Годишни АЛТЕРНАТИВНИ форумски номинации - "Малинки"

  • 33 960
  • 631
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
"Вижте ме...ама друг път" - $hantalche
За същата потребителка - ''Гъз глава затрива'' /буквално/.

# 16
  • Мнения: 4 115
Мъжът и жената интимно- November Rain и Ecstasy ( за технологията на аналния секс)

# 17
  • Мнения: 1 217
Медал " Митьо Пищова " за опеката му на фен клуб " Кулезич ", безкласието да си събуеш обувките за да не разнасяш мизерии по кухненския теракот, и най-после за традицията да джавкаш по всеки безразличен към класата ти-Марадони.
Отегчителни стари кучета- пак той + хора му.
Ха такачка, мноУ хубуу ми са получи изказа тоя път Mr. Green Ще допълвам Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 3 096
Отегчителни сюжети за шекспирови сонети или да се самовъзпеем за публиката - творчеството на Катюнгелче

# 19
  • Мнения: 3 405
"Вижте ме...ама друг път" - $hantalche
За същата потребителка - ''Гъз глава затрива'' /буквално/.

тук, ако може линк  Blush

# 20
  • Мнения: 2 196
Не може. Пускаше дамата за по пет секунди една снимка по дупе, ама с изрязана глава и после я триеше.
Ако е имало и други по дупе и  по без глава - да се сложат и те в тази категория.

# 21
  • Мнения: 3 437
Мъжът и жената интимно- November Rain и Ecstasy ( за технологията на аналния секс)
Разширителят и жената интимно, по-скоро  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 115
Е те вече бяха минали частта с разширителя, Висша лига са. Simple Smile

# 23
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Що дойдоха номинациите и лепнаха реклама на "умно" лЮкарство. На ви сега.

# 24
  • Мнения: 7 831
Бояна си избра вчера Бийвъс. Но, също така й ходи дървен философ. И за избегнем "дървен", което звучи леко обидно, можем да й присъдим Пинокио. Малко дълго стана, дано сте го разбрали.

Празно, по-празно, най-празно - Смарти. Там дори не е нужно да си многословен, защото се чудиш, как да я определиш.

Най-неадекватен мод - Ерика. Тя вече не е мод, не е и Ерика, но си е все така неадекватна.

Да не пропусна Борис, който тази година, където и да се опиташе да седне, все му ръбеше. Чак бАнаЛно стана.


п.п. Номинацията за злобна е за мен, знам, да, да...  Hug
п.п.2. Разваляте и тази тема с лигни, инфантилизъм и оригиналничене. Язък.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 228
Ауу, Кейси това, което си написала е жестоко ( не, под жестоко нямам предвид суперско) ...

# 26
  • Мнения: 516
Макаренко - крейзи чик. За непримиримите, безусловни и твърди методи за възпитание, които демонстрира във форума. Не знам за вас, но аз не бих искала да съм и дъщеря.
Ред-актор в действие - Валентина - жената, която може да вземе хляба на  цялата редколегия на вестник "Култура". Кеф ти критически анализ, кеф ти съвети за фабула, език и стил. Да, да- темата за младите писатели и поети руулз!

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 16:41 от Дона Флор и нейните двама мъже

# 27
  • Мнения: 4 781
Дрънчи, та чак кънти! - Lady_of_the_roses,  или позната още като Глезената  … 72;та

# 28
  • Мнения: 274
Ох, дано Эрика не е единия от двата мод-а, който Катюнгел познава.

# 29
  • Мнения: 482
Черешката на малинките - номинирам Вилико за цялостен принос.

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 17:00 от Миринда фон Щирлиц

Общи условия

Активация на акаунт