2880 лв. накуп за майки студентки - 4

  • 46 573
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
В края на май, да, заедно с детските ще ги преведат.

# 721
  • Мнения: 722
Хм, за тази тема имах предвид, че си доста запозната Laughing. В един момент си помислих, че сме колежки.

# 722
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Хм, за тази тема имах предвид, че си доста запозната Laughing. В един момент си помислих, че сме колежки.

Я метни на лични ти какво работиш.

# 723
  • Мнения: 15
благодаря за отговора

# 724
  • Германия
  • Мнения: 518
подадох си документите миналата седмица, само да ви попитам за колко време превеждат парите, там ми казаха да отида след 2 седмици за някаква заповед, но не и след колко време ще са мина сметката?

Месеца, следващ този на подаване на молбата.Ако си подала през април значи в края на м.май ще бъдат преведини.

Подадох документи на 30 март, преди 3 дни ми преведоха цялата сума  Peace

# 725
  • Мнения: 1 762
Здравейте,

имам въпрос - студентка съм в НБУ, но последния семестър мина- има висящ стаж и проект, както и дипломна , дали ще е проблем да ми издадат уверение? Термина ми е юли.

Благодаря.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,

имам въпрос - студентка съм в НБУ, но последния семестър мина- има висящ стаж и проект, както и дипломна , дали ще е проблем да ми издадат уверение? Термина ми е юли.

Благодаря.

питай в канцеларията дали в уверението,ще пише студент редовно

# 727
  • Мнения: 1 445
И на мен ми преведоха паричките, цялата сума   Peace

# 728
  • Мнения: 3 985
И аз да се похваля с преведени парички  newsm10

# 729
  • Мнения: 9 494
Честито на всички Party
Ама вземете почерпете поне виртуално дееее Crossing Arms Laughing

# 730
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз чакам паричките след 20 май  Grinning Ще ми е за втори път да получа тази помощ  Crazy

# 731
  • Мнения: 9 494
Браво, браво  bouquet Е те на това му се вика с един удар- 4 заека Joy(едно следване=2деца+2помощи) ехааааа Laughing

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Хайде аз да почерпя (другите щом не се сещат), че и на мен преведоха паричките Simple Smile

# 733
  • Мнения: 9 494
А така де! Laughing Честито, много приятни емоции да ви донесат!  bouquet

Наздраве!


# 734
  • Мнения: 49
И аз да се похваля с преведени парички  newsm44 не мога да приложа снимка с почерпка, но да се смятате за почерпени  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт