Да прави номера МАЙчето знае от сега - 5 тема

  • 20 496
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10
 Hug мами, аз съм ваканция една седмица и си наваксвам с форума  Laughing
добре дошли на новите мами   bouquet и прегръдки за тези разбрали цвета на гащите  Heart Eyes сигурно е толкова вълнуващ момент
Myst много се радвам, че новините са добри при вас   Hug повече крака ти да не е стъпил на онова място, където те уплашиха така  #2gunfire
Джей честит рожденик! И моето съпружеско тяло е скорпион  Laughing
толкова ми стана мило като четох, че някои от вас вече си усещат дребосъчетата да се обаждат отвътре  Heart Eyes искам и аззззз  Hug
аз в четвъртък съм на първия видеозон (т.е. ФМ) и такова шубе ме е затресло, че няма на къде повече  Confused вълнувам се, че ще видя малкото човече, но и ме е страх от неизвестното, дали всичко е наред, добре ли се развива  Sad лесно не се става майка  Praynig
при мен всекидневното повръщане продължава и явно детето е вегетарианец, защото месо не съм яла от... не помня от кога дори  Laughing само като видя реклама с месо и  Sick

# 661
  • Мнения: 2 172
Здравейте милички,

днес бяхме на доки и мога да се похваля, че гащите са ни сини отвсякъде  Simple Smile Преди три години като бях бременна с малката изобщо не са ми правили такава ранна морфология, имаше само една в 18-22 седмица и толкова. А доктора сега ми обясни, че всъщност това е най-важната морфология от трите, защото още от сега се виждат всички бъдещи проблеми, недай Боже да има такива.... Важното е, че бебчо е супер, акробат номер 1 и БХС то ми е чудесно, така че голяма усмивка от мен и само хубави новини чакам от всички вас
 Hug


Честити сини гащи  Heart Eyes

Сега съм изключително обнадждена,че и на мен ще ми кажат във Вторник какво е  Rolling Eyes Ще бъда на 13 седм. и 3 дена  Rolling Eyes

Адски много ме боли главата от снощи,сега си измерих кръвното и се оказа 90/50 при нормално за мен 115/75  #Puppy dog
Пия кафе и кола и да ви кажа ми помина  Grinning Какво е това чудо,никога не ми е падало кръвното .Винаги си е бетон  Thinking

# 662
  • Мнения: 137
RH несъвместимост не сме правили. То задължително ли е?

За мен е задължително, защото аз съм отрицателна група, а мъжа ми е положителна.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 302
Здравейте момичета,

бясна съм , ходих да се запиша на ЖК е успях, но ме уведомиха , че СПИН, Васерман,Хепатит, RH несъвместимост са платени, докторката работела с Цибалаб, не може в друга лаборатория. Сега ще звъня в Здравната каса....

И на вас ли ви казаха същото или ме будалкат??????



Това няма как да е така законно. Лекарката ти дава направления за кръв и ти можеш да си ги направиш където пожелаеш, съответно може и в лаборатория, работеща със здравна каса. Въобще всякакви твърдения от сорта "работя само с ..." са несъвместими със закона за защита на конкуренцията най-малко Rolling Eyes, а за ЖК по здравна каса съвсем - имаме право на безплатни изследвания. Поне аз не съм плащала нищо. Аз бих вдигнала скандал на твое място и бих настоявала за това, което ми се полага. Ето тук е описано на какво имаме право: http://www.momentofpeace.net/wp-content/uploads/2008/04/maichino … draveopazvane.pdf

Честити сини гащи на uniqueless.

Winy, и моето бебче явно е вегетарианец - и аз имам непоносимост към месо. Е, от време на време се насилвам да хапна, но си оставам с хапка-две и го бутвам настрани.

# 664
  • Мнения: 137
Току що говорих с ЗКаса и ми казаха , че всичко е безплатно, но в лаборатории който имат сключен договор със ЗК.

Утре отивам с таткото и ще се разправям.

Лек ден

# 665
  • Варна
  • Мнения: 302
Да, така е, освен това лекарката няма право да ти нарежда в коя лаборатория да ходиш, направлението за изледванията не се дава за конкретна лаборатория и ти можеш да отидеш навсякъде.

# 666
  • Мнения: 3 459
Елфи, и аз бях 13-та седмица като ходих, но док не беше категоричен.
Каза май ще се гласите за момиче, но не мога да съм напълно категоричен !
Да видим на теб какво ще каже Simple Smile

# 667
  • София
  • Мнения: 100
и аз съм с RH отрицателна, и нещо съм се притеснила, защото е рисково при втора бременност.
знаете ли кога се измерват антителата?

# 668
  • Мнения: 300
Здравейте!
Добре дошли на новите майчета!
Джей Да ти е жив и здрав рожденника!  bouquet
Myst Май с лекарката трябва да се разправяш в такъв случай.Аз платих 2 лв. такса за всички изследвания
Честито на всички разбрали пола!  bouquet Време е за едни розови гащи за разнообразие
Аз днес бях на ФМ.Много беше вълнуващо,още повече че таткото за първи път вижда малкото човече,което сладко си спеше.После лекарката го събуди и то се протегна и се обърна на другата страна  Laughing Но пък успя да го хване точно като се протяга,за да го измери хубаво.Вече е 6см,което отговаряло за 12+4,но било нормално.Всичко си е в норма,всичко си има.Много хубаво беше разперило пръстчетата на ръчичките.Чухме и сърчицето-175 удара в минута и лекарката вика "леле за къде бързате" Grinning
Въобще беше много вълнуващо.Питах и за пола,но тя каза след 14г.с.Но като каза,че човечето е идеално-все ми е едно какво ще е!
После отидох до Майчин дом за БХС.взеха ми кръв и в четвъртък следобед мога да си видя резултата в интернет.

# 669
  • Мнения: 2 837
Здравейте и от мен! Джей, жив и здрав да ти е рожденикът, да е много грижовен татко!
Честито на виделите малките си слънчица и на всички с хубави новини Simple Smile
Аз утре ще си взема резултатът от БХС и после чак през декември съм на преглед, а бях свикнала с ежеседмично ходене по време на рисковия първи триместър...
Хубава вечер от мен!

# 670
  • Мнения: 3 459
Благодаря на всички за пожеланията !  Hug

Чувствам се адски тъпо, тъй като цял ден ми е много лошо и само лежа, а не ми се иска да провалям празника на мъжа си. Но в това състояние за излизане навън и дума не може да става. Постоянно ми се повръща, от три дни съм супер отпаднала сякаш се скапвам тотално.  Confused Ей досега съм лежала. Нямам и никакво желание за ядене, а предвид моя апетит това си е направо стряскащо. За цял ден съм изяла една принцеска и едно парче кашкавал. Дано по-бързо отшуми това неразположение, че се чувствам егати развалината.

# 671
  • Мнения: 69
Момичета, и аз вчера се разписах на поредната консултация.Много странно значи, нито ме мерят, нито ме теглят...тя ме пита с колко съм наддала и аз си казвам. Малко нелепо ми се вижда така, ама такава е практиката явно. Поне ме видя за 2мин. на видеозона и с половин уста ми каза, че видяла пишона, ама нали и първото ми било момче та не искала да ме разочарова. Та така, май още с един мъж се уредихме, то цяла армия стана бре!
Разгледа ми резултатите от БХС дето така ме бяха уплашили и според нея са си супер, не се налагало никаво амнио.То вярно, че от всичките числа аз гледах, където е най-малката стойност и си реших, че съм в голяма опасност. Е, не било така, това били яисла на статистиката за тази възраст, а не конкретно моя резултат. Дано е права, но ще потърся поне още едно мнение.

# 672
  • Мнения: 0
zdravejte,
moje li i az da se vklucha tuk. chakam purvo bebe na 17 may. Simple Smile

# 673
  • Мнения: 3 459
zdravejte,
moje li i az da se vklucha tuk. chakam purvo bebe na 17 may. Simple Smile
Разбира се, че може. Тук всеки е добре дошъл !   bouquet
Ще сме ти благодарни ако пишеш на кирилица, тъй като писането на латица във форума е забранено !

# 674
  • Мнения: 0
Мамчета да ви се похваля и аз Simple Smile Вчера ходихме с таткото на БХС и ФМ Simple Smile Видяхме си бебчето Simple Smile Много палаво и игриво бебче си имаме ,не спря да ритка и да се върти ....но за жалост още немога да го усетя Sad Доки ни успокои ,че всичко е в норма и бебо е здрав и добре развит Simple Smile Много съм щастлива мамчета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт