Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 106

  • 81 148
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 965
Eхеееей! нова тема си имаме!!! Целувки за Руми.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ, начело с моя син.  Grinning Да сте ни живи и здрави!
Румка - да ти е жива и здрава малката пораснала Ида. Нека много да те радва и слушка. Тортата и е много сладка.
Дарилинке - страхотна торта за кръщене. незнам какво не и харесваш, ще ти кажа какво не ми харесва на мен. Къдричките. Направила си ги много добре между другото, но не ми харесва височината на която са поставени.
Цолова - тая изсипана кошница е много ефектна. Крайно време е да се изкажа за обувките, та да вземеш да мирясаш и да спиш вече. С риск да ти пораснат крилца, ще ти кажа че твоята торта ми беше фаворит откъм изпълнение в това предизвикателство. /Накрая Аталанта те измести де, ама там е друга приказката/ По самата ти торта имаше какво още да се желае, но обувките ти бяха един голям шедьовър. Цветът също беше уникален. Леко, не се пъчи и не се надувай толкова. Виждам те!!! това си е изцяло мое мнение.
Милейди, и твоята торта е един шедьовър. Много е нежна и много ми допадна цялата композиция.
Кристинкеййй! Честита ти първа поръчка, душко! Време ти беше!!! И аз ти пожелавам красиви и безцелулитни торти!!!  Heart Eyes





# 31
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честито на празнуващите днес!

Дими не са теменужки - някакво друго цветенце е седи малко усукано като грамофончетата както са но пък формата е различна. Цвета докарах с омесване на червено и тъмно кафяво тесто май и една идея черно имаше вътре. В общи линии една част кафяво и около 3-4 части червено е ама моето кафяво е шоколадов цвят. Нищо не съм дъствала аз едвам и нишестето успях да сваля.

*MILADY* дай повече снимки на тази розова красота че така нищо не се вижда....

# 32
  • Мнения: 1 173
Нинче ЧРД   bouquet
Ванче честит ти именник - жив и здрав .
Цолова вземи моля те си напиши името че си Цолова а не Колова  Laughing . Тортата е много хубава , в кошницата има ли нещо ( аз мисля за правя такава обърната , но с есенен мотив  Simple Smile ) .
Руми да не са ти разместени настройките на апарата . Тортата е много сладка , от долу по борда също има листенца , нали .
Дарилка изчистена в бяло - красота . Забележката ми е - на розите им се вижда центъра .
Милейди е ...ти искаш всичко в едно , хем сиропирана торта , хем 20 см висока  Laughing . Това чудо как го покри , при високите торти с малък диаметър лесно се получават плохи , но твоята изглежда страхотно .
Крисче много хубава морска торта , русалките малко поококорени  Wink, но красива все пак  Grinning
Шемет формичката не е ли за blossom http://www.jenniferdontz.com/viewproduct.php?itemid=set002 .

# 33
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609

Точно тези са ... ако някой ми каже що за цвете е това ще съм му признателна.

# 34
  • Мнения: 1 173

Точно тези са ... ако някой ми каже що за цвете е това ще съм му признателна.
По принцип си е черешов цвят , обаче при големината на тази формичка ...по -скоро си е цвете за "декорация" . Нали са много популярни сватбените торти отрупани с черешов цвят  Grinning .
 Аз имам мерак за dogwood , обаче много кинти , ей ...30$  ooooh!

# 35
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз много му се чудих на dogwood-а  - в крайна сметка взех това и хидрангеята... Отвратителни цени са - между другото точно това цвете не ми го бяха таксували в сметката  Blush ама открих тази работа чак като се прибрахме от Щатите - та съм на далавера.

# 36
  • Мнения: 1 243
Момичета, помагайте  Praynig
Направих си крема за торта Рафаело и стана божествен, но не ми стигна за блатовете и започнах да правя втора част, обаче.....нещо се обърка. Не мога да постигна пухкав крем, колкото и да разбивам с миксера. Може ли да е от кондензираното мляко? Първата партида я правих с мляко от Русия (един приятел ни го донесе и понеже никой не му обръщаше внимание дълго време го използвах). А втората-я правя с мляко от нашите магазини- Dutch LAdy. Крема ми стой като пресечен, на мини бучки и след като изключа миксера сякаш сед появява вода  Confused Офффф дано ме разбрахте
Какво да правя?

# 37
  • Мнения: 634
Влизам за да покажа тортите от уикенда и две от днес.


снимките са от телефона и са отвратителни Sad


Весел празник на всички именници  bouquet
tsve_te,не съм го правила за това не мога да помогна ,дано някой да ти даде съвет.

# 38
  • Мнения: 1 173
цвете не е от млякото , пресякла си маслото . Оправяне не знам дали има , пробвай леко да го затоплиш на водна баня ,и разбий , но не знам дали ще се "събере" както се казва .

Маслото си има граница до която може да поеме други съставки , когато дойдат в повече и се пресича . Предполагам си сложила повече мляко този път или една от съставките е била с различна температура ( по студено масло , по топло мляко ...)

Албенка Хана ти  ли я рисува  Shocked  ...много добре е станала . Бебешката е супер сладурска .

# 39
  • Мнения: 157
4ЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИ4КИ ПРАЗНУВАШТИ ДНЕС
Дарилка,много нежна торта,тия волани много ме плашат,но ще ги преборя някой ден Laughing
Крис4е,4естита ти първа поръ4ка,по вода да ти върви(то тортата ти показва Heart Eyes)
за русалките само мога да те поздравя,4е не си използвала кукли Peaceнищо 4е ги виждаш ококорени
Албенка,вси4ките торти са хубави,но за Хана Монтана направо ти завидях за уменията Heart Eyes Hug
Цолова,страхотни обувки,невероятни..за цвета нямам думи
Кошницата ще се копира и то мнооого скоро(дано не се сърдиш) Heart Eyes
Милейди,макар и малка снимка ,голяма красота ..много ми се иска да я разгледам по добре
Руми,да е жива и здрава малката принцеса
Нинон,4естито и на теб със закъснение  bouquetПанделката е разкошна
Пепи,мятай тия торти,когато можеш ще пишеш..
Шемет4екакто винаги на ниво
Това успях да запомня.
Аз добре си помързелувах.Имахме годишнина докато половинката беше в болницата,та решихме да разпуснем след напрежението
направих 2 бързи торти от днес за утре(много мразя така,но понякога и така става).Докато правих Китито се обадиха за още 2..кога ли ще и мине модата на тая котка

# 40
  • Мнения: 11
Здравйте момичета!
Отново виждам прекрасни тортички!
Искам да пожелая Честит празник на всички именници и рожденници!
Бъдете много щастлив и обичани. Намирайте винаги поводи за празнуване за да ни радвате с красивите си торти.

  bouquet

# 41
  • Мнения: 634
Рая,много ми е лесно да рисувам върху фондан .Косата стана много хубава ,но на снимката не се вижда.Оцветих я първо с кафява боя и после на места минах с черно и златиста перлена .Получи се много ефектно сякаш е на кичури.
Патриянка ,страшна си мила.Защо ти омръзанаха тортите с Кити?Толкова са готини HugКажи мила за колко време ти съхнат тези китки?Букетът е страхотен .Поздравявам те Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 1 243
  bouquet Какви красоти! Оставам безмълвна! Дори и нямам намерение да показвам първия си провал  Cry
Имам нужда от седмица почивка , за да пробвам отново! Много ви благодаря з апомощта и подкрепата, но явно не е за мен. Ще пробвам още веднъж след време и ако пак не се получи се отказвам, само ще ви наблюдавам и ще ви се възхищавам.
КАк да съхраня провала си до 10 ноември? В хладилник или на стайна температура? Тортата е Рафаело, с маслен крем и покритие от марципан Варна с някакви подобия на фигурки.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
  bouquet Какви красоти! Оставам безмълвна! Дори и нямам намерение да показвам първия си провал  Cry
Имам нужда от седмица почивка , за да пробвам отново! Много ви благодаря з апомощта и подкрепата, но явно не е за мен. Ще пробвам още веднъж след време и ако пак не се получи се отказвам, само ще ви наблюдавам и ще ви се възхищавам.
КАк да съхраня провала си до 10 ноември? В хладилник или на стайна температура? Тортата е Рафаело, с маслен крем и покритие от марципан Варна с някакви подобия на фигурки.

В хладилник естествено. И не се срамувай да си покажеш тортата- тук не хапем  Wink


Уффффффф... ето и моите последни
Отивам да пека меденки, да сглобя една двуетажна и да направя вечерята  #Crazy

Тук нещо сгавих с устата на русалката Sad


Досадният омнитрикс с фигурки. Вид от другата страна има ТУК


Единичка с влакче


Тук не знам кое ми беше по-досадно и уморително за правене- къщичката или фигурките


Една семпла торта за кръщене


И една единица, която трябваше да е едновременно и жираф

# 44
  • Мнения: 29
само се записвам и отивам да ви чета и разглеждам.По-късно ще ви коментирам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт