Професионални серии за коса - 13

  • 52 519
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
можеш ли да напишеш как точно е обяснено
малко прекалено ми се струва ежедневно миене

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Ухааа, и аз сега видях, че в златна рибка има категория редкен, още няма продукти, но си е добър знак, особено за такива като мен които нямат собствени кредитни карти Peace. Това още повече опровергава слуховете за затваряне Laughingна сайта.

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
светът се променя .... в 21 век, кото е век на информацията и разстоянията са нищожни... не може да се очаква статуквото да е като в 20 век....

ако тогава достъпът да професионална козметика е бил чрез салони, сега вече не е и все пак говорим за малки и преносими артикули - мобилността е на лице

аз мисля, че и преди салоните са печелили основно от услугите...там също има голямо развитие ... тябва да помислят как да се развиват, а не как да се капсулират и ограничават други сфери - като електронната търговия.....

# 18
  • Мнения: 8
 a.l.e.n.a,благодаря ти!
Наистина си права,че косата сама ще си покаже до кога има нужда от цимента.

Много ми хареса горният ти пост. PeaceНапълно съм съгласна с теб.  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 956
Купих си Форс вектор шампоан и маска - много съм доволна. Не сляга косата, става по-жилава, по-еластична, по-лъскава, по-твърда, по-плътна, по-суха... Абе всичко , което искам... Ама не достига продуктите за обем, които бях ползвала на Канебо...

Можете ли да ми препоръчате хубава преса за коса. Да става за изправяне, но и за къдрене (онова къдрене с навиването на косата около пресата и после пресата се плъзга надолу) и да има приставки за вафлички. И да е максимално щадяща към косата.
Имам една на Бейбилис с пара, много е стара и детето й скри някъде приставките за изправяне... А и не съм никак доволна от нея.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Охххх четох четох...доста теми назад, и стигнах да извода, че шампоана и маската които ползвам в момента май трябва да ги заменя с нещо друго за известно време. Шампоана и маската са на Алфапарф, но сега като им четох съдържанието се оказа, че са някаква протеинова серия..имат кератин, протеин и ред други неща. Въпросът е в това, че аз ги ползвам доста време, още повече преди товаа ползвах Форс Вектор, та май ми е дошъл в повече кератина, и за това не съм много доволна от косата си. С какво ме съветвате да ги заменя? Абсолют рипеар дали е подходящо, понеже са ми под ръка Rolling Eyes. Косата ми не е в лошо състояние, няма цъфтежи и късащи се краища...суха е, но тя винаги е била такава, а и с изрусяването....., косама е дебел и твърд. Мога да пусна снимка по-късно, да добиете представа Rolling Eyes.
Сега отивам да чета поста на Мис Нели за новите неща които е пробвала....

# 21
  • Мнения: 3 214
Мис Нели, благодаря за информацията за деминерализиращите продукти. Веднага скокнах да ги търся в ибей, но от първия открих само 2-3 предложения, и то големи разфасовки, а от втория въобще няма  Confused Имаш ли наблюдения дали периодично се появяват, че да проверявам по-честичко...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Мис Нели, благодаря за информацията за деминерализиращите продукти. Веднага скокнах да ги търся в ибей, но от първия открих само 2-3 предложения, и то големи разфасовки, а от втория въобще няма  Confused Имаш ли наблюдения дали периодично се появяват, че да проверявам по-честичко...
Друго за което се сещам, е да си ги поделим Peace, аз искам да си взема от продукта, по описанието на МисНели изглежда подходящ за мен, но голяма опаковка....ще ми е много Rolling Eyes.

пп снимка на косата, както бях обещалаhttp://www.facebook.com/photo.php?fbid=1319982979808&set=a.1 … amp;ref=fbx_album.

# 23
  • Мнения: 0
А някой има ли впечатления от продуктите на Клерал? Хвалят ми ги, но един шампоан е 22 лева и не ми седават толкоав пари за нещо непроверено. Thinking

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
P-r-o-l-e-t,
щадяща преса - няма такова животно  Mr. Green- но гледай поне плочите да са хубави, с хубаво покритие, евентуално с йонизатор, ако ще правиш и букли с нея - да не е с най-широките плочи

там постоянно се променят технологиите - най добре разпитай на място

наскоро В & С си купи може да сподели

за щадящ ефект обаче при ползване на преса - ползвай подходящи серии и продукти - за изглаждане, термозащита, хидратиране ...

Охххх четох четох...доста теми назад, и стигнах да извода, че шампоана и маската които ползвам в момента май трябва да ги заменя с нещо друго за известно време. Шампоана и маската са на Алфапарф, но сега като им четох съдържанието се оказа, че са някаква протеинова серия..имат кератин, протеин и ред други неща. Въпросът е в това, че аз ги ползвам доста време, още повече преди товаа ползвах Форс Вектор, та май ми е дошъл в повече кератина, и за това не съм много доволна от косата си. С какво ме съветвате да ги заменя? Абсолют рипеар дали е подходящо, понеже са ми под ръка Rolling Eyes. Косата ми не е в лошо състояние, няма цъфтежи и късащи се краища...суха е, но тя винаги е била такава, а и с изрусяването....., косама е дебел и твърд. Мога да пусна снимка по-късно, да добиете представа Rolling Eyes.
Сега отивам да чета поста на Мис Нели за новите неща които е пробвала....

мисля, че Intense repair ще е по-подходяща, но ако Absolute repair  ти е под ръка – пробвай и ако не ти е тежка – продължавай, а ако е – ще опиташ нещо по-леко   Peace

# 25
  • Мнения: 3 675
Първо искам да благодаря на MissNellie за новата теми и най-вече за дългоочакваното от мен мнение за новите продукти.   bouquet
Аз си харесах Philip Kingsley - Elasticizer и видях, че го има и от 500ml  Party Възнамерявам да си го купя и съм сигурна, че ще остана доволна.  Simple Smile

P-r-o-l-e-t, с интерес чета писанията ти във форума  Simple Smile При теб ми харесва това, че не се задоволяваш с малко и все искаш, искаш.... Laughing
Но,  P-r-o-l-e-t, за съжаление все още няма наистина щадяща преса за косата. Аз си купих наскоро преса с йонизатор, но изобщо не ми се вижда щадяща. Ако случайно взема да изобретя някоя щадяща преса или се натъкна на такова чуждо изобретение, ти обещавам да те информирам веднага.  Peace  Laughing
А до тогава гледай да си купиш преса, която има и по-ниска температура и задължително използвай добър термозащитет продукт.
Под ниска температура нямам предвид 180 градуса, а наистина ниска, защото има доста продукти, които предпазват косата до 180 само.

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
В & С къде видя еластичния продукт?

видях, че го има навсякъде
във feelunique голямата разфасовка е около 40 пауна, малката 20

# 27
  • Мнения: 3 675
В & С къде видя еластичния продукт?

видях, че го има навсякъде
във feelunique голямата разфасовка е около 40 пауна, малката 20
Докато ти отговоря, ти сама си си отговорила на въпроса.  Simple Smile
Да има го на доста места. Сега само трябва да реша от къде да си го купя.

Забравих да ви се похваля, че си купих Real Control Overnight Treat на Redken. Simple Smile

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
сега четох на официлния сайт, че е за афро-карибски коси или много увредени или тип грубо/къдрави(по класификацията)

за изключително порьозна, жадна и суха коса Wink)))

а го има и в Extreme вариант  Peace

ммм, да - и аз ще съгреша ...изкушенията са - за да им се отдаваме  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 675
Аз мисля да пробвам с Extreme  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт