МАРТенче рита с крачета, мама го вече усеща - тема 6

  • 31 179
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Ето ме и мен в новата темичка
тони бонбони хубаво е че си решила до посещаваш лекциите на ЛЛЛ за кърменето
Аз ходих на две и мога да кажа че се страшно полезни
На втората даже имаше две мами с кърмещи бебчета

# 16
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Записвам се и аз със  stork-boy   Hug
Снощи сърфирах из нета  Grinning така да се каже и гледах бебите креватчета.За сега смве решили да не купуваме дървено легло, а една кошара. Вие как мислите кое е по-удачно и удобно  newsm78 аз си харесах кошара на дисни за игра и спане, ама още нз дали ще ми свърши работа

# 17
  • София
  • Мнения: 4 590
Прекрасна тема!  bouquet

И аз ще помоля за едно stork-boy (терминът ми е 6 март). Simple Smile

Ние сме с дървена кошара и сме доволни. Синът ми още спи в нея, дори не сме свалили решетката. Blush Сега мисля да я оставим за бебето и да купим голямо легло на баткото, ако ли не - вероятно ще вземем пак кошара (дървена) и за мъника. Едно от предимствата й е, че е по-стабилна (поне на мен така ми се струва) и може да се използва до по-късна възраст, като се трансформира на легло.

# 18
  • Мнения: 0
iliqna_ , теб те няма вписана. Кажи си местоживеене, коя бременност подред, години

# 19
  • Мнения: 1 296
Ехааа, честита ни нова темичка !!! Да я изпълним само с хубави новини и полезна информация!!!

Валари, искам да помоля и на мен да сложиш едно  stork-boy

# 20
  • Мнения: 1 365
Валари, прекрасна тема!!!   bouquet
Сега да ви покажа какво си взех от моята приятелка: 1бр юрганче за количка, 1бр юрганче за легло, 3бр терлици, 2бр шапки. Ето ги и снимките: 
http://media.snimka.bg/7523/021300719.jpg
http://media.snimka.bg/7523/021300720.jpg
http://media.snimka.bg/7523/021300722.jpg
http://media.snimka.bg/7523/021300724.jpg
http://media.snimka.bg/7523/021300725.jpg
http://media.snimka.bg/7523/021300726.jpg

Сега си чакам и пелената в синьо-бялата гама. Някой, ако нещо си хареса, може да си направи поръчка...  Ще ви кажа после и цените, ако ви интересува, разбира се...   bouquet

Сега относно корема - вчера така зверски ме сви много ниско долу, че не можех да помръдна и да си поема въздух. После ме обляха едни горещи вълни... Ужас. Ходих на ЖК, питах док и тя каза, че матката е спокойна и сигурно е била някоя колика от червата...  Tired Ако са такива коликите на бебетата, направо разбирам защо плачат миличките!!!

# 21
  • Мнения: 49
 Embarassed има ме вписана ilianailieva термин 7 март  Embarassed сажелявам забравих да кажа че си смених името

# 22
  • София
  • Мнения: 181
котенце1, страхотни са нещата, приятелката ти има златни ръце Grinning
Аз също бих си поръчала от тези на първата снимка сините шапка и терлички, ако има в розово с удоволствие:D

# 23
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен!   bouquet
Честита ни нова и хубава темичка   newsm51  newsm51

Лееелее, не мога да ви изчета, да не говорим, че вече забравих какво четох   newsm12  hahaha
Честито на  всички разбрали пола  newsm51
Честит Рожден ден на bzepic само хубави мигове и радост.      newsm59     bigdance2

ВАЛАРИ ако може едно синьо щъркелче  newsm17   Mr. Green

iliqna_ ние изкарахме с кошара тип легло до 3-тия и р.д. и сме много доволни, защото я ползвахме и за път  Peace и сега мисля пак да купим такава, а когато порасне, вече да мислим за легло  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 8
ВАЛАРИ.Моляте сложи ми розовото щъркелче.

# 25
  • София
  • Мнения: 181
mama_vessy , natali05225 ,Tasha  , добавих ви щъркелчета Wink Grinning
 

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 16:47 от maiski3

# 26
  • Мнения: 57
Здравейте мами, не съм ви следила две дни и вече нова тема. Валари, благодарности, че се грижиш за нас   bouquet

За мамите с добри новини - поздравления, за болните - бързо оздравяване, за новите - добре дошли  Hug

Да ви споделя какво ми се случи  Sad След като се събудих като размазана вчера (не знам от тия земетресения ли беше ...), супер напрегната и с едно кофти предчувствие, едва изкарах целия ден, а той беше от ония прекрасни дни, за които си мислиш само "кога ще свърши???". Та лягам си вечерта с идеята само да се наспя и през нощта се събуждам от едни супер горещи вълни, които ме обливат. Ставам, за да отворя вратата на терасата и усещам как във всеки момент ще се сгромолясам. Едва се докопвам до леглото и за по-малко от 15 секунди някъде, цялата бях в студена пот, всичко ми е черно и все едно тавана ми пада на главата. Ръцете ми се схванаха от лактите надолу и това тотално ме извади от равновесие. Събуждам милото на минутата - той носи вода, мери кръвно, и така след около 7-8 минути и се оправих, но в това време си мислех, че ще припадна. Толкова зле не помня да ми е било до сега. А милото така се стресна, че вече беше готов да звъни на 112 и на док.

Говорих днес с док и той ми каза да спя само на лявата страна, и въобще по гръб. А аз като се замисля спя главно по гръб и на дясно. Та сега ще сменяме местата в леглото, да видим. На някоя от вас случвало ли й се е нещо подобно?

# 27
  • Мнения: 1 365
На мен ми се случи веднъж преди няколко дни. Бях сама, бях навън и като ми се подкосиха краката, като ме обля една студена пот, едва се прибрах. Имах чувството, че ще се сгромолясам на земята. Но след 10-тина минутки отмина... Слава Богу!!! Много е гадно, но поне си била вкъщи и милото е било до теб...  Hug Аз предполагам, че е нещо от кръвното, но не съм питала док, защото забравих. Утре отивам да си взема новия болничен и ще я питам, защото и аз спя и на лявата и на дясната страна, а най-много по гръб... newsm78

# 28
  • Мнения: 7
Запис и от мен моля за едно stork-boy на 12.03.2011 г.

Леко бременеене на всички.

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте, мили Мами!

Чета ви безмълвно от няколко месеца. Бих желала да се присъединя към вас. Терминът ми е за 25.03. За мен това е първа бременност. На 35 год. от Варна. Чакаме момченце.

Днес за мен беше един невероятен ден: бяхме на ЗД - невероятно изживяване - преливах от емоции. Laughing Всичко е наред. Днес получихме и резултата от амниото - всичко е наред и по този повод реших да се присъединя към групата.

Общи условия

Активация на акаунт