много ще ти е от полза. Hug

# 664
  • Мнения: 1 457
Пиенето на много вода способства също образуването на кърма. Пий по 2- 3 литра поне вода  Peace

# 665
  • Мнения: 735
Минавам да питам за някоя бабина магия против киселини. И не ми казвайте сода, моля. Simple Smile

# 666
  • Мнения: 6 018
Минавам да питам за някоя бабина магия против киселини. И не ми казвайте сода, моля. Simple Smile
за съжаление само сода има,до там докъдето съм стигнала,трябва да се стегна и да я довърша темата,че има 5 страници до новата,надявам се да успея тази седмица.

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 1 058
Минавам да питам за някоя бабина магия против киселини. И не ми казвайте сода, моля. Simple Smile

Известно време можеш да се храниш разделно и те ще спрат.

# 668
# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Чували ли сте за тая "рецепта"...При вис.Т с памучен тампон,напоен в камфоров спирт се обтрива гръбнака на детето-от горе на долу-100пъти.

# 670
  • Мнения: 115
tandonova79, благодаря за рецептата  bouquet.
Чух тази рецепта в едно предаване с Йорданка Христова, която  я сподели. Уж я запомних и миналото лято, когато ми трябваше я търсих къде  ли не, но не я открих. Този път си я записах newsm78, дано не ми потрябва.

# 671
  • Мнения: 431
Чували ли сте за тая "рецепта"...При вис.Т с памучен тампон,напоен в камфоров спирт се обтрива гръбнака на детето-от горе на долу-100пъти.
Чувала съм и съм го прилагала много пъти,но не съм забелязала видим ефект .

# 672
  • България
  • Мнения: 490
преди време ми поставиха диагноза поликистозни яйчници и ми назначиха хормонални таблетки
пих два дни но имах чувството че сърцето ми ще се пръсне и веднага ги спрях
сега в дясно ниско долу имам внезапна ужасно силна болка
много боли #Cussing out
пия бял равнец прочетох доста добри неща за него
 newsm78какво друго да пия
скоро не мога да отида на лекар поне седмица

# 673
  • София
  • Мнения: 10 886
Ето една от рецептите на Петър Дънов:http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:g0PZ7T1g_Xg … ct=clnk&gl=bg
По принцип невенът се използва при много от гинекологичните проблеми.
Другото, което знам е, че иглотерапията действа при поликистозни яййчници.

# 674
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
А някой знае ли рецепта за хемороиди , роди ми се бебенце преди две седмици и започна ужаса - сутрин пия топла водичка с мед , дуфалак за разхлабване , пюренца от синя слива и круша уилямс ...но ефекта нулев. Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт