Седмицата 23.08 - 29.08

  • 7 790
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 498
Ybag,не си само ти в такова състояние-станахме две....
и аз незнам как ме търпят околните....
мен започна лекичко да ме боли корема, така че предполагам , че лелката утре ще се появи при мен....и поради това съм много нещастна Sad
направо ми писна от всичко и имам чувството, че нямам сили да продължа напред....защо не става...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 100
Valia77 tova che te boli koprema neznachi che shte ti dojde!
iPri parvata mi bremenost vsichki simptomi che shte mi idva biha na lice!
Naprevenie, bolki,gardite me naboliavaha, korema mi se podu.
Prz polovin chas hodih da gledam dali e doshlo!/ togava iskah da idva, ne biahme planirali bebe!/
Da ama ne .1.2.3 den i nakraia +test!
ne se otchajvaj, oshte e rano .
Stiskam palci da ne doide tozi mesec!
A za nervite neznam! Napravo shte poludeia!

# 47
  • Мнения: 3 205
Shushka за изследванията виж тук:
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=158

Аз лично ще ходя за общ клиничен анализ на кръв и урина, TORCH-комплекс (за рубеола, че май съм я карала, но не е сигурно и за токсоплазмоза, че имаме котка); за кръвната група и резус-фактора мисля да кръводаря, че да ми е безплатно Rolling Eyes надявам се да не припадна, че аз като видя кръв и... почвам да се олюлявам и да бледнея.
Освен това ще ида на гинеколог за микробиология и натривка за хламидия. По принцип е добре да се направи и натривка на шийката на матката (цитонамазка), но аз си правих през май месец и няма смисъл да правя пак без очевидна причина. Абе в общи линии за каквото докопам талонче ще ида на изследване, за да може ако има нещо да го лекувам преди да забременея. Планирала съм си и зъболекар, но другата седмица ще ида - не мога всичко наведнъж да преглътна...
Та това е в общи линии, не че се съмнявам, че съм болна, но ще е за мое лично успокоение  Laughing  Laughing  Laughing  Другата седмица като докопам пак и-нет ще пиша кое как става, препоръки от доктора, цени, приключения и т.н. За сведение, аз ще си правя изследванията тук, в Пловдив.

# 48
  • Мнения: 689
Мила Valia77 не мисля все още да правя тест, защото симптомите ми са като на идване на лелката Imp
А и този път смятам да изчакам необходимото време преди да си правя тест и се опитвам да се изолирам от мисълта за евентуална бременност Neutral Face

# 49
Цитат на: Shusha
Известно време се почудих каква е тази "лелка" за която всички говорите  Laughing
хехе, сладурани. Не ми е ясно защо така сте го кръстили,..............


Цитат на: Morena
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: stasy
Цитат на: DEianaZ
На какво казвате ЛЕЛЯ ФЛО?


 НА МЕНЗИСА Embarassed

а защо така го кръстихте? Много ми е любопитно.. Wink


Веднъж , Теодора сподели тук , във форума , че в някои английски сайтове с леля Фло наричали менструа..... и от тогава и при нас се наложи  Grinning .  Та така .


Само не буйствайте момичета    Wink  и дано не ви гостува лелята! Sunglasses

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 21 618
Тази гостуваща блейка бях аз !

# 51
  • Мнения: 689
Мерси Госте за инфото!!!

# 52
  • Мнения: 689
Моренка а защо не си направиш автоматично регистрирването!!!

# 53
Цитат на: Sunshine
Криси отговарям тук, че както го подкарахме в темата със запознанствата.... Rolling Eyes
И аз съм чувала за много такива първоначални отрицателни тестове, а после се оказва, че има бебче. Искрено ще се моля и ще се надявам да се е получило!


Благодаря ти Съншайн, но тази сутрин леля си каза тежката дума Embarassed . Cry

# 54
  • Варна
  • Мнения: 618
Явно вси4ки ни тресе нервата-аз едвам се узъптявам да не сръбя милия и той горкия се държи на растояние , че незнае всеки един момент как ще реагирам Embarassed
Днес най-накрая се наканихме да правим медицинските, взеха ми кръвчица, и кръвното ми естествено се заби в земята , че сега се наливам с кола:)Лек ден на вси4ки!

# 55
  • Мнения: 3 154
Криси съжалявам за лелката Cry  много е лоша! Все идва когато не я искаме... ама какво да правим.... Дано пък другия месец и още 9 след това да забрави за тебе (както и за всички нас)
юлче на теб късмет при изследванията!
А за нервните като мен ... спасение няма за съжаление... лошото е, че моя мъж нещо не е така търпелив когато съм в такова състояние и се поскарваме по малко Twisted Evil , ама след това всичко минава. Аз лично гледам да не общувам много много в този си период Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 3 205
Хъхъ, Младен всеки път ме пита дали не съм бременна като изпадна в такъв лош период Twisted Evil За съжаление при мен тези гневни изстъпления не се покриват с ПМС-то... Даже понякога ми се случва да съм като слънчице точно преди да ми дойде, а на 2-3-ти ден да изпадна в злокобно намръщено състояние #2gunfire  Rage . И тогава Младен като ми каже "бременна ли си?" при условие че мн. добре знае че ми е дошло, се разсмивам и ми минава... Аз лично мисля, че мъжете са златни душици, а вие? Laughing

# 57
  • Мнения: 437
юл4е, благодаря ти за изчерпателната информация Simple Smile Определено ще ми е от полза!
Благодаря и на Морена за инфото относно "лелката"  Laughing
Забавно е Wink Поне докато не се сетиш за същността на въпросна омразна лелка  Close

# 58
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И аз да се присъединя към изнервените - вече 3-ти ден не мога да си намеря място, единствено под душа се чувствам по-добре. Направо не знам кое искам повече в момента - да ми дойде в неделя и да се успокоя или да не ми идва и да празнувам...

# 59
  • Мнения: 1 037
Е,хайде дано "скапаната леля" да ви подмине и да останем по-малко в този форум!!!!
Аз утре ще ходя на лекар и ще си правя всевъзможни изследвания,за да съм спокойна.Все пак 5 месеца "бебеправене" не са много,но не са и малко.А до утре ми стискайте палци всичко да е наред при мен,за да се успокоя и ........каквото сабя покаже.Успех на всички,които чакат радостна новина.

Общи условия

Активация на акаунт